Broszura reklamowa

Poznaj szczegóły!

Broszury

Broszura reklamowa może mieć wiele form. Najczęściej są to ulotki, minigazetki, plakaty itp. Jej głównym zadaniem jest przekazanie informacji w przystępnej i atrakcyjnej formie. Broszury znane są od czasów gutenbergowskich, kiedy to do druku zaczęto wykorzystywać aparat do odlewania czcionek i specjalną prasę.

Możesz reklamować miejsce, wydarzenie, usługę lub produkt na wiele różnych sposobów. Broszury przekażą wyczerpujące informacje na kilku stronach niewielkich rozmiarów. Najbardziej popularne formaty to:

  • A6,
  • A5,
  • A4.

Nasze studio graficzne oferuje także broszury reklamowe w niestandardowych wymiarach.

Czym różni się broszura reklamowa od ulotki?

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Broszury – druk powyżej 4 stron

Broszury reklamowe

Broszury reklamowe, ulotka i plakat to jedne z podstawowych źródeł informacji w przestrzeni miejskiej. Wykorzystują je niemalże wszystkie instytucje publiczne, a także każda branża handlu i usług. Ulotki i broszury są popularną metodą promocji, ponieważ mogą pojawić się praktycznie wszędzie. Można pozostawić je w wyznaczonych miejscach lub tam, gdzie uzyskamy zgodę właściciela. Możemy wynająć także firmę, która zajmie się kolportażem i rozprowadzi ulotki w określonych miejscach, zwiększając prawdopodobieństwo dotarcia do zainteresowanych osób.

Liczba stron w ulotce nie jest większa niż 3, broszura natomiast składa się przynajmniej z 4 stron. Można więc zawrzeć w niej większą ilość informacji. Graficy z Fesido, kreując  nowoczesne broszury, kierują się najnowszymi trendami graficznymi.

Jak dobrze skonstruować broszurę reklamową?

Rodzaje broszur

Bardzo ważne jest przygotowanie treści, która zwróci uwagę potencjalnych klientów. Komunikacja wizualna jest tak samo ważna, jak werbalna, dlatego projekt graficzny musi być nie tylko wyrazisty kolorystycznie, lecz także unikatowy pod względem formy. Dobrze jest skorzystać z usług profesjonalistów, którzy są w stanie doskonale dobrać motywy barwne, fonty i inne elementy, tak aby stanowiły atrakcyjną dla oka całość. Ważne jest także zastosowanie odpowiednich środków przekazu dla wybranej grupy docelowej.

Przykładowe rodzaje broszur według przeznaczenia:

 • broszura informująca o wydarzeniu,
 • marketingowa,
 • reklamowa,
 • dla gastronomii,
 • broszura reklamowa biznesowa,
 • dla branży rozrywkowej,
 • sportowa,

Selekcję informacji, które zawierać będzie broszura reklamowa, należy przeprowadzić ostrożnie – tak aby nie przeładować jej treścią. Nadmiar komunikatów może wywołać u odbiorców zniechęcenie. Zwłaszcza dziś, gdy przyzwyczajeni jesteśmy do krótkich i często obrazkowych komunikatów.

Wybierz format i papier

Trwałość broszury

Ulotka może być zadrukowana jednostronnie lub dwustronnie. Żadna z tych dwóch możliwości nie jest ani lepsza, ani gorsza. Decyzję o wyborze właściwej musimy podjąć, biorąc pod uwagę wiele czynników. Doświadczony grafik, specjalizujący się w reklamie, z pewnością doradzi nam właściwie.

Broszury można wydrukować na papierze matowym lub połyskującym. Ważny jest także wybór jego gramatury. Przeważnie wybór nieco grubszego papieru zdecydowanie bardziej się opłaca, ponieważ ulotka będzie wówczas trwalsza. Grubsze ulotki lub broszury prezentują się także bardziej elegancko.

Inne broszury reklamowe

Formy materiałów reklamowych

Materiały reklamowe mogą przybierać także formy gazetek, katalogów, listów, plakatów itp. W ofercie Fesido.pl  znajdziesz i idealnie dopasujesz materiały reklamowe do swojej działalności. Przemyślana identyfikacja wizualna i grafika reklamowa przyczyniają się do wzrostu popularności, a tym samym zwiększenia sprzedaży.

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Ekologiczne rozwiązania

Troska o środowisko jest dla nas istotną sprawą. Jesteśmy jedną z niewielu firm w tej branży, która wdrożyła rozwiązania mające na celu ochronę zasobów naturalnych. Zamówiona u nas broszura reklamowa będzie wykonana z zastosowaniem materiałów przyjaznych środowisku.

Zwiększenie skuteczności reklamy gwarantuje połączenie marketingu tradycyjnego i e-marketingu. Nasze broszury są nośnikiem jasnych, czytelnych komunikatów, które prezentowane są Twoim odbiorcom w przystępnej formie.

Oferujemy produkty cyfrowe dostosowane do najnowszych wymagań marketingu internetowego. Masz pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte