Projekt

Katalog produktowy – Kensus

Dla

Kensus ? Polski producent wagonów

Historia projektu

Jak powstał projekt?

Głównym celem projektu było zaprojektowanie atrakcyjnego katalogu, który nie tylko prezentuje oferowane przez firmę produkty, ale także dostarcza informacje o samym przedsiębiorstwie. Cały projekt został zaprojektowany w sposób, który ma za zadanie przyciągnąć uwagę odbiorców i budzić w nich zaufanie do marki. Aby osiągnąć ten cel, postawiliśmy na ciemną kolorystykę, która ma symbolizować solidność, luksus oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Katalog został starannie opracowany, aby każda jego strona była elegancka i przemyślana, od layoutu po zawartość tekstową. Wysoka jakość zdjęć produktowych pełni kluczową rolę, aby potencjalny klient mógł mieć pełne zaufanie do oferowanych przez firmę produktów. Każdy detal został starannie zaplanowany i wykonany, aby w pełni oddać charakter oraz wartość oferowanych produktów.

  Oprócz prezentacji produktów, katalog zawiera również istotne informacje o firmie, które pozwalają klientom poznać ją bliżej oraz zbudować więź z marką. Całość projektu ma na celu wywołanie pozytywnych emocji i zaufania do marki, co może wpłynąć pozytywnie na decyzje zakupowe odbiorców. Dzięki starannemu dobraniu elementów wizualnych oraz treści, katalog nie tylko przyciąga uwagę, ale także buduje pozytywny wizerunek firmy jako solidnego
  i godnego zaufania partnera biznesowego.

  Adobe Illustrator
  Adobe InDesign
  Około 4 tyg. pracy

   Poznaj naszą Ofertę

  Oferta

  (Pojedyncze projekty)

  Pakiety Graficzne

  (Stała współpraca)