X-baner: praktyczne narzędzie reklamowe

Poznaj szczegóły!

X-baner

Konferencje, koncerty, pokazy i wszelkie inne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy wizualnej. Potrzebne są plakaty, banery, standy, a także różnego rodzaju broszury. Jednym z niezwykle funkcjonalnych narzędzi eventowych jest tzw. x-baner. Ten rodzaj nośnika reklamowego składa się z tkaniny i lekkiego, przenośnego stelaża, którego podparte na nóżce ramiona układają się w kształt litery X. Baner tego typu można bez problemu przenieść z miejsca na miejsce, jest łatwy w montażu i demontażu.

Możemy się z nim zetknąć na festiwalach, w teatrach, kinach, w sklepach i w biurach. Jest efektowną i skuteczną reklamą. Dzięki niemu Twoja powierzchnia reklamowa jest widoczna i silniej oddziałuje na odbiorcę.

Jak przygotować szatę graficzną wydarzenia?

Tworząc nowe wydarzenie, warto pamiętać o tym, aby nadać mu charakterystyczną formę  wizualną. W pierwszej kolejności warto wybrać kolorystykę, która wpisze się w ton spotkania. To zadanie można zlecić profesjonalnemu studiu graficznemu, które stworzy logo. Poprawi ono rozpoznawalność danego wydarzenia lub związanej z nim inicjatywy czy firmy. Kolejnym krokiem może być przygotowanie infografiki związanej z treścią eventu, zwłaszcza gdy ma on charakter edukacyjny.

Wszystkie te elementy znajdą się następnie na odpowiednich materiałach reklamowych, takich jak ulotki, banery, czy plakaty. Jeśli wydarzenie będzie mieć wiele różnych elementów i treści, warto uporządkować je np. na wręczanych uczestnikom broszurach. Wybrane informacje lub zdjęcia i grafiki, zwłaszcza te, które wymagają większej przestrzeni, można umieścić na plakacie lub standzie. Do tego doskonale nada się także x-baner. Nie przytłacza wielkością – jego wysokość to najczęściej 160-200 cm. Wymiary te sprzyjają wygodnemu odczytywaniu treści. Broszury i x-banery mogą stanowić podstawę mobilnego wyposażenia eventu.

X-baner: ekonomiczna alternatywa dla ciężkich stojaków

X -baner to lekki stojak nazywany pajączkiem. Wykonany jest z aluminium, dzięki temu jest lekki i bardzo mobilny. W dodatku jego specyficzny kształt zwiększa stabilność konstrukcji. Taka forma reklamy stojącej jest stosunkowo tania i ekonomiczna. X-baner można wykorzystać wielokrotnie do różnych reklam, doczepiając do niego zadrukowany cyfrowo, wytrzymały materiał.

Tego typu baner jest łatwy w transporcie (jego waga to nie więcej niż 1 kg) i szybki w montażu. Taka mobilna reklama pozwoli Ci rozpowszechnić informacje o firmie, wydarzeniu lub produkcie, gdziekolwiek chcesz. Standardowe wymiary x-baneru to 80×200 cm.

Inne zastosowania lekkich banerów

X-baner sprawdzi się także na powierzchniach handlowych, reklamując konkretne produkty, informując o promocji lub zapraszając do wnętrza sklepu. W niektórych firmach, instytucjach, a także placówkach edukacyjnych tego typu banery znajdziemy w holach i korytarzach.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Tworzymy wizualny content marketing dla firm, agencji, instytucji, organizacji i różnego rodzaju małych przedsiębiorstw. Inspiruje nas świat z pogranicza biznesu i sztuki. Dzięki nowoczesnym narzędziom możemy kreatywnie wspierać innowacje i ciekawe wydarzenia, a także przyczynić się do wzrostu sprzedaży danego produktu. Zapraszamy do przejrzenia naszego portfolio.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Email

Kontakt@fesido.pl

Telefon

783617787

Adres

Zebrzydowice 352,

34-130 Kalwaria Zebrzydowska

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231