Studio Graficzne katowice

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Katowice – jesteśmy w centrum nowoczesnego biznesu

Studio graficzne w katowicach

Szukasz profesjonalnego studia graficznego w Katowicach? Dobrze trafiłeś. Zapraszamy do naszego studia graficznego Fesido. Katowice to dziś prężnie rozwijająca się, nowoczesna metropolia. Niegdyś miasto było stolicą polskiego górnictwa. Działały tu kopalnie, rozwijał się przemysł ciężki, pracowały fabryki. Dziś charakter miasta całkowicie się zmienił. Katowice przeszły gigantyczną przemianę, której symbolem może być dawna wieża kopalnianego szybu Warszawa II, która dziś przeszła spektakularną transformację i stała się platformą widokową. Można podziwiać z niej Katowice z lotu ptaka. Miasto znajduje się w centrum Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, zamieszkanej przez 2,2 mln ludzi. Nic dziwnego, że Katowice i cała metropolia stanowią idealnie miejsce dla nowych inwestycji, dzięki zasobom ludzkim oraz saobom przemysłowym, badawczym i naukowym.

Studio graficzne Katowice

Odwiedź nasze studio graficzne – Katowice zapraszają!

Studio graficzne Katowice

Profesjonalne Projektowanie graficzne

Nowoczesne miasto wymaga nowoczesnych rozwiązań. Jeśli prowadzisz własną firmę i planujesz rozwój, zapraszamy do naszego studia graficznego Fesido. Wspieramy przedsiębiorców z Katowic i całej metropolii w rozwoju, oferując nowoczesne usługi projektowania graficznego i obsługę kampanii marketingowych. Każdy produkt musi dziś posiadać odpowiednią oprawę. Dostarczamy firmom profesjonalnie zaprojektowanych materiałów graficznych i nowoczesnych rozwiązań marketingowych.

Centrum innowacyjności

Zwiększanie wyników sprzedaży

Dzięki naszym projektom Twoi Klienci poznają Twoją ofertę. Aby Klient mógł kupić Twój produkt musi najpierw dowiedzieć się o jego istnieniu i poznać jego zalety. Chcesz, aby Twoje kampanie marketingowe były bardziej skuteczne?

Pomożemy Ci zwiększyć wyniki sprzedaży. Usługi oferuje nasze studio graficzne. Katowice to idealne miejsce do wprowadzania na rynek innowacyjnych rozwiązań. Miasto dynamicznie się rozwija i zmienia. Jest otwarte na nowe pomysły i śmiałe koncepcje. Jeśli planujesz wprowadzenie na rynek nowego produktu lub innowacyjnej usługi, koniecznie odwiedź nasze studio graficzne. Katowice to miasto wielkich przemian i wielu atutów. Dlaczego?

Studio graficzne Katowice

Inwestuj w Katowicach

Studio graficzne Katowice

Katowice

Bogate zasoby ludzkie, zaplecze naukowo-techniczne, korzystne położenie i niezwykłym walorom tego obszaru, Katowice i cała metropolia stanowią idealne miejsce do inwestowania i życia. Miasto jest doskonale skomunikowane wewnętrznie oraz zewnętrznie. Ma doskonale rozwiniętą sieć drogową, w związku z czym komunikacja między poszczególnymi miastami metropolii przebiega bardzo sprawnie. Położenie w centrum Europy Środkowo-Wschodniej to także niewątpliwy atut Katowic. W odległości około 100 km od stolicy Górnego Śląska usytuowane są się trzy międzynarodowe lotniska, w tym jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się w Europie – Katowice Airport.

Zapraszamy do naszego studia graficznego

Kampanie informacyjne i promocyjne

Odpowiadając na potrzeby katowickich przedsiębiorców, którzy wchodzą na rynek z innowacyjnymi produktami i usługami, oferujemy Państwu nasze profesjonalne usługi. Nowoczesne produkty wymagają nowoczesnej oprawy. Jako studio graficzne tworzymy kampanie informacyjne i promocyjne, które są wsparciem w sprzedaży innowacyjnych produktów i usług. Pomożemy Wam z impetem wejść na rynek i dynamicznie zwiększyć sprzedaż Waszych produktów. Zapraszamy!

Studio graficzne Katowice

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni