Projektowanie wizytówki

Poznaj szczegóły!

Wizytówki

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Wyróżnij się własnym projektem wizytówki

Projektowanie wizytówek

Wizytówka to w biznesie rzecz nie tylko ikoniczna, ale od pewnego momentu – czy też poziomu – wręcz oczekiwana. Choć może się wydawać niepozornym, niekiedy wręcz ekstrawaganckim, dodatkiem do naszego wizerunku, jej istotności tak naprawdę nie sposób przecenić. To uniwersalnie akceptowany i poważany synonim profesjonalizmu, rzetelności i… wdzięcznej, subtelnej reklamy.

Zachęceni? Nasze studio graficzne zajmuje się między innymi projektowaniem wizytówek – od luźnych konceptów po projekt gotowy do przekazania do druku. W małym palcu mamy wszelkie wytyczne oraz rekomendacje dotyczące ich tworzenia, ale co ważniejsze – w głowie mnóstwo kreatywnych pomysłów. Przekonaj się, co możemy zaproponować Twojej firmie!

Projektowanie wizytówek firmowych

Cechy wizytówki

Jak wspomnieliśmy, ten mały, zadrukowany kartonik musi być wymowny i zapadać w pamięć. Oczywiście nie oznacza to, że istnieje jeden sprawdzony szablon, pod który wystarczy podstawić swoje dane – w istocie nie ma nic dalszego od prawdy. Projekt wizytówki musi odzwierciedlać jego posiadacza, a efekt taki można uzyskać za pomocą odpowiedniej oprawy graficznej.

Projektowanie wizytówek firmowych różni się zatem znacząco od takich, które przeznaczone są dla osób fizycznych. Firmy czy przedsiębiorstwa mają zazwyczaj już rozbudowane elementy wizerunkowe, które powinno się wykorzystać – lub do których powinno się nawiązać – w projekcie graficznym. Utworzy to spójność stylistyczną, instynktownie kojarzoną z rzetelnością.

Układ treści, elementów stałych (szerzej o nich za chwilę) i ozdobników również zależeć będzie od specyfiki działalności. Korporacje, firmy zajmujące się finansami czy bankowością, jak również kancelarie prawnicze zdecydowanie powinny postawić na stonowane, formalne barwy, obracające się raczej w powszechnie przyjętej klasyce, ewentualnie minimalizmie. W tych branżach szczególnie ceni się profesjonalne podejście, budzące zaufanie odbiorców, dlatego należy jak najmocniej wytworzyć takie konotacje. Nieco więcej pola do popisu mają firmy lub odbiorcy indywidualni, zajmujący się innymi profesjami – tu ograniczeniem jest zasadniczo wyłącznie własna kreatywność, a zazwyczaj im jej więcej, tym lepszy i bardziej angażujący efekt możemy osiągnąć. Dodajmy może, że nie oznacza to wcale umieszczania na projekcie wizytówki dużej ilości krzykliwych elementów, bowiem efekt jest wtedy najczęściej odwrotny do zamierzonego. Potrzebny jest umiar i wyczucie, którego naszym akurat grafikom nie brakuje.

Jak przebiega tworzenie wizytówki?

Tworzenie wizytówek

Pierwszy krok jest prosty – wystarczy się do nas zgłosić, nie trzeba posiadać już wstępnej wizji – stworzymy ją wspólnie. Nasi graficy przeprowadzą krótki wywiad, zbierając informacje wspomniane powyżej, by następnie przedstawić, jak będzie przebiegał proces.

Istnieją kryteria i wytyczne, w obrębie których dobrze jest operować podczas projektowania wizytówek. Przede wszystkim istnieje przyjęty w Polsce zwyczajowy wymiar – wynosi on 90×50 mm. Nasze studio oferuje jednak również, wedle życzenia, inne wymiary, choć czasem dobrze jest przystać na przyjęty, akceptowalny standard.

Jakie dane powinny się znaleźć na wizytówce? To istotne i całkiem złożone zagadnienie, a odwołać się należy ponownie do charakterystyki działalności, którą prowadzimy. Duże firmy i korporacje powinny zdecydowanie postawić na treściowy minimalizm – nazwa, logo, adres firmy, kontakt, być może również kod QR – to prosty sposób na subtelne wplecenie odnośnika. Wizytówki pracownicze i służbowe (a także osoby prowadzące jednoosobową działalność) powinny zawierać imię i nazwisko, kontakt, adres firmy (jeśli przyjmują pod nim klientów), stanowisko, ewentualnie króciutki opis.

Gdy wszystko będzie już obopólnie ustalone, nasi graficy przystąpią do tworzenia wizytówki. Projekt zostanie wykonany cyfrowo, a dostęp do niego możliwy w każdej chwili, by zasugerować zmiany bądź korekty. W studiu przykładamy szczególną wagę do bezpieczeństwa plików, zatem nie ma szans, by jakiekolwiek informacje ujrzały światło dzienne bez wyraźnej zgody obu stron. Gotowy projekt przesyłamy w formie gotowej do druku, by maksymalnie ułatwić całość przedsięwzięcia.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Fesido – Twój projekt wizytówki na wyciągnięcie ręki!

Pokaż mi swoją wizytówkę, a powiem Ci, kim jesteś – oto efekt, do którego dążymy, tworząc podobne projekty w naszym studiu graficznym. Zdajemy sobie sprawę, że te małe wielkie kartoniki odgrywają niebagatelną rolę w self brandingu i komunikacji biznesowej, a na dodatek posiadamy wszelkie potrzebne umiejętności, sprzęt i wiedzę, by stworzyć możliwie najlepsze projekty. Niech nasze portfolio będzie naszą wizytówką!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte