Profesjonalne projektowanie plakatów – wiedza i doświadczenie

Projektowanie plakatów wymaga nie lada umiejętności – graficznych, artystycznych i marketingowych. Dobry afisz musi być nie tylko estetyczny i wyraźny, ale i skutecznie oddziaływać i zostać zapamiętanym. Przekaz plakatu powinien być jasny i spójny, potrzeba do tego harmonijnej kolorystyki, uporządkowanej grafiki (w myśl określonej idei) oraz idealnej ilości tekstu. Części składowe nie mogą konkurować ze sobą, ale wzajemnie dopełniać się i wzbogacać.

Zasady projektowania plakatu

Projektowanie plakatu powinno odbywać się w oparciu o zasady percepcji, a konstrukcja graficzna uwzględniać hierarchię informacji według stopnia ich ważności. Tylko wówczas, gdy treść i forma przekazu całkowicie podporządkowane zostaną naczelnemu celowi – przekazaniu idei – plakat można będzie uznać za idealny, czyli w praktyce – skuteczny. Właśnie takie plakaty stworzą dla Ciebie nasi utalentowani graficy, absolwenci uniwersytetów plastycznych i zdobywcy prestiżowych wyróżnień.

  Projektowanie plakatu

  Plakat to szczególna forma przekazu z pogranicza grafiki i artyzmu. Ten jednostronny druk dużego formatu zawierać ma skupiające uwagę treści, oddziaływać na emocję i wyobraźnię odbiorców, intrygować i zapadać w pamięć. Projektowanie plakatu ociera się o sztukę, dlatego jest zleceniem wręcz stworzonym dla grafików-artystów tworzących nasz zespół. Młodzi artyści Fesido tworzą plakaty na potrzeby każdego rodzaju wydarzeń, pokazów, koncertów, wystaw i prezentacji oraz na wiele innych okazji o małym i dużym zasięgu.

  Podstawą dobrego afiszu jest śmiałość, która zapewnia widoczność i oryginalna forma, która intryguje. Skuteczny plakat przyciąga uwagę i zaciekawia, dlatego jest jedną z najskuteczniejszych form reklamy i stałym elementem rozmaitych kampanii: społecznych, politycznych, usług i produktów. Ma ogromną siłę przekazu, którą warto skutecznie wykorzystać. Skontaktuj się z nami, a my pokażemy Ci jak to zrobić!

  rodzaje plakatów

  Szukasz kompleksowych rozwiązań?
  Zapraszamy do współpracy!

  Odpowiednia wiedza, przygotowanie merytoryczne i techniczne, solidny warsztat graficzny i doświadczenie, a także mnóstwo świeżości, kreatywności i otwartości – wszystkie te cechy naszego zespołu sprawiają, że jesteśmy idealnym wykonawcą plakatu, jaki potrzebujesz – wzbudzającego i zainteresowanie, i emocje. Projektowanie plakatów to jedna z naszych ulubionych usług, z przyjemnością wykonamy dla Ciebie każdy projekt.

  Po uzyskaniu akceptacji klienta, zaprzyjaźniona drukarnia, z którą współpracujemy, wydrukuje plakaty w optymalnej rozdzielczości i perfekcyjnej jakości, w rozmiarach, jakich potrzebujesz. Specjalny, wysokiej klasy papier doskonale odwzoruje kolory i grafikę, tworząc plakat o zwiększonej odporności na uszkodzenia, a w przypadku plakatów zewnętrznych – również na niekorzystne warunki atmosferyczne. Jeśli szukasz gwarancji i pewności, że Twoje zlecenie zostanie wykonane najlepiej, jak to możliwe – zapraszamy do Fesido!

  Formularz kontaktowy

  Napisz lub zadzwoń!

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte