Projekt

Broszura Inwestycyjna 

Dla

Kraków Nowa Huta Przyszłości SA

Historia projektu

Jak powstał projekt?

Zrealizowaliśmy projekt broszury inwestycyjnej dla Kraków Nowa Huta Przyszłości S.A. wraz z wizualizacjami 3D, odręcznymi rysunkami, dwoma wersjami językowymi oraz zapewniliśmy wydruk w nakładzie 2000 sztuk.

Naszym założeniem projektowym było przedstawienie walorów i charakterystyki strategicznej inwestycji „Kraków – Nowa Huta Przyszłości” zakładającej realizację czterech odrębnych zadań inwestycyjnych:

  • Park Naukowo-Technologiczny „Branice”,
  • Centrum Logistyczno-Przemysłowe „Ruszcza”,
  • Centrum Wielkoskalowych Plenerowych Wydarzeń Kulturalnych „Błonia 2.0”,
  • Centrum Rekreacji i Wypoczynku „Przylasek Rusiecki”.

Broszura dzięki atrakcyjnej architekturze informacji składającej się z wizualizacji oraz zawartości merytorycznej skłania użytkownika do aktywności
i poznania dalszych szczegółów.

System Identyfikacji Wizualnej KNHP SA idealnie wkomponowuje się w charakter grafik ujętych w projekcie i w ten sposób tworzy spójną całość. Ostre kształty natomiast nadają dynamiczny charakter broszury.

Stworzenie zilustrowanej mapy w ujęciu z „lotu ptaka” stanowiła dla nas nie lada wyzwanie, by tak duży teren umieścić na małej powierzchni w odpowiedniej skali oraz z odpowiednimi szczegółami.

Dzięki profesjonalnej i partnerskiej współpracy z zespołem KNHP udało się nam stworzyć projekt niemający sobie odpowiednia.

Finalnie powstała broszura w wersji do druku oraz online, w wersji polskiej, a także angielskiej. Inwestorzy z całego Świata mogą zapoznać się z materiałami inwestycyjnymi, które mieliśmy okazję przygotować.

Adobe Illustrator
Adobe Indesign
3D Max Studio
Rysunek odręczny
Online i do druku
Wydruk 2000 szt.
2 wersje językowe
około 2 msc.

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)