Studio Graficzne Kraków

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Kraków to miasto, które swoim bogactwem i pięknem przyciąga turystów z całego świata. To również miasto ogromnych biznesowych możliwości. Dlatego Studio Graficzne Fesido również w Krakowie zdecydowało się oferować swoje usługi i wspierać firmy w budowaniu komunikacji wizualnej.

Grafika 2D na wszystkich poziomach

Kraków

Nasze Studio Graficzne Kraków specjalizuje się w grafice 2D na wszystkich poziomach. Możemy zrealizować każde zlecenie – od prostych projektów broszur po rozbudowane publikacje liczące setki stron. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim spersonalizowanej obsłudze klienta i zrealizowanym już projektom, wyróżniającym się niezwykle wysokim standardem. Siłą Studia Graficznego Kraków są przede wszystkim ludzie. Nasz zespół to młode i ambitne osoby po ASP, pełne pasji do swojej pracy, zaangażowania i niezwykle kreatywnych pomysłów. To dzięki ich kreatywnemu spojrzeniu oraz otwartości na nowe trendy i innowacyjne rozwiązania zaufało nam tak wielu klientów w Polsce i za granicą. Grafika komputerowa to również niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża, wykorzystująca nowe i innowacyjne technologie. Studio Graficzne Kraków dysponuje najlepszym sprzętem na rynku i najnowszym oprogramowaniem, tworząc niezwykle przyjazne środowisko pracy.

Studio graficzne Kraków

Projekty Studia Graficznego Kraków

Studio graficzne Kraków

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Kraków?

Nasze realizacje to materiały drukowane i profesjonalne cyfrowe wersje. Zrealizowaliśmy min. projekty katalogów, kieszonkowych przewodników, raportów i kampanii outdoorowych.

Oferujemy kompleksową usługę od projektu do realizacji. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce
i wspieramy klientów przy procesie wyboru odpowiedniego rodzaju druku i papieru. Wszystkie projekty posiadamy
w wersjach cyfrowych i w zabezpieczonych plikach, tak, by nasi klienci zawsze mogli skorzystać z naszych kopii zapasowych, nawet po zakończeniu współpracy.

Kreatywna funkcjonalność

Wizerunek marki

Nasze projekty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również doskonale spełniają nałożone na nie funkcje. Foldery i katalogi, oprócz atrakcyjnej szaty graficznej i kreatywnego podejścia do prezentacji, charakteryzują się przemyślaną architekturą informacji, która sprawia, że są również niezwykle czytelne i przyjazne dla odbiorcy. Stworzona przez nas identyfikacja wizualna marki to zawsze czytelne ukazanie wartości reprezentowanych przez dany brand oraz niezwykła spójność przekazu. Dzięki pracy naszych grafików Twoja marka zyska wyrazisty i zapadający w pamięć wizerunek, który nie tylko rozszerzy świadomość marki wśród klientów, ale również wpłynie na efekty sprzedażowe

Studio graficzne Kraków

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi

Studio graficzne Kraków

Czym kieruje się Twoja firma?

W obecnych czasach nic nie jest tak istotne jak wizerunek. Zapamiętujemy to, co przyciągnęło naszą uwagę i wyróżniło się na tle innych podobnych kreacji. Czytelne i proste infografiki potrafią oddać wiele więcej niż niejeden rozbudowany przekaz marketingowy.  Jeżeli pozwolisz nam poznać Twoje potrzeby i oczekiwania oraz wartości, którymi kieruje się Twoja firma, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie taki wizualny przekaz, który trafi do wyobraźni Twoich klientów i nie pozostawi ich obojętnymi.

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni