X-baner: praktyczne narzędzie reklamowe

Poznaj szczegóły!

X-baner

Konferencje, koncerty, pokazy i wszelkie inne wydarzenia wymagają odpowiedniej oprawy wizualnej. Potrzebne są plakaty, banery, standy, a także różnego rodzaju broszury. Jednym z niezwykle funkcjonalnych narzędzi eventowych jest tzw. x-baner. Ten rodzaj nośnika reklamowego składa się z tkaniny i lekkiego, przenośnego stelaża, którego podparte na nóżce ramiona układają się w kształt litery X. Baner tego typu można bez problemu przenieść z miejsca na miejsce, jest łatwy w montażu i demontażu.

Możemy się z nim zetknąć na festiwalach, w teatrach, kinach, w sklepach i w biurach. Jest efektowną i skuteczną reklamą. Dzięki niemu Twoja powierzchnia reklamowa jest widoczna i silniej oddziałuje na odbiorcę.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Jak przygotować szatę graficzną wydarzenia?

X – BANER

Tworząc nowe wydarzenie, warto pamiętać o tym, aby nadać mu charakterystyczną formę  wizualną. W pierwszej kolejności warto wybrać kolorystykę, która wpisze się w ton spotkania. To zadanie można zlecić profesjonalnemu studiu graficznemu, które stworzy logo. Poprawi ono rozpoznawalność danego wydarzenia lub związanej z nim inicjatywy czy firmy. Kolejnym krokiem może być przygotowanie infografiki związanej z treścią eventu, zwłaszcza gdy ma on charakter edukacyjny.

Wszystkie te elementy znajdą się następnie na odpowiednich materiałach reklamowych, takich jak ulotki, banery, czy plakaty. Jeśli wydarzenie będzie mieć wiele różnych elementów i treści, warto uporządkować je np. na wręczanych uczestnikom broszurach. Wybrane informacje lub zdjęcia i grafiki, zwłaszcza te, które wymagają większej przestrzeni, można umieścić na plakacie lub standzie. Do tego doskonale nada się także x-baner. Nie przytłacza wielkością – jego wysokość to najczęściej 160-200 cm. Wymiary te sprzyjają wygodnemu odczytywaniu treści. Broszury i x-banery mogą stanowić podstawę mobilnego wyposażenia eventu.

X-baner: ekonomiczna alternatywa dla ciężkich stojaków

zalety x – baner

X -baner to lekki stojak nazywany pajączkiem. Wykonany jest z aluminium, dzięki temu jest lekki i bardzo mobilny. W dodatku jego specyficzny kształt zwiększa stabilność konstrukcji. Taka forma reklamy stojącej jest stosunkowo tania i ekonomiczna. X-baner można wykorzystać wielokrotnie do różnych reklam, doczepiając do niego zadrukowany cyfrowo, wytrzymały materiał.

Tego typu baner jest łatwy w transporcie (jego waga to nie więcej niż 1 kg) i szybki w montażu. Taka mobilna reklama pozwoli Ci rozpowszechnić informacje o firmie, wydarzeniu lub produkcie, gdziekolwiek chcesz. Standardowe wymiary x-baneru to 80×200 cm.

Inne zastosowania lekkich banerów

Gdzie stosuje się X – BANER?

X-baner sprawdzi się także na powierzchniach handlowych, reklamując konkretne produkty, informując o promocji lub zapraszając do wnętrza sklepu. W niektórych firmach, instytucjach, a także placówkach edukacyjnych tego typu banery znajdziemy w holach i korytarzach.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą! Tworzymy wizualny content marketing dla firm, agencji, instytucji, organizacji i różnego rodzaju małych przedsiębiorstw. Inspiruje nas świat z pogranicza biznesu i sztuki. Dzięki nowoczesnym narzędziom możemy kreatywnie wspierać innowacje i ciekawe wydarzenia, a także przyczynić się do wzrostu sprzedaży danego produktu. Zapraszamy do przejrzenia naszego portfolio.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Rollup
Szpital dla dzieci

Rollup
MMW

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte