Unikatowy i funkcjonalny projekt stoiska targowego

Stanowisko targowe to jeden z najlepszych sposobów pokazania oferty szerokiemu gronu osób, miejsce do nawiązania świeżych kontaktów biznesowych i pozyskania nowych klientów. Ponieważ jest niczym wizytówka firmy, powinno być wykonane ze szczególną dbałością o estetykę i zgodność z wizerunkiem oraz tożsamością marki. Przy tym powinno być atrakcyjne i funkcjonalne dla wystawcy i odwiedzających. Wszystkie te oczekiwania spełnić mogą jedynie właściwie zaprojektowane stanowiska targowe, zrodzone z doskonałej mieszanki wiedzy i kreatywności, doświadczenia i odwagi testowania unikatowych rozwiązań.

W naszym zespole stawiamy na otwartość i kreatywność, dlatego jeśli szukasz nietypowych i wyjątkowych patentów, jesteś w dobrym miejscu. Proponujemy projekty stoisk targowych, które cieszą wystawców i przyciągają rzesze odwiedzających. Pracujemy dynamicznie, z pełnym zaangażowaniem i w stałym kontakcie ze zlecającym. Tak, by ostateczny projekt realizował zarówno ogólną wizję zamawiającego i szczegółowe wskazania, jak i spełniał warunki funkcjonalności klasycznego stoiska targowego. A co najważniejsze – był absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny.

Projektowanie stoisk targowych – cena, czas realizacji, proces

Zastanawiasz się, jak wygląda cały proces realizacji zlecenia w naszej pracowni od momentu złożenia dyspozycji do oddania gotowych projektów? Podobnie jak w większości prac, tak i projektowanie stoisk targowych rozpoczynamy niezwłocznie po podpisaniu umowy. Wiemy, jak ważne jest odpowiednio szybkie oddanie projektów, na podstawie których zostanie wykonana zabudowa na ściśle określoną terminem imprezę wystawienniczą, dlatego proces naszej pracy rozpoczyna się od razu.

Pierwszym etapem prac jest bardzo dokładne rozeznanie potrzeb, wizji, planów i możliwości klienta. To także rozpoznanie specyfiki branży, w jakiej działa zleceniodawca, kontekstu dla stoiska oraz rozpoznanie warunków wystawowych i miejsca prezentacji. Na bazie wspólnych ustaleń i zgromadzonych danych powstaną wstępne projekty, które potrzebować będą akceptacji zleceniodawcy, nim przekażemy je do dalszych prac. Cena wykonania projektu stoiska targowego jest w Fesido zawsze adekwatna do jakości i mieści się wśród najkorzystniejszych na rynku ofert.

  Stanowiska targowe, wyspy i wystawy promocyjne

  W Fesido oferujemy pełen zakres prac projektowych nad przygotowaniem odpowiedniego stoiska dla Twojego biznesu. Potrzebujesz stanowiska niezbędnego, by móc uczestniczyć w wydarzeniu biznesowym, evencie, zaprezentować ofertę na targach branżowych i lokalnych wystawach? Podejmiemy się każdego wyzwania i stworzymy profesjonalne projekty i wizualizacje, które pokażą Twoją markę z jak najkorzystniejszej strony. W zależności od budżetu wystawcy zaproponujemy najlepsze rozwiązania, doradzimy i wesprzemy radą.

  Zamawiając projekt stoiska targowego w naszej firmie, możesz liczyć na kompleksową obsługę i zlecić również projekty materiałów promocyjnych, niezbędnych podczas wystawy. Ulotki, banery, stojaki, katalogi firmowe czy zaproszenia, papier firmowy i gadżety, którymi obdarujecie gości – wszystko to, przygotowane w pakiecie – nie tylko znacznie obniży koszty uczestnictwa w wydarzeniu, ale i zostanie stworzone w oparciu o jednolite wytyczne. Pamiętaj, że w Fesido warto zlecać nie tylko projektowanie stoisk targowych, cena usług kompleksowych zawsze jest u nas znacznie niższa!

  stanowiska targowe
  stanowiska targowe projekt

  Dobry projekt stanowiska targowego, czyli jaki?

  Przystępując do projektowania stoiska targowego, trzeba będzie przede wszystkim nakreślić cele, jakie ma realizować gotowa zabudowa. Podstawą będzie również zgodność z profilem działalności firmy wystawienniczej oraz unikatowość. Jako, że na imprezie typu targi, firm z tej samej branży będą co najmniej dziesiątki, trzeba będzie się wyróżnić. Zatem dobre stanowisko targowe to takie, które zwróci uwagę odwiedzających już na wejściu. A następnie zaintryguje na tyle, że postanowią spędzić więcej czasu na poznawaniu prezentowanej oferty.

  Liczyć będą się elementy takie jak:

   • efektowny, unikatowy i przyciągający uwagę design,
   • funkcjonalność z podziałem na strefy – ofertową, prezentacyjną, wypoczynkową, zapleczową,
   • rodzaj zabudowy dostosowany do miejsca wystawy, możliwości finansowych firmy z uwzględnieniem przyszłych planów marketingowych,
   • jakość materiałów i wykonania,
   • kolorystyka i estetyka – zgodne z systemem identyfikacji wizualnej marki,
   • odpowiednie światło,
   • elementy dodatkowe, jak multimedia,
   • łatwość obsługi, szybkość rozstawienia i złożenia stoiska.

  Formularz kontaktowy

  Napisz lub zadzwoń!

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte