Projekt

Katalog produktowy – Steelsway

Dla

Steelsway Sp. z o.o.

Historia projektu

Jak powstał projekt?

W projekcie postawiliśmy sobie za cel stworzenie eleganckiego i klarownego katalogu, który jednocześnie wzbudza zainteresowanie odbiorców. Podstawą jego estetyki jest stonowana paleta kolorów, nawiązująca do luksusowych produktów o najwyższej jakości. Chcemy, aby przekazana wizualnie informacja była nie tylko czytelna, ale także atrakcyjna dla oka.

W tym celu zdecydowaliśmy się na zastosowanie nowoczesnej, bezszeryfowej typografii. Dzięki temu tekst prezentuje się przejrzyście i elegancko, jednocześnie dodając nutkę współczesności i świeżości całemu projektowi. Kombinacja takiej typografii z subtelną, stonowaną kolorystyką ma za zadanie skupić uwagę odbiorcy na samym przekazie, jednocześnie zachęcając do eksploracji zawartości katalogu.

Dodatkowo, dbając o estetykę i czytelność, starannie dobieramy również układ graficzny poszczególnych elementów, tak aby całość była spójna i łatwa
w odbiorze. Dzięki temu nasz katalog nie tylko prezentuje się elegancko i profesjonalnie, ale także efektywnie spełnia swoją funkcję informacyjną, przyciągając uwagę odbiorców i zachęcając ich do bliższego zapoznania się z ofertą.

Adobe Illustrator
Adobe InDesign
Adobe Photoshop
Czas pracy: ok. 5 tyg.

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)