Studio Graficzne Lublin

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Lublin to przepiękne miasto z bogatą historią – zdecydowanie jedno z najładniejszych we wschodniej Polsce, a być może nawet w całym kraju. Zabytkowa Starówka Lublina przyciąga swoim urzekającym i magicznym urokiem wielu turystów. Co roku odbywa się tutaj ponad 30 festiwali i ważnych wydarzeń kulturalnych. Z drugiej strony innowacyjny Lubelski Park Naukowo – Technologiczny to znane nie tylko w Polsce Centrum Badawcze, które zrzesza instytucje naukowe i przyciąga wiele innowacyjnych firm, stawiających na rozwój nowoczesnych technologii i nieszablonowe rozwiązania biznesowe. Takie otoczenie zobowiązuje! Studio Graficzne Lublin doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna w obecnym świecie biznesowym jest komunikacja wizualna. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, tworzymy materiały i projekty, które pomagają współpracującym z nami partnerom osiągać wartości i cele ważne dla ich biznesu.

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Lublin?

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług graficznych

Komunikacja wizualna w dzisiejszych czasach jest kluczowa dla przekazu marketingowego i sprzedażowego. Podświadomie wybieramy rzeczy i produkty, które są dla nas atrakcyjne wizualnie, trafiają w nasze upodobania i gusta, zwracają naszą uwagę czy nawet wręcz szokują. Jeżeli szukasz firmy, która pomoże ci efektywnie dotrzeć do obecnych i nowych klientów, jeżeli stawiasz na kreatywne rozwiązania – skontaktuj się z nami. Nasze Studio Graficzne Lublin oferuje bardzo szeroki wachlarz usług graficznych. Projektujemy katalogi, broszury i raporty. Przygotowujemy inspirujące infografiki i prezentacje biznesowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W pierwszej kolejności staramy się go wysłuchać i zrozumieć cele, jakie chce osiągnąć, i poznać wartości, z którymi chce identyfikować swoją firmę.

Nasza najmocniejsza strona

Nie jesteśmy agencją reklamową

Studio Graficzne Lublin to zespół świetnie wykształconych kreatywnych grafików, których projekty były nagradzane w wielu konkursach. Jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną wizualnie komunikację marketingową i sprzedażową. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług graficznych, od projektu po ich pełną realizację cyfrową lub papierową. Podchodzimy kreatywnie do wszystkich zleceń niezależnie od ich zakresu, wielkości i poziomu skomplikowania. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się wsłuchać w oczekiwania naszych klientów.

Stawiamy na kreatywność i rozwój

Studio Graficzne Lublin

Studio Graficzne Lublin to profesjonalny sprzęt i najnowocześniejsze oprogramowanie graficzne. Ale naszą największą wartością są ludzie, którzy potrafią w oryginalny i twórczy sposób wykorzystywać dostępne narzędzia. Nasz zespół tworzą młodzi absolwenci studiów artystycznych – pełni pasji i zaangażowania oraz nieszablonowych pomysłów. Żyjemy w czasie niezwykłych zmian. Sytuacja zmusza nas do tworzenia nowatorskich i nietypowych rozwiązań oraz szukania nowych dróg biznesowych. Nasze Studio Graficzne Lublin doskonale znajduje się w tej nowej sytuacji. Stawiając na kreatywność i rozwój, niezależnie od sytuacji, jesteśmy zawsze partnerem godnym zaufania.

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam