Projektowanie Folderów reklamowych

Poznaj szczegóły!

Foldery

Tworzenie folderów reklamowych, które pomogą
Twojej firmie

Dobrze przygotowany, atrakcyjny wizualnie i pod względem treści folder reklamowy, to potężne narzędzie w walce o wizerunek firmy na rynku. Jest świetnym nośnikiem informacji oraz doskonałym sposobem na promocję i rozreklamowanie usług i produktów. Będzie niezastąpiony podczas targów, prezentacji i eventów, i co najważniejsze – w postaci podręcznej, przyciągającej wzrok książeczki – nie pozwoli łatwo zapomnieć o Twojej firmie.

Tworzenie folderów reklamowych wymaga świetnego rozeznania w technikach promocyjnych, znajomości języka reklamy, sposobów tworzenia i przemawiania obrazami, biegłości w posługiwaniu się zaawansowanymi programami graficznymi i przygotowywania projektów do druku. A ponadto całej gamy umiejętności miękkich, jak kreatywność, empatia, komunikatywność – tak, by jak najlepiej przemówić do potencjalnego klienta i kontrahenta, zachęcić do nawiązania efektywnego kontaktu, wspomóc sprzedaż i zwiększyć zasięg działania firmy. To odpowiedzialne zadanie, dlatego projektowanie folderów reklamowych warto zlecać najlepszym!

Projektowanie folderów reklamowych – ważna sprawa

Podstawą pracy nad folderem reklamowym będzie doskonały, dopracowany pod każdym względem projekt, jaki dla Ciebie przygotujemy. Tworzony przez naszych kompetentnych grafików, spełni wszystkie wymogi dobrego przekazu, tak, by na długo zapadł w pamięci potencjalnych klientów i przyszłych partnerów biznesowych. Powinien być czytelny, maksymalnie konkretny, trafny i przyjazny, budzić pozytywne skojarzenia, intrygować i zachęcać do kontaktu.

Na początek ustalimy, co jest ważne, jaki masz cel oraz jaka będzie zawartość merytoryczna przekazu od Twojej firmy. Dla klientów, którzy dokładnie wiedzą, czego potrzebują – wykonujemy realizację według ustalonego pomysłu. Jeśli masz słabsze rozeznanie, jedynie znasz pożądany kierunek i niewiele szczegółów – możesz całkowicie zdać się na naszą kreatywność – projektowanie folderów reklamowych to nasz konik i nasza pasja! Podczas konsultacji przedstawimy propozycje atrakcyjnych rozwiązań, ustalimy wspólną wizję i doprecyzujemy detale. By sprostać nawet najtrudniejszemu wyzwaniu.

Tworzenie folderów reklamowych –
od pomysłu, aż po druk

Dobry folder powinien być przede wszystkim przejrzysty, a przekaz zwięzły. Natomiast całość skonstruowana w taki sposób, by już kilka spojrzeń na grafikę i obrazki umożliwiało odczytanie przewodniej idei. Ważna będzie więc wysokiej jakości ilustracja i profesjonalne fotografie, wizualizacje oraz odpowiednia kolorystyka, najlepiej – dopasowana do logo lub barw firmowych. Budując warstwę tekstową – stawiamy na minimalizm, a najistotniejsze idee podkreślamy za pomocą wyraźnych, przemawiających i niebanalnych haseł.

Projektowanie folderów reklamowych to nie tylko obrazy i treść. Zadbamy o właściwy format Twoich katalogów i broszur, optymalną wielkość i odpowiednią oprawę. Możemy dopasować książeczki do niemal każdego rozmiaru, a obwolutę uatrakcyjnić za pomocą uszlachetnienia. Złocenie, srebrzenie, lakier – podniosą prestiż zaprezentowanej oferty, a co za tym idzie – całego przekazu. Gotową wersję folderu przekażemy do zaufanej drukarni, by dostarczyć Ci gotowy, najlepszej jakości produkt, w ilości, jakiej potrzebujesz.

Profesjonalne i twórcze projektowanie
folderów reklamowych

Tworzenie folderów reklamowych, intuicyjnych dla odbiorcy i o wyraźnym komunikacie, to rzecz wymagająca wielu umiejętności, wyczucia i doświadczenia, które posiadają członkowie naszego zespołu. Zrobimy dla Ciebie folder, który pokazując minimum – przekazuje wszystko, co istotne, by wypromować usługę, produkt lub Twoją firmę. Odpowiednio uporządkowane informacje w postaci czytelnej prezentacji spowodują, że wzbudzą należne im zainteresowanie. 

Profesjonalnie tworzenie folderów reklamowych – projektowanie, kreowanie, dostarczanie gotowych materiałów do rąk klientów – to jedna z naszych sztandarowych usług j jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Kreatywny zespół młodych grafików o świeżym spojrzeniu i doskonałych umiejętnościach oraz świetnej jakości narzędzia powodują, że trudno o bardziej konkurencyjną ofertę. Jeśli potrzebujesz folderu, broszury czy ulotki – skontaktuj się z nami i ciesz efektywną współpracą w przyjaznej, twórczej atmosferze!

Zobacz podobne projekty

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

tworzenie folderów reklamowych
projektowanie folderów reklamowych
projektowanie kreatywnych folderów reklamowych

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Email

Kontakt@fesido.pl

Telefon

783617787

Adres

Ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231