Grafika dwuwymiarowa

Poznaj szczegóły!

Grafika 2D

Estetyczna grafika dwuwymiarowa to niezwykle popularne rozwiązanie, spotykane w wielu dziedzinach przemysłu. Kolorowe, przykuwające uwagę ilustracje znakomicie sprawdzają się nie tylko na broszurach, ale również w wystroju stron internetowych lub podczas kampanii reklamowych. Jak wykazują liczne dane, odpowiednia szata graficzna należy obecnie do najskuteczniejszych sposobów na pozyskanie nowych klientów, bez względu na grupę wiekową. Nasze studio graficzne oferuje Państwu szeroki zakres usług graficznych, obejmujących właśnie projekty dwuwymiarowe. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.

grafika dwuwymiarowa

Wszechstronność grafiki dwuwymiarowej

Ze względu na swój ogólny artyzm, grafika 2D umożliwia nam sięgnięcie po przeróżne formy ekspresji. Dzięki temu, rozwiązanie to idealnie sprawdzi się zarówno w przypadku infografik, na przykład dla pracowników korporacji, oraz we wszelkich reklamach. Jako wieloletni specjaliści w dziedzinie projektów graficznych dla firm, staramy się umożliwić naszym klientom pozyskanie wysokiej jakości grafik, zgodnych z przedstawioną nam koncepcją. Niespotykane, budzące zastanowienie formy są dla nas równie ciekawym wyzwaniem, co bardziej standardowe grafiki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie pomóc wszystkim zleceniodawcom, nawet podczas niezwykle subtelnych kampanii reklamowych.

Kreatywność, niezbędna przy tworzeniu grafiki 2D

Utalentowani Absolewnci ASP

Większą część naszego zespołu stanowią utalentowani absolwenci Akademii Sztuk Pięknych, których dotychczasowe osiągnięcia zostały docenione zarówno na konkursach graficznych, jak i podczas pracy nad zleceniami dla zagranicznych firm. W Fesido wierzymy bowiem, że świeże, młode podejście, w połączeniu z chęcią rozwoju, ma bardzo pozytywny wpływ na kreatywność. Dzięki temu, każdy z projektów, wchodzący w skład naszego wciąż powiększanego portfolio, zachowuje swój własny, wyjątkowy charakter.

grafika 2D

Nasze technologie, wykorzystywane podczas prac nad grafiką dwuwymiarową

grafika dwuwymiarowa

Grafika Dwuwymiarowa

Aby grafika dwuwymiarowa mogła urzekać swoim stylem, niezbędne jest nie tylko doświadczenie, ale też odpowiednie narzędzie. Z tego też powodu, nasze studio dysponuje szeregiem najnowocześniejszych programów, umożliwiających stworzenie estetycznych grafik zarówno dla portali internetowych, jak i przeznaczonych do druku. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich technologii, zaprojektowane przez nas grafiki odznaczają się idealnym nasyceniem barw oraz czytelnością, będącą jednym z najistotniejszych czynników, mających wpływ na jakość efektu końcowego.

Najlepsza grafika 2D tylko w Fesido!

Grafika 2d

Nasze studio to także gwarancja bezpieczeństwa, zarówno pod kątem przechowywania projektów, jak i ostatecznego przekazania ich klientowi. W przypadku, gdy zlecenie na grafikę 2D dotyczy treści do wydruku, zlecamy wykonanie tej procedury nowoczesnym, ekologicznym drukarniom. Do każdego z projektów sporządzamy dwuwymiarową wizualizację. Nasi specjaliści pozostaną z Państwem w kontakcie na każdym etapie realizacji projektu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie na bieżąco dostosowywać oprawę graficzną do potrzeb zleceniodawcy. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy pomóc także i Twojej firmie!

grafika 2D

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte