Wysokiej jakości projekt kalendarza dla Twojej firmy

Dobry kalendarz firmowy jest jak najlepsza wizytówka – przyciąga uwagę, zajmuje wyjątkowo atrakcyjne miejsce w przestrzeni i co najważniejsze – raz ustawiony na biurku czy zawieszony na ścianie pozostaje tam przez rok! Czy można wyobrazić sobie lepszą reklamę i bardziej skuteczny nośnik sugestywnego przekazu? Dobrze zaprojektowany kalendarz dodatkowo ma tę przewagę nad klasycznym elementem wystawienniczym, że jest dyskretny. Reklamuje firmę, usługę czy produkt niejako przypadkiem” i przy okazji”. Faktem jest, iż tego typu przekazom ulegamy znacznie łatwiej, niż narzucającym się narracjom.

Jak zatem sprawić, by właśnie to nasz kalendarz zajął zaszczytne miejsce na biurku kontrahenta czy zawisł w holu często odwiedzanego biurowca? Lub, aby podarowany pracownikom, stał się głównym elementem ozdobnym ulubionego pomieszczenia? Wystarczy świetnie wykonany i zrealizowany projekt. Kalendarz, który przyciąga uwagę, zdobi i zaprasza do codziennych działań, wykonują najlepsi – zgrane zespoły grafików, specjalistów od marketingu, fotografów i drukarzy – jak nasi ludzie z Fesido! Wykonamy każdy rodzaj terminarza estetycznego, sugestywnego i w wysokiej jakości. Takiego, który aż chce się mieć na swoim biurku w centralnym miejscu w zasięgu wzroku i zawsze – tuż pod ręką.

Projektowanie kalendarza,
który pracuje dla Ciebie

W często odwiedzanych pomieszczeniach dobry kalendarz będzie tym, czym baner na ruchliwej ulicy. W ciągu roku zobaczy go mnóstwo osób, w tym również nie tylko takich, których zainteresuje sprawdzenie aktualnej daty. Warto więc przekuć tę uwagę w coś więcej i zaintrygować atrakcyjną grafiką, oryginalnym wykonaniem, sugestywną fotografią czy niezwykłością wynikającą z zastosowanych uszlachetnień druku. Tak, by następnie przekierować pozyskaną atencję na nieco bardziej marketingowe treści. W Fesido wykonamy dla Ciebie taki właśnie wysoce skuteczny” projekt kalendarza, który oparty zostanie o specjalistyczną wiedzę, doświadczenie i wysokiej klasy ścisłą współpracę ze zleceniodawcą.

Ponieważ kalendarz jest tak świetnym nośnikiem informacji i tak intensywną reklamą, spoczywa na nim również niemały ciężar. Nie może przecież zniechęcać ani wywoływać nieprzyjemnych skojarzeń. Zastanawiasz się, jak zaprojektować kalendarz, który jest skutecznym nośnikiem marketingowego przekazu, a jednocześnie efektowną i miłą dla oka dekoracją? Potrzeba będzie wyjątkowej mieszanki wiedzy: doskonałej znajomości celów klienta i kodu identyfikacji wizualnej marki oraz wysokich umiejętności graficznych, artystycznej wrażliwości i łatwości nawiązania dialogu ze zleceniodawcą, dzięki któremu uda się doprecyzować wspólną wizję.

Jak zaprojektować kalendarz idealny? – proces w Fesido

Jak każdy konspekt, tak i projektowanie kalendarza odbywa się w naszej pracowni w bardzo ścisłym porozumieniu z klientem. Zależy nam, by jak najdokładniej poznać i zrozumieć potrzeby i oczekiwania zleceniodawcy, gdyż pracę opieramy na ścisłych wytycznych i wspólnych ustaleniach. Ponieważ nasi pracownicy są niezwykle kreatywnymi osobami z ogromnym doświadczeniem, wiedzą marketingową, artystycznym wyczuciem i biegłością w pracy graficznej, aktywnie wesprą stworzenie optymalnej koncepcji. Jeśli natomiast już dokładnie wiesz, jak powinien wyglądać Twój kalendarz, własny projekt, szkic bądź szczegółowy opis będą bardzo mile widziane. Zinterpretujemy graficznie każdą koncepcję i pomożemy przygotować pliki na potrzeby druku.

W Fesido nie pracujemy na szablonach, dlatego możesz mieć pewność, że każde zlecenie traktujemy indywidualnie i jednostkowo. W ten sam sposób tworzymy kalendarze, bez względu na to, czy jest to niewielkiego formatu wizytówka, biurkowy stojaczek” z kalendarium czy sporych rozmiarów kalendarz trójdzielny. Projekt za każdym razem będzie powstawał całkowicie od nowa, z uwzględnieniem najdrobniejszych sugestii, potrzeb i warunków klienta. Każdy z etapów procesu tworzenia konsultujemy ze zleceniodawcą, by mieć pewność, że praca zmierza we właściwym kierunku, a finalny produkt zaspokoi oczekiwania.

kalendarze projekt
Kalendarz biurkowy

Unikatowy projekt kalendarza,
jakiego potrzebujesz

Potrzebujesz firmowego kalendarza, który będzie można rozdać pracownikom, kontrahentom lub targowym gościom? A może do głowy wpadł Ci świetny pomysł, by obdarować personalizowanym kalendarzem bliską osobę, grono przyjaciół czy uczestników wspólnych warsztatów? Sposobów na udane realizacje jest bez liku, niemal tyle, ile pomysłów i indywidualnych koncepcji na kalendarz. Własny projekt – najbardziej oryginalny pomysł czy niecodzienny zamysł? Dlaczego nie? Wystarczy zebrać wizje w całość i nadać im realny, gotowy do realizacji kształt, a następnie przekazać gotowe pliki do drukarni, która najwierniej odwzoruje projekty. Jeśli zależy Ci na czasie, miej na uwadze fakt, że współpracujemy z zaprzyjaźnionym zakładem błyskawicznie realizującym zlecenia.

Wybierając model kalendarza, zastanówmy się, do czego będzie nam potrzebny lub w jaki sposób może być wykorzystywany przez swoich nowych właścicieli. Do wyboru będą kalendarze, które można powiesić na ścianie, postawić na biurku, schować w portfelu czy wykorzystać jako notes lub planner:

  • kalendarze trójdzielne,
  • kalendarze jednodzielne,
  • kalendarze czterodzielne,
  • kalendarze wieloplanszowe,
  • kalendarze jednoplanszowe (plakatowe),
  • kalendarze biurkowe,
  • kalendarze listkowe (a’la wizytówka).
kalendarz naścienny

Świetny kalendarz – projekt dostosowany do potrzeb

Kalendarz jest niezwykle popularnym gadżetem chętnie wybieranym na nośnik reklamowy dla firmowych treści przez małe i duże biznesy. To również doskonały środek wspomagający zbiórkę składek na fundusz czy organizację pomocową, a w najmniejszym formacie – fantastyczna ulotka” i wizytówka”. Kalendarz wykonany na bazie własnych fotografii czy rodzinnych pamiątek można wręczyć w prezencie z okazji święta i jubileuszu, a udekorowany ulubionym motywem podarować najbliższym. Jeśli szukasz absolutnie unikatowego kalendarza, zwróć się do nas. W Fesido wiemy, jak zaprojektować kalendarz, którego właściciel nie chce pozbyć się nawet wówczas, gdy dawno stracił już na aktualności!

Tryskający kolorami i przyciągający uwagę obrazek ścienny z kalendariami, wyjątkowy i dekorujący domowe wnętrze plakat, a może przepełniony firmową kolorystyką, praktyczny i wyposażony w miejsca na biznesowe notatki biurkowy stojaczek? W Fesido zrealizujemy każdy projekt. Kalendarz pełen zachwycających grafik, udoskonalonych fotografii, efektownych teł tematycznych i najpotrzebniejszych informacji to rzecz, w której tworzeniu jesteśmy wyjątkowo biegli. Zlecenie nam prac nad swoim wymarzonym gadżetem to strzał w dziesiątkę!

Szukasz kompleksowych rozwiązań?
Zapraszamy do współpracy!

W Fesido wszystkie pliki, które tworzymy dla klientów, są całkowicie zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. A także posiadają zapasową kopię, na wypadek utraty danych i zagubienia, bez względu na to, czy jest to wizytówka, plakat czy kalendarz trójdzielny. Projekt wykonywany na zlecenie przesyłamy zawsze zaszyfrowany i uzbrojony w cyfrowe zabezpieczenia, tak by mieć pewność, że nie dostanie się w niepowołane ręce. Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte