Profesjonalne projektowanie Broszur

Broszury reklamowe, ulotka i plakat to jedne z podstawowych źródeł informacji w przestrzeni miejskiej. Wykorzystują je niemalże wszystkie instytucje publiczne, a także każda branża handlu i usług. Ulotki i broszury są popularną metodą promocji, ponieważ mogą pojawić się praktycznie wszędzie. Można pozostawić je w wyznaczonych miejscach lub tam, gdzie uzyskamy zgodę właściciela. Możemy wynająć także firmę, która zajmie się kolportażem i rozprowadzi ulotki w określonych miejscach, zwiększając prawdopodobieństwo dotarcia do zainteresowanych osób.

Liczba stron w ulotce nie jest większa niż 3, broszura natomiast składa się przynajmniej z 4 stron. Można więc zawrzeć w niej większą ilość informacji. Graficy z Fesido, kreując  nowoczesne broszury, kierują się najnowszymi trendami graficznymi.

Broszura Reklamowa

Broszura reklamowa może mieć wiele form. Najczęściej są to ulotki, minigazetki, plakaty itp. Jej głównym zadaniem jest przekazanie informacji w przystępnej i atrakcyjnej formie. Broszury znane są od czasów gutenbergowskich, kiedy to do druku zaczęto wykorzystywać aparat do odlewania czcionek i specjalną prasę.

Możesz reklamować miejsce, wydarzenie, usługę lub produkt na wiele różnych sposobów. Broszury przekażą wyczerpujące informacje na kilku stronach niewielkich rozmiarów. Najbardziej popularne formaty to:

  • A6,
  • A5,
  • A4.

Nasze studio graficzne oferuje także broszury reklamowe w niestandardowych wymiarach.

Czym różni się broszura reklamowa od ulotki?

  Rodzaje broszur

  Bardzo ważne jest przygotowanie treści, która zwróci uwagę potencjalnych klientów. Komunikacja wizualna jest tak samo ważna, jak werbalna, dlatego projekt graficzny musi być nie tylko wyrazisty kolorystycznie, lecz także unikatowy pod względem formy. Dobrze jest skorzystać z usług profesjonalistów, którzy są w stanie doskonale dobrać motywy barwne, fonty i inne elementy, tak aby stanowiły atrakcyjną dla oka całość. Ważne jest także zastosowanie odpowiednich środków przekazu dla wybranej grupy docelowej.

  Przykładowe rodzaje broszur według przeznaczenia:

  • broszura informująca o wydarzeniu,
  • marketingowa,
  • reklamowa,
  • dla gastronomii,
  • broszura reklamowa biznesowa,
  • dla branży rozrywkowej,
  • sportowa,

  Selekcję informacji, które zawierać będzie broszura reklamowa, należy przeprowadzić ostrożnie – tak aby nie przeładować jej treścią. Nadmiar komunikatów może wywołać u odbiorców zniechęcenie. Zwłaszcza dziś, gdy przyzwyczajeni jesteśmy do krótkich i często obrazkowych komunikatów.

  broszury informacyjne
  format broszury

  Formaty Broszur

  Ulotka może być zadrukowana jednostronnie lub dwustronnie. Żadna z tych dwóch możliwości nie jest ani lepsza, ani gorsza. Decyzję o wyborze właściwej musimy podjąć, biorąc pod uwagę wiele czynników. Doświadczony grafik, specjalizujący się w reklamie, z pewnością doradzi nam właściwie.

  Broszury można wydrukować na papierze matowym lub połyskującym. Ważny jest także wybór jego gramatury. Przeważnie wybór nieco grubszego papieru zdecydowanie bardziej się opłaca, ponieważ ulotka będzie wówczas trwalsza. Grubsze ulotki lub broszury prezentują się także bardziej elegancko.

  Materiały reklamowe mogą przybierać także formy gazetek, katalogów, listów, plakatów itp. W ofercie Fesido.pl  znajdziesz i idealnie dopasujesz materiały reklamowe do swojej działalności. Przemyślana identyfikacja wizualna i grafika reklamowa przyczyniają się do wzrostu popularności, a tym samym zwiększenia sprzedaży.

     Projektowanie broszur reklamowych dla różnych branż

     Wiemy już, co to jest broszura, jak mocne narzędzie promocji stanowi i jak działa. Pamiętajmy jednak, że aby była skuteczna, może nie wystarczyć atrakcyjność wizualna i informacyjna. Potrzebne będzie jeszcze odpowiednie dostosowanie jej do specyficznych potrzeb i oczekiwań branży, w której funkcjonuje klient. Każda branża ma swoje charakterystyczne cechy i ważne jest, aby konkretne broszury były skrojone na miarę zarówno marki, jak i sektora, w którym ta się znajduje. Odpowiednio dobrana grafika, kolorystyka i układ treści oraz wykorzystanie właściwego języka i terminologii branżowej pozwolą osiągnąć znacznie większą efektywność i trafić do odbiorców.

     W projektowaniu broszur kluczowe jest, aby graficy mieli wiedzę i doświadczenie związane z daną branżą. Dzięki specjalizacji w projektowaniu broszur reklamowych dla konkretnych sektorów jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć unikalne potrzeby i oczekiwania klientów. Niezależnie od tego, czy zleceniodawca działa w branży gastronomicznej, sportowej, turystycznej, finansowej czy technologicznej, możemy dostarczyć mu broszurę, która skutecznie przekaże jego przesłanie i doskonale odda charakter jego działalności.

     Jak zrobić broszurę, by skutecznie trafiała do klientów?

     W Fesido zdajemy sobie sprawę z tego, że skuteczne przekazywanie informacji za pomocą broszur reklamowych wymaga koncentracji na najważniejszych treściach. Unikamy przeładowania broszur zbyt wieloma informacjami, skupiając się na kluczowych przekazach i przemyślanym doborze danych istotnych dla odbiorców. Dzięki temu broszury są czytelne, zwięzłe i przekazują istotne informacje w sposób klarowny i przystępny. Jednym z najważniejszych elementów skutecznego przekazywania informacji jest odpowiednie wykorzystanie atrakcyjnych elementów graficznych – czytelnych i unikatowych. Stawiamy na profesjonalny design, który przyciąga wzrok i wzbudza zainteresowanie odbiorców.

     W Fesido wiemy, jak zrobić broszurę, która przyciągnie uwagę zarówno osób wstępnie zainteresowanych ofertą, jak i zupełnie przypadkowych przyszłych klientów. Skupiamy wysiłki na optymalizacji układu graficznego, dbając o odpowiednie formy i typografię oraz harmonijne rozmieszczenie elementów, które zapewnią czytelność tekstu oraz estetyczną aranżację grafik, kolorów i innych fragmentów wizualnych. Wszystko po to, by broszury reklamowe były atrakcyjne już na pierwszy rzut oka i zachęcały nie tylko do wzięcia ich do ręki, ale i do pogłębionej i uważnej lektury.

     Broszury reklamowe a spójna strategia marketingowa

     Skuteczna strategia marketingowa oparta na broszurach reklamowych wymaga integracji z innymi materiałami promocyjnymi i kampaniami marketingowymi. Wszystkie materiały promocyjne powinny być zgodne z systemem identyfikacji wizualnej marki, by automatycznie kojarzyły się one z firmą i budowały zaufanie. Z tego powodu tworzymy kolorowe broszury reklamowe projektowane z myślą o spójności wizualnej z innymi elementami brandingowymi. To sposób na kompleksową i spójną narrację marketingową, która wzmacnia przekaz i buduje rozpoznawalność.

     Jako doświadczony zespół grafików i marketingowców mamy świadomość, że broszury reklamowe są nie tylko narzędziem promocji, ale także sposobem komunikacji wartości i misji firmy. Dlatego dokładnie analizujemy potrzeby i oczekiwania naszych klientów, aby tworzyć treści, które skutecznie oddają esencję ich marki. Bez względu na branżę, nasze broszury informacyjne są dostosowane do specyfiki klienta, przekazując jasne, zwięzłe i przekonujące informacje, które budują wiarygodność. Potrzebujesz silnego marketingowego wsparcia? Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie kolorowe ulotki reklamowe, książeczki i broszury informacyjne skutecznie wspierające cele i wartości Twojej marki!

     Szukasz kompleksowych rozwiązań?
     Zapraszamy do współpracy!

     Troska o środowisko jest dla nas istotną sprawą. Jesteśmy jedną z niewielu firm w tej branży, która wdrożyła rozwiązania mające na celu ochronę zasobów naturalnych. Zamówiona u nas broszura reklamowa będzie wykonana z zastosowaniem materiałów przyjaznych środowisku.

     Zwiększenie skuteczności reklamy gwarantuje połączenie marketingu tradycyjnego i e-marketingu. Nasze broszury są nośnikiem jasnych, czytelnych komunikatów, które prezentowane są Twoim odbiorcom w przystępnej formie.

     Oferujemy produkty cyfrowe dostosowane do najnowszych wymagań marketingu internetowego. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

     Broszura reklamowa – skuteczna forma reklamy

     Sposobów na poinformowanie szerokiego grona osób, klientów czy kontrahentów o istnieniu i wizji firmy, jej ideologii, produktach i usługach jest wiele, a broszura reklamowa jest jednym z najlepszych. To forma, w której nie trzeba ograniczać się do najistotniejszych informacji, ani do minimum upraszczać firmowej narracji. Kilkustronicowa książeczka obejmie wszystko, co istotne, a jeśli zostanie profesjonalnie przygotowana pozwoli czytelnikowi uzyskać wiele cennych informacji. Skrojone na miarę broszury reklamowe, dzięki możliwości wyposażenia w niemal dowolną wielkość zadruku, pozwalają zawrzeć w treści wszystko, co dla firmy ważne, a do tego stworzyć przyciągającą uwagę oprawę  wizualną w postaci wysokiej jakości ilustracji, fotografii, wzornictwa i kolorystyki. Nic dziwnego, że fachowo zaprojektowane broszury reklamowe firmy to tak chętnie wybierane formy reklamowe  są efektowne, bardzo skuteczne i stosunkowo niedrogie.

     Dlaczego klienci tak lubią broszury reklamowe?

     Broszura to swego rodzaju mała książeczka i sam ten fakt budzi już w większości z nas pozytywne skojarzenia. Lubimy bowiem sięgać po niewielkie, kolorowo zadrukowane publikacje, które inspirują, pobudzają wyobraźnię i rozwijają. Atrakcyjne, estetycznie wykonane broszury reklamowe są produktami, które oglądamy z zainteresowaniem, nawet wówczas gdy nie wiemy jeszcze, jaka jest ich zawartość. Wykorzystaj ten mechanizm w dotarciu do zupełnie nowych klientów lub posłuż się nim, prezentując nieznany jeszcze produkt bądź usługę. Gdy Twoja broszura trafi już w odpowiednie ręce, powinna zaciekawić zawartością odbiorcę. Postaw więc na profesjonalne wykonanie – nasi graficy dokładnie wiedzą, jak tworzyć broszurki reklamowe firmy, by skutecznie nawiązać dialog z klientem.

     Materiały promocyjne i broszury reklamowe firmy

     Szukając wykonawców swoich materiałów promocyjnych, zawsze stawiaj na kompleksowe rozwiązania. Dzięki temu oszczędzasz czas, optymalizujesz koszty i możesz liczyć na realizacje, które spełniają najbardziej wnikliwe i szczegółowe wytyczne. W Fesido pomożemy Ci nie tylko zaprojektować i stworzyć doskonałej jakości broszury reklamowe, które zaciekawią klientów, ale i dopasować formę tych niewielkich książeczek do szerzej zakrojonych kampanii promocyjnych, zawsze spójnych z identyfikacją wizualną marki. Broszura reklamowa może być wręczana klientom po prezentacji nowatorskiego produktu, można ją umieścić na firmowym standzie. Niewielkie publikacje w kolorach i stylistyce stoiska lub firmowych barwach świetnie sprawdzą się na targach. Dobra broszura powinna być niezbędną i konieczną częścią większego marketingowego przekazu. Zapraszamy do Fesido, gdzie tworzymy całą niezbędną oprawę dla Twoich działań reklamowych!

     Formularz kontaktowy

     Napisz do nas!

     Format

     Zgoda na kontakt

     Telefon

     Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

     Adres

     ul. Kapelanka 12,
     30-347 Kraków

     }

     Godziny pracy

     Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
     Weekend: Zamknięte