Tworzenie katalogów reklamowych to nasza pasja

Poznaj szczegóły!

Katalogi

Tworzenie katalogów reklamowych jest jednym z podstawowych zadań naszego studia graficznego. Katalogi reklamowe, zarówno w tradycyjnej wersji drukowanej, jak i w wersji cyfrowej, do prezentacji na stronach www i w social mediach, to bardzo popularne i skuteczne narzędzie marketingowe, które tworzymy z pasją i dbałością o każdy szczegół. 

Papierowe katalogi reklamowe a ekologia

Opinia, że w dzisiejszych czasach drukowane katalogi reklamowe nie spotykają się z zainteresowaniem klientów nie ma pokrycia w rzeczywistości. Troszczymy się o ekologię, dlatego nasze studio współpracuje z drukarniami proponującymi ekologiczny papier i druk przyjazny środowisku, ale – ze względu na potrzeby rynku – nie rezygnujemy całkowicie z produkcji papierowych materiałów reklamowych. Rzetelnie i estetycznie wykonany katalog reklamowy w wersji drukowanej, pełny kolorowych zdjęć, interesujących treści branżowych, ciekawostek i nowości jest przedmiotem, który klienci i klientki chętnie biorą do ręki i przeglądają. Zadaniem projektantów jest sprawić, żeby to przeglądanie wywołało w klientach potrzebę dokonania zakupu reklamowanego produktu lub zaangażowanie w  promowane przedsięwzięcie. Zadaniem naszych partnerskich drukarni zaś jest stworzyć produkt atrakcyjny estetycznie, miły dla oka i przyjemny w dotyku, a dodatkowo wykonany z materiałów ekologicznych. Jak pokazuje nasze doświadczenie, jest to całkowicie wykonalne zadanie.

Czy cyfrowe katalogi reklamowe wymagają przygotowania osobnych materiałów graficznych?

W naszym studiu projektujemy również katalogi reklamowe w wersji cyfrowej dostosowane do ich eksponowania na stronach www i w social mediach. Wersje przeznaczone do druku i  produkty cyfrowe bazują na tych samych informacjach i materiałach graficznych. Dzięki naszym umiejętnościom, wykorzystaniu najnowszej dostępnej technologii, sprzętu i oprogramowania, jesteśmy w stanie optymalnie dostosować materiały zdjęciowe i graficzne, a także opracować odpowiednie modalne layouty dla różnych urządzeń, na których katalogi będą wyświetlane. W obu przypadkach kierujemy się dbałością o optymalne wyeksponowanie tematu zamówienia, produktu, firmy, przedsięwzięcia, czy też wydarzenia, z uwzględnieniem komunikacji wizualnej klienta. Tworzenie katalogów reklamowych każdorazowo jest dla nas wyzwaniem. Przy każdym zamówieniu katalogu cyfrowego lub drukowanego, naszym podstawowym celem jest optymalizacja skutecznego oddziaływania naszych projektów na klienta.

Katalogi reklamowe – różne formy i formaty

W naszym studiu stawiamy na kreatywne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, ale też nastawione na konkretny cel: wywołanie w odbiorcy interakcji z produktem, ideą, czy wydarzeniem. Dlatego nie jesteśmy przywiązani do standardowych rozwiązań graficznych i staramy się zawsze efektownie realizować zamówienia tworząc katalogi reklamowe rzucające się w oczy i przyjemne w przeglądaniu. Ciekawym elementem każdego zamówienia jest format katalogu. W naszym portfolio znaleźć można ciekawe połączenia innowacyjnych layoutów, żywej kolorystyki, ekologicznego papieru i np. kwadratowego formatu. Cały katalog reklamowy skomponowany ze smakiem; przejrzyście i zrozumiale prezentująca treści merytoryczne, przy jednoczesnym efektywnym oddziaływaniu ciekawej formy graficznej. Katalog reklamowy w postaci kwadratowego zeszytu o usztywnionej okładce, wyróżnia się spośród standardowych formatów czasopism (A4), a jednocześnie jego przygotowanie i wydruk w zaprzyjaźnionych drukarniach mieści się w podobnym budżecie co wydruk w formacie klasycznym.

Jak przebiega proces tworzenia katalogów reklamowych?

Proces projektowania katalogów reklamowych czy realizacji każdego innego zamówienia w naszej firmie bazuje na precyzyjnym zapoznaniu się potrzebami klienta i specyficznym przeznaczeniem publikacji. Inaczej zaprojektujemy foldery pamiątkowe lub okazjonalne katalogi firmowe podsumowujące jakiś etap działalności przedsiębiorstwa i przeznaczone dla pracowników i partnerów firmy, a zupełnie inaczej podejdziemy do katalogu reklamowego, którego adresatem jest klient detaliczny. W każdym przypadku uwzględnimy przede wszystkim charakterystykę zamówienia i wykonamy zlecenie zgodnie z identyfikacja wizualną, ważne będą dla nas aktualne trendy branżowe, w których szukamy optymalnych rozwiązań dla naszego zamówienia. Ostatecznie, to zawsze klient podejmuje kluczowe decyzje w oparciu o nasze profesjonalne sugestie i oferowane możliwości.

Etapy realizacji zamówienia

Dla wygody naszych klientów i komfortu własnej pracy ustaliliśmy ramowy system składania i realizacji zamówienia w naszym studiu. Oto on:

  1. Udostępniamy briefy projektowe klientowi
  2. Analizujemy otrzymany brief i moodbard ( zestaw bazowych elementów graficznych i skojarzeniowych)
  3. Przedstawiamy klientowi wycenę zamówienia i ofertę współpracy
  4. Uzgadniamy harmonogram etapowy i finalny deadline
  5. Tworzymy projekt zgodny z ustaleniami
  6. Nadzorujemy proces wydruku w partnerskich drukarniach

Podczas realizacji całego zamówienia pozostajemy w kontakcie z klientem i konsultujemy wszelkie nieprzewidziane wcześniej sytuacje. Jednym z najważniejszych aspektów tworzenia katalogów reklamowych jest dla nas otwartość na potrzeby i pomysły klienta.

Korzyści

l

Zyskaj nowe Leady

Pozyskaj więcej nowych potecjalnych Klientów.

Zwiększ CTR

Spraw, aby Twoje reklamy lepiej się „Klikały”

Zwiększ częstotliwość zakupową

Spraw, aby Twoi Klienci częsciej wracali do Twojej firmy!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Email

Kontakt@fesido.pl

Telefon

783617787

Adres

Zebrzydowice 352,

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231