Studio Graficzne Lublin

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Lublin to przepiękne miasto z bogatą historią – zdecydowanie jedno z najładniejszych we wschodniej Polsce, a być może nawet w całym kraju. Zabytkowa Starówka Lublina przyciąga swoim urzekającym i magicznym urokiem wielu turystów. Co roku odbywa się tutaj ponad 30 festiwali i ważnych wydarzeń kulturalnych. Z drugiej strony innowacyjny Lubelski Park Naukowo – Technologiczny to znane nie tylko w Polsce Centrum Badawcze, które zrzesza instytucje naukowe i przyciąga wiele innowacyjnych firm, stawiających na rozwój nowoczesnych technologii i nieszablonowe rozwiązania biznesowe. Takie otoczenie zobowiązuje! Studio Graficzne Lublin doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna w obecnym świecie biznesowym jest komunikacja wizualna. Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, tworzymy materiały
i projekty, które pomagają współpracującym z nami partnerom osiągać wartości i cele ważne dla ich biznesu.

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Lublin?

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług graficznych

Komunikacja wizualna w dzisiejszych czasach jest kluczowa dla przekazu marketingowego i sprzedażowego. Podświadomie wybieramy rzeczy i produkty, które są dla nas atrakcyjne wizualnie, trafiają w nasze upodobania i gusta, zwracają naszą uwagę czy nawet wręcz szokują. Jeżeli szukasz firmy, która pomoże ci efektywnie dotrzeć do obecnych i nowych klientów, jeżeli stawiasz na kreatywne rozwiązania – skontaktuj się z nami. Nasze Studio Graficzne Lublin oferuje bardzo szeroki wachlarz usług graficznych. Projektujemy katalogi, broszury i raporty. Przygotowujemy inspirujące infografiki i prezentacje biznesowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. W pierwszej kolejności staramy się go wysłuchać i zrozumieć cele, jakie chce osiągnąć, i poznać wartości, z którymi chce identyfikować swoją firmę.

Studio graficzne Lublin

Nasza najmocniejsza strona

Studio graficzne Lublin

Nie jesteśmy agencją reklamową

Studio Graficzne Lublin to zespół świetnie wykształconych kreatywnych grafików, których projekty były nagradzane w wielu konkursach. Jesteśmy w stanie przygotować atrakcyjną wizualnie komunikację marketingową i sprzedażową. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług graficznych, od projektu po ich pełną realizację cyfrową lub papierową. Podchodzimy kreatywnie do wszystkich zleceń niezależnie od ich zakresu, wielkości i poziomu skomplikowania. Dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego każdy projekt traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się wsłuchać w oczekiwania naszych klientów.

Stawiamy na kreatywność i rozwój

Studio Graficzne Lublin

Studio Graficzne Lublin to profesjonalny sprzęt
i najnowocześniejsze oprogramowanie graficzne. Ale naszą największą wartością są ludzie, którzy potrafią w oryginalny
i twórczy sposób wykorzystywać dostępne narzędzia. Nasz zespół tworzą młodzi absolwenci studiów artystycznych – pełni pasji i zaangażowania oraz nieszablonowych pomysłów. Żyjemy w czasie niezwykłych zmian. Sytuacja zmusza nas do tworzenia nowatorskich i nietypowych rozwiązań oraz szukania nowych dróg biznesowych. Nasze Studio Graficzne Lublin doskonale znajduje się w tej nowej sytuacji. Stawiając na kreatywność i rozwój, niezależnie od sytuacji, jesteśmy zawsze partnerem godnym zaufania.

Studio graficzne Lublin

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni