Studio Graficzne Zielona Góra

Grafika godni zaufania
PortfolioOferta

Dlaczego warto otworzyć swój biznes w Zielonej Górze? W mieście tym panuje doskonały klimat dla nowych inicjatyw gospodarczych, czego dowodem jest wyjątkowe wyróżnienie: w rankingu prestiżowego miesięcznika biznesowego Forbes” aż 25 zielonogórskich firm znalazło się w grupie najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Uzyskały one tytuł Diamentów Forbesa”. Zielona Góra po raz kolejny okazała się liderem w ilości przyznanych Diamentów”. Jeśli zakładasz swój biznes w Zielonej Górze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość.
W mieście działa już nasze studio graficzne. Zielona Góra to jedno z najbardziej atrakcyjnych biznesowo miast Polski.

Atuty Zielonej Góry

Dlaczego warto otworzyć swój biznes
w Zielonej Górze?

W mieście tym panuje doskonały klimat dla nowych inicjatyw gospodarczych, czego dowodem jest wyjątkowe wyróżnienie: w rankingu prestiżowego miesięcznika biznesowego Forbes” aż 25 zielonogórskich firm znalazło się w grupie najdynamiczniej rozwijających się w Polsce. Uzyskały one tytuł Diamentów Forbesa”. Zielona Góra po raz kolejny okazała się liderem w ilości przyznanych Diamentów”. Jeśli zakładasz swój biznes w Zielonej Górze, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W mieście działa już nasze studio graficzne. Zielona Góra to jedno z najbardziej atrakcyjnych biznesowo miast Polski.

Studio graficzne Zielona Góra

Odwiedź nasze studio graficzne. Zielona Góra to miasto wielu możliwości!

Studio graficzne Zielona Góra

Zielona Góra

Zielona Góra dynamicznie się rozwija. W mieście rośnie liczba inwestycji, zwiększa się długość nowych dróg i zagęszcza się sieć ścieżek rowerowych. Przybywa miejsc pracy. Zielonogórska gospodarka to przede wszystkim przemysł informatyczny i elektryczny, a także m.in. metalowy czy włókienniczy. Spośród różnorodnych inwestycji z pewnością zwraca uwagę Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny – strefa ekonomiczna w Nowym Kisielinie. W jej skład wchodzą dwa kompleksy: Park Naukowo-Technologiczne Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Parku Przemysłowego. Ideą powstania Parku Naukowo-Technologicznego było umożliwienie transferu badań, nowoczesnych technologii i innowacji z obszaru nauki do gospodarki. Projekt tworzy pomost między nauką a przemysłem, co umożliwia rozwój infrastruktury oraz wspieranie innowacji i szeroko rozumianej przedsiębiorczości. Biznes nie może dziś istnieć bez współpracy z władzą i światem nauki.

Zapraszamy do wspólnego działania

Zielona Góra – zapraszamy do współpracy

Dla wszystkich przedsiębiorców działających na terenie Zielonej Góry mamy ofertę współpracy w ramach kompleksowej obsługi. Specjalizujemy się w grafice 2D na wszystkich poziomach – od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące setki stron. Gwarantujemy spersonalizowaną obsługę klienta z pełną gotowością do realizacji projektów
w najwyższych standardach na rynku. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz. Nasi specjaliści udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji, odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją Twoje wątpliwości. Napisz, zadzwoń albo umów się na spotkanie. Masz absolutną pewność, że otrzymasz to, czego potrzebujesz! Chcemy wspierać przedsiębiorców, tworzyć lepsze warunki do życia i prowadzenia biznesu. Satysfakcja gwarantowana!

Studio graficzne Zielona Góra

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni