Studio Graficzne Łódź

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

W Łodzi historia przemysłu – tak bardzo widoczne w architekturze – miesza się z nowoczesnością. Industrialny klimat budynków fabrycznych sprzed ponad 100 lat stał się doskonałym tłem dla rozwoju wielu firm i realizacji interesujących inwestycji. Jeżeli szukasz
w Łodzi studia graficznego, które będzie Twoim wsparciem w tworzeniu spójnego wizerunku marki, to powinieneś postawić na Fesido. Nasze Studio Graficzna Łódź od lat pomaga firmom tworzyć spójną komunikację marketingową i sprzedażową, która pozwala zwiększyć rozpoznawalność marki i w sposób zdecydowany wyróżni Cię na tle konkurencji.

Dlaczego właśnie Studio Graficzne Łódź?

Co nas wyróżnia?

Co nas wyróżnia i dlaczego tak wiele firm w Polsce i z zagranicy obdarzyło nas zaufaniem? Studio Graficzne Łódź podchodzi do każdego klienta w sposób niezwykle indywidualny.  Tworząc projekty dla konkretnego brandu, podkreślamy jego wartości i indywidualny charakter. Takie podejście do tożsamości marki pomogło nam zdobyć wielu partnerów biznesowych. Dzięki naszym kreatywnym projektom komunikacja marketingowa zwiększa zasięg brandu i wzmacnia jego pozycję na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz rozwijać istniejącą już markę, czy dopiero tworzysz ją od podstaw – zawsze możesz liczyć na nasze zaangażowanie, profesjonalne wsparcie i inspirujące kreacje.

Studio graficzne Łódź

Sprzedaż jest ważna

Studio graficzne

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Łódź?

Odpowiednio przygotowana wizualizacja marki przez Studio Graficzne Łódź, z uwzględnieniem jej podstawowych wartości, które łączymy z atrakcyjną grafiką projektów, z pewnością wpłynie nie tylko na rozpoznawalność marki, ale może też zdecydowanie wpłynąć na wzrost sprzedaży Twoich produktów czy usług. Po to są tworzone kampanie reklamowe, drukowane foldery i broszury marketingowe, aby w ostatecznym rozrachunku klient wybrał określony produkt czy usługę. Dlatego wszystkie nasze realizacje poprzedzamy szczegółowym wywiadem z naszym biznesowym partnerem, aby poznać jego cele i wartości, jakie przyświecają jego firmie. Tylko reklama, która przełoży się na wymierne biznesowe rezultaty jest reklamą trafioną. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom Twoi klienci lepiej poznają Twoją usługę lub produkt, a przeprowadzona kampania czy materiały reklamowe będą bardziej skuteczne.

Kreacja musi się łączyć z funkcjonalnością

Stawiamy na spójność wizerunku

Przygotowując projekty katalogów, broszur czy folderów dla naszych klientów, nie tylko staramy się o atrakcyjną stronę wizualną, która przykuwa uwagę klientów i pomaga wzbudzić zaufanie do Twojej oferty i Twojego profesjonalizmu, ale przede wszystkim stawiamy na spójność wizerunku i funkcjonalność takich projektów. Najpiękniejszy katalog z najatrakcyjniejszymi zdjęciami bez odpowiedniego uporządkowania i czytelności informacji nie spełni swojego zadania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projekt graficzny nie tylko musi przyciągać, ale musi też spełniać określone funkcje, które pomogą zrealizować zleceniodawcy jego cele marketingowe czy sprzedażowe. Spójna tożsamość marki jest tak samo ważna jak użyteczność realizowanych przez nas projektów. Oryginalny design i ciekawa grafika musi tu współgrać z funkcjonalnością. Zależy nam na skuteczności naszych projektów tak samo jak naszym klientom.

Studio graficzne

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni