Katalogi Firmowe

Poznaj szczegóły!

Katalogi 

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Katalogi produktowe – sprawdzone narzędzia marketingowe

Katalogi produktowe – podstawowe narzędzia marketingowe

Katalogi produktowe, niezmiennie od wielu lat, pozostają podstawowymi narzędziami marketingowymi stanowiąc jeden z najskuteczniejszych nośników informacji i reklamy produktów oraz wydarzeń i przedsięwzięć. Katalogi dedykowane konkretnym produktom i projektom są formą prezentacji szczególnie ciekawą dla klienta. Nasze studio realizuje kompleksowe zamówienia związane z projektowaniem katalogów produktowych i nadzorem ich wydruku u naszych partnerów. W naszym studiu projektujemy również nowoczesne i ekologiczne katalogi produktów w wersji cyfrowej do prezentacji online, zarówno na stronach www, jak i w mediach społecznościowych.

Jakie funkcje spełniają katalogi produktów?

Zalety

Katalog produktowy w prosty i przejrzysty sposób umożliwia przedstawienie najważniejszych aspektów oferty handlowej czy zalet wydarzenia. Podstawową funkcją katalogu jest oczywiście wzbudzenie zainteresowanie klienta ofertą i skuteczne zachęcenie go do skorzystania z niej. Nie jest to jednak jedyna funkcja katalogów produktowych. Ze względu na swoje walory estetyczne katalogi budują silną identyfikację wizualną prezentowanej marki.

Marketingowe funkcje katalogów produktowych

Zastosowanie katalogów

Katalogi produktów prezentujące wyroby lub ofertę handlową konkretnej firmy pozwalają klientom w prostej i przyjemnej formie zapoznać się z podstawowymi informacjami o produkcie, jego parametrami technicznymi i specyfiką eksploatacji. W przypadku katalogu wydarzenia lub projektu – klient zapoznaje się z najważniejszymi informacjami o przedsięwzięciu i całą gamą specjalistycznych treści. Katalogi produktowe przykuwają uwagę zarówno do elementów identyfikacji wizualnej, jak i do strategicznych treści oferty.  Foldery te rozbudzają wyobraźnię i zapadają w pamięć klienta, przez co stanowią doskonałe narzędzia marketingowe. Katalogi produktowe można wykorzystywać w czasie rzeczywistym, podczas bezpośredniej prezentacji i sprzedaży produktu w salonie. Można potraktować je również jako narzędzia wspierające sprzedaż w szerszej perspektywie czasowej. Ich prostym walorem jest fakt, że klienci mogą wziąć katalog do ręki i w dogodnym momencie zagłębić się w jego zawartość. Dobry projektant wie jak sprawić, żeby w efekcie przeglądania katalogu zainteresowanie klienta produktami wzrosło, a jego stosunek do promowanej marki stał się bardziej pozytywny i mocniej zakorzeniony w pamięci.

Katalogi produktów służą i cieszą

Pozostałe funkcje katalogów produktowych

Katalogi produktowe często spełniają również funkcję estetyczną lub pamiątkową. Dobry katalog produktowy, pełny pięknych zdjęć i ciekawych treści jest – jak coffee table book lub ulubione kolorowe czasopismo – często przeglądany nie tylko z ciekawości, ale też dla przyjemności. Dlatego katalogi produktowe projektowane w naszej firmie to nie tylko skuteczne narzędzia biznesowe, ale też kolorowe przyjemne dla oka i miłe w dotyku przedmioty.

Katalogi produktowe, a foldery promujące
wydarzenia i projekty

Katalogi produktowe – przeznaczenie

W wymiarze marketingowym, katalogi produktowe prezentujące ofertę handlową bądź usługową firmy i foldery promujące np. wydarzenia kulturalne stanowią podobny rodzaj materiałów reklamowych. Podobieństwo ich sposobu oddziaływania na odbiorcę wzrasta szczególnie, jeśli katalogi produktów rozprowadzane są na targach lub eventach z udziałem artystów i publiczności. W obu przypadkach katalogi, oprócz funkcji marketingowej pełnić będą również funkcję pamiątkową. Ten aspekt oddziaływania materiałów reklamowych na odbiorcę wpisuje się w ich podstawowe przeznaczenie – zarówno w trakcie wydarzenia, jak i długo po jego zakończeniu – wywołuje pozytywny stosunek klienta do marki, wydarzenia i produktu.

Dobrze zaprojektowane katalogi produktowe

Dobrze zaprojektowany katalog jako Doradca klienta

Można śmiało powiedzieć, że dobrze zaprojektowany katalog jest jak skuteczny doradca klienta. W związku z tym szczególnie ważny jest dla nas proces przygotowań i ustaleń między kontrahentami i naszym studiem. Etap ustaleń potrzeb i wstępnego określenia kierunku naszej pracy traktujemy szczególnie uważnie. Zależy nam szczególnie na zapoznaniu się ze specyfiką zamówienia, potrzebami klienta i potencjałem produktów. Również tym wizualnym. Cenimy sobie jasne określenie wzajemnych oczekiwań i założeń. Dobra komunikacja z naszymi klientami jest dla nas gwarancją profesjonalnego zaufania i podstawą satysfakcji ze współpracy. Wszystkie nasze projekty realizujemy z najwyższą troską o szczegóły, atrakcyjność i skuteczność projektu. Nasze katalogi produktowe spełniają funkcje użytkowe i estetyczne, są przejrzyste, ale i charakterystyczne. Łatwo wpadają w oko, klarownie prezentują treść oferty i zapadają w pamięć klienta. Nasze katalogi produktowe mogą mieć formę minimalistyczną i zaskakiwać wyważoną lecz wysmakowana estetyką; mogą też uwodzić bogatą kolorystyką i najwyższą jakością zdjęć.

Katalogi produktowe do druku i prezentacji online

Tworzenie katalogów produktowych

Dobrze przygotowane projekty katalogów produktowych stanowią podstawę ich wersji online. Przy bardzo niewielkich modyfikacjach te same materiały można prezentować także w innych kanałach reklamowych, jak strony www czy social media. Niezależnie czy projektujemy katalogi produktowe do druku czy w wersji cyfrowej robimy to tak samo profesjonalnie.
W naszym zespole łączymy artystyczne pasje i profesjonalne umiejętności absolwentów ASP z rzetelnością drukarskiego rzemiosła i terminowością. Gwarantujemy, że efekty tego połączenia zadowolą najbardziej wymagających klientów.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Katalog
Polgard

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte