Studio Graficzne Zielona Góra

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Zielona Góra – zapraszamy do współpracy!

Dlaczego warto otworzyć swój biznes w Zielonej Górze? W mieście tym panuje doskonały klimat dla nowych inicjatyw gospodarczych, czego dowodem jest wyjątkowe wyróżnienie: w rankingu prestiżowego miesięcznika biznesowego „Forbes” aż 25 zielonogórskich firm znalazło się w grupie najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Uzyskały one tytuł „Diamentów Forbesa”. Zielona Góra po raz kolejny okazała się liderem w ilości przyznanych „Diamentów”. Jeśli zakładasz swój biznes w Zielonej Górze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W mieście działa już nasze studio graficzne. Zielona Góra to jedno z najbardziej atrakcyjnych biznesowo miast Polski.

Atuty Zielonej Góry

Co oferuje nasze studio graficzne? Zielona Góra to prawdziwe biznesowe zagłębie z wielkim potencjałem inwestycyjnym. To dolnośląskie miasto położone jest w zachodniej Polsce, będąc największym miastem województwa lubuskiego. Leży na międzynarodowym szlaku drogowym i kolejowym łączącym Skandynawię z południem Europy. Od Poznania dzieli je 130 km, od Wrocławia 160 km, od Berlina 160 km, od Pragi 290 km, a od Warszawy 413 km. Zakładasz własny biznes właśnie tutaj? Masz innowacyjny produkt, do którego trzeba zrobić kampanię informacyjną i promocyjną? Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Odwiedź nasze studio graficzne. Zielona Góra to miasto wielu możliwości!

Zielona Góra dynamicznie się rozwija. W mieście rośnie liczba inwestycji, zwiększa się długość nowych dróg i zagęszcza się sieć ścieżek rowerowych. Przybywa miejsc pracy. Zielonogórska gospodarka to przede wszystkim przemysł informatyczny i elektryczny, a także m.in. metalowy czy włókienniczy. Spośród różnorodnych inwestycji z pewnością zwraca uwagę Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny – strefa ekonomiczna w Nowym Kisielinie. W jej skład wchodzą dwa kompleksy: Park Naukowo-Technologiczne Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Parku Przemysłowego. Ideą powstania Parku Naukowo-Technologicznego było umożliwienie transferu badań, nowoczesnych technologii i innowacji z obszaru nauki do gospodarki. Projekt tworzy pomost między nauką a przemysłem, co umożliwia rozwój infrastruktury oraz wspieranie innowacji i szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Biznes nie może dziś istnieć bez współpracy z władzą i światem nauki.

Zapraszamy do wspólnego działana

Dla wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Zielonej Góry mamy ofertę współpracy w ramach kompleksowej obsługi. Specjalizujemy się w grafice 2D na wszystkich poziomach – od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące setki stron. Gwarantujemy spersonalizowaną obsługę klienta z pełną gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Nasi specjaliści udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji, odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości. Napisz, zadzwoń albo umów się na spotkanie. Masz absolutną pewność, że otrzymasz to, czego potrzebujesz! Chcemy wspierać przedsiębiorców, tworzyć lepsze warunki do życia i prowadzenia biznesu. Satysfakcja gwarantowana!

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam