Gadżety firmowe

Poznaj szczegóły!

Gadżety 

Jedną z najistotniejszych kwestii, związanych z udanym prowadzeniem jakiejkolwiek działalności, jest ogólna konkurencyjność w oczach potencjalnych klientów. To właśnie z tego powodu, istotnym elementem dotarcia do grup docelowych jest implementacja gadżetów reklamowych. Jak zauważa wielu europejskich ekspertów, takie proste upominki dla klientów oraz nowych pracowników to znakomity sposób na połączenie praktycznych rozwiązań z nienachalną formą reklamy. Nasze studio graficzne oferuje Państwu możliwość zaprojektowania stylowych gadżetów, które z pewnością przyczynią się do zwiększenia renomy marki oraz firmy. Zapraszamy gorąco do bliższego zapoznania się z poniższą ofertą.

Upominki reklamowe jako sposób na zwiększenie rozpoznawalności

Utrwalenie się w świadomości potencjalnego klienta, to jedno z największych wyzwań, stawianych przed większością przedsiębiorstw. Nikt z nas nie zaczyna bowiem od światowej renomy. Z tego też powodu, konieczne jest zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy, pokazując klientom, że zależy nam na bliższej współpracy. Gadżety firmowe są tu niezwykle skutecznym rozwiązaniem, ze względu na aspekt psychologiczny. Wszyscy lubimy bowiem otrzymywać upominki, szczególnie te praktyczne. Coraz popularniejszym rozwiązaniem staje się tu również dzielenie gadżetów na główne, rozdawane przez cały rok, jak i  te przeznaczone na specjalne okazje, jak Boże Narodzenie lub rocznica otworzenia działalności.

Formy gadżetów firmowych

Jedną z największych zalet upominków reklamowych jest ich wszechstronność, umożliwiająca naniesienie loga i motta firmy na szeroką gamę przedmiotów. Najczęściej spotykanymi gadżetami są tu długopisy, smycze oraz notatniki. Promocyjny nadruk możemy również umieścić na podkładkach pod myszkę, koszulkach, kubkach, a także poduszkach. Istnieje także możliwość sięgnięcia po gadżety bardziej złożone, jak nośniki USB czy też głośniki Bluetooth. Dzięki temu, reklama może towarzyszyć klientom w ich codziennym życiu, przypominając subtelnie o istnieniu naszej firmy.

Gadżety reklamowe ? design ma znaczenie

Jako doświadczeni specjaliści w dziedzinie projektów graficznych dla firm, doskonale rozumiemy, jak ważna jest prezencja każdej reklamy. Aby gadżety reklamowe mogły należycie pełnić swoją rolę, konieczne jest zaprojektowanie stylowego nadruku, który nie tylko powiadomi osobę o istnieniu marki, ale również zaintryguje kolorystyką bądź grafiką. Dotyczy to w szczególności gadżetów większych, jak notatniki lub kubki termiczne. Jak wykazują liczne sondaże, klienci cenią sobie praktyczne przedmioty o niestandardowym, spersonalizowanym stylu. Pozwala to bowiem uniknąć poczucia sterylności, w której nic się nie wyróżnia. Z tego też powodu, nasi graficy dokładają wszelkich starań, aby zaprezentowane zleceniodawcom projekty mogły wyróżniać się na tle konkurencji.

Gadżety firmowe, opracowane w zgodzie ze środowiskiem

W Fesido wierzymy, że dbałość o dobro naszej planety jest równie istotna, co chwytliwy marketing. Z tego też powodu, nawiązujemy współpracę wyłącznie z drukarniami ekologicznymi, o wysokiej kulturze pracy maszynerii. Dzięki temu, nasi klienci mogą mieć pewność, że ich gadżety powstają w zgodzie z przyjętymi w Unii normami. Ekologiczne podejście to także dodatkowa zaleta podczas samego marketingu. Coraz więcej klientów zwraca bowiem uwagę na to, czy rozdawane gadżety firmowe zostały wyprodukowane w sposób niezagrażający środowisku.

Najefektowniejsze projekty upominków reklamowych tylko w Fesido!

Jesteśmy zgranym zespołem specjalistów od grafiki, stawiającym przede wszystkim na młode, kreatywne umysły. Do tej pory, nasze studio wykonało dziesiątki projektów dla firm z Polski i Europy, ciesząc się tym samym rosnącym uznaniem na rynku. Zajmujemy się zarówno prostymi zleceniami, jak i tymi, stawiającymi na niestandardową estetykę. Podczas projektowania upominków reklamowych, pozostajemy w kontakcie z klientem przez cały czas, aby możliwe było bieżące nanoszenie wszelkich poprawek lub wprowadzenie zmian w projekcie. Każde ze zleceń wyceniamy indywidualnie, zależnie od wielkości oraz stopnia skomplikowania projektu. Zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi i przekonania się, dlaczego gadżety opracowane właśnie przez nas cieszą się tak dużą popularnością!

Korzyści

l

Zyskaj nowe Leady

Pozyskaj więcej nowych potecjalnych Klientów.

Zwiększ CTR

Spraw, aby Twoje reklamy lepiej się „Klikały”

Zwiększ częstotliwość zakupową

Spraw, aby Twoi Klienci częsciej wracali do Twojej firmy!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Email

Kontakt@fesido.pl

Telefon

783617787

Adres

Ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231