Profesjonalne projektowanie Folderów reklamowych

Odpowiednie zaprezentowanie swojej oferty klientom to jedna z najistotniejszych kwestii, związanych z prowadzeniem firmy. Podstawowym rozwiązaniem są tu specjalnie zaprojektowane foldery reklamowe, łączące w sobie praktyczność oraz możliwość lepszego rozreklamowania naszej działalności. To właśnie z tego powodu, z folderów korzystają liczne, zróżnicowane przedsiębiorstwa, od salonów samochodowych, po duże korporacje. Także i w naszej ofercie znajdą Państwo możliwość zaprojektowania przykuwających uwagę, estetycznych folderów firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Zalety folderów reklamowych

Bardzo często zdarza się, że podczas rozmowy z klientem, konieczne będzie przekazanie mu naszej pełnej oferty, na co nie zawsze będziemy mieć czas. Dotyczy to w szczególności spotkań biznesowych, mających na celu wzbudzenie zainteresowania w możliwie najkrótszym czasie. Folder reklamowy, ozdobiony zarówno logiem firmy, jak i ciekawą grafiką, pozwoli nam na estetyczniejsze przekazanie takich informacji, dodając naszej działalności większego profesjonalizmu. Co więcej, stylowy design będzie pełnić jednocześnie rolę promocyjną, zwiększając zainteresowanie firmą u innych osób. W połączeniu z przystępną ceną folderu reklamowego, rozpoznawalność tego typu katalogów czyni je niezwykle popularnym rozwiązaniem pośród przedsiębiorców na całym świecie. Ze względu na swój charakter, foldery znajdują również zastosowanie podczas wszelkich targów oraz konferencji.

  Projektowanie folderu 

  Zlecając wykonanie projektu folderu, należy wziąć pod uwagę nie tylko samą okładkę, ale również ogólną formę efektu końcowego. Aby móc umożliwić naszym klientom pozyskanie możliwie najestetyczniejszych folderów, nasze studio nawiązało współpracę z najnowocześniejszymi drukarniami w Polsce. Dzięki temu, oferowane przez nas projekty odznaczają się nie tylko dużymi wymiarami, zwiększającymi czytelność loga firmy, ale również szerokim wyborem dostępnych powierzchni. Oferujemy więc zarówno eleganckie foldery matowe, jak i te o gładkiej, połyskliwej okładce. Treści drukowane są z kolei na najwyższej klasy papierze, odznaczającym się dużą wytrzymałością. Zlecając zaprojektowanie folderu reklamowego właśnie nam, uzyskują również Państwo gwarancję ekologicznego druku. Współpracujące z nami drukarnie wykorzystują bowiem wyłącznie najbezpieczniejsze maszyny, niezagrażające środowisku naturalnemu.

  projektowanie folderów

  Zasady Tworzenia folderów firmowych

  Ponieważ to właśnie foldery firmowe stanowią nierzadko jedyną formę komunikacji z potencjalnymi klientami lub partnerami biznesowymi, konieczne jest zachowanie odpowiedniej estetyki, związanej z ogólną kompozycją. Treści marketingowe wewnątrz katalogu powinny być więc zgodne z charakterem naszej działalności, utrzymując równowagę między chwytliwością a profesjonalizmem. Jako doświadczeni specjaliści od projektowania w grafice dwuwymiarowej, pomagamy naszym klientom w odpowiednim utworzeniu ciekawych treści reklamowych. Podczas realizacji projektu, pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą, dostosowując finalny produkt do Państwa oczekiwań.

  Projektując foldery dla naszych klientów, przykładamy szczególną wagę do przejrzystości zawartych w nich treści. Teksty tego typu katalogów powinny być tak samo zwięzłe, co nie pozostawiające większych wątpliwości, związanych z oglądanymi produktami. Równowaga powinna również dotyczyć miejsca, zajmowanego przez tekst oraz ilustracje na indywidualnej stronie. Dzięki temu, foldery reklamowe będą w stanie przykuć wstępnie uwagę swoją szatą graficzną, a następnie przekazać w zrozumiały sposób wszystkie istotne kwestie.

  Grupa docelowa

  Podczas wstępnych prac nad projektem folderu, należy również uwzględnić, czy ma on trafić przede wszystkim do kontrahentów, czy też zwykłych klientów. W przypadku tych pierwszych, możemy sięgać po język techniczny, z którym grupa docelowa jest już obeznana. Zbyt skomplikowana treść katalogu może bowiem zrazić potencjalnych klientów. Tutaj lepszym wyborem są chwytliwe hasła marketingowe oraz prosty, przystępny język. Pamiętajmy również o przygotowaniu wysokiej jakości zdjęć. Ponieważ znacząca większość klientów przewraca szybko strony nie zważając na tekst, czytelne zdjęcia produktów są tu kluczem do zwrócenia uwagi na konkretne oferty.

  Dlaczego warto jest zlecić wykonanie projektu folderu właśnie nam?

  Nasze studio od lat współpracuje z szeroką gamą przedsiębiorstw, reprezentujących różne gałęzie przemysłu. W skład naszego stale rosnącego portfolio wchodzą projekty graficzne zarówno dla klientów z Polski, jak i Niemiec oraz innych krajów europejskich. Nasz zespół grafików stanowią przede wszystkim designerzy młodego pokolenia, posiadający status absolwenta Akademii Sztuk Pięknych.

  To właśnie świeże, kreatywne podejście oraz ciągła chęć poszerzania zawodowych horyzontów sprawiają, że oferta naszych grafików wciąż cieszy się ogromną popularnością pośród klientów biznesowych. Cenę folderu reklamowego uzgadniamy indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Skorzystaj z naszej oferty już dziś i przekonaj się, jak przystępne i bezpieczne potrafi być zlecenie zaprojektowania profesjonalnego folderu!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Wersja

  Format

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte