Studio Graficzne Kraków

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Kraków to miasto, które swoim bogactwem i pięknem przyciąga turystów z całego świata. To również miasto ogromnych biznesowych możliwości. Dlatego Studio Graficzne Fesido również w Krakowie zdecydowało się oferować swoje usługi i wspierać firmy w budowaniu komunikacji wizualnej.

Grafika 2D na wszystkich poziomach

Kraków

Nasze Studio Graficzne Kraków specjalizuje się w grafice 2D na wszystkich poziomach. Możemy zrealizować każde zlecenie – od prostych projektów broszur po rozbudowane publikacje liczące setki stron. Swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim spersonalizowanej obsłudze klienta i zrealizowanym już projektom, wyróżniającym się niezwykle wysokim standardem. Siłą Studia Graficznego Kraków są przede wszystkim ludzie. Nasz zespół to młode i ambitne osoby po ASP, pełne pasji do swojej pracy, zaangażowania i niezwykle kreatywnych pomysłów. To dzięki ich kreatywnemu spojrzeniu oraz otwartości na nowe trendy i innowacyjne rozwiązania zaufało nam tak wielu klientów w Polsce i za granicą. Grafika komputerowa to również niezwykle dynamicznie rozwijająca się branża, wykorzystująca nowe i innowacyjne technologie. Studio Graficzne Kraków dysponuje najlepszym sprzętem na rynku i najnowszym oprogramowaniem, tworząc niezwykle przyjazne środowisko pracy.

Projekty Studia Graficznego Kraków

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Kraków?

Nasze realizacje to materiały drukowane i profesjonalne cyfrowe wersje. Zrealizowaliśmy min. projekty katalogów, kieszonkowych przewodników, raportów i kampanii outdoorowych.

Oferujemy kompleksową usługę od projektu do realizacji. Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w Polsce i wspieramy klientów przy procesie wyboru odpowiedniego rodzaju druku i papieru. Wszystkie projekty posiadamy w wersjach cyfrowych i w zabezpieczonych plikach, tak, by nasi klienci zawsze mogli skorzystać z naszych kopii zapasowych, nawet po zakończeniu współpracy.

Kreatywna funkcjonalność

Wizerunek marki

Nasze projekty są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również doskonale spełniają nałożone na nie funkcje. Foldery i katalogi, oprócz atrakcyjnej szaty graficznej i kreatywnego podejścia do prezentacji, charakteryzują się przemyślaną architekturą informacji, która sprawia, że są również niezwykle czytelne i przyjazne dla odbiorcy. Stworzona przez nas identyfikacja wizualna marki to zawsze czytelne ukazanie wartości reprezentowanych przez dany brand oraz niezwykła spójność przekazu. Dzięki pracy naszych grafików Twoja marka zyska wyrazisty i zapadający w pamięć wizerunek, który nie tylko rozszerzy świadomość marki wśród klientów, ale również wpłynie na efekty sprzedażowe

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi

Czym kieruje się Twoja firma?

W obecnych czasach nic nie jest tak istotne jak wizerunek. Zapamiętujemy to, co przyciągnęło naszą uwagę i wyróżniło się na tle innych podobnych kreacji. Czytelne i proste infografiki potrafią oddać wiele więcej niż niejeden rozbudowany przekaz marketingowy.  Jeżeli pozwolisz nam poznać Twoje potrzeby i oczekiwania oraz wartości, którymi kieruje się Twoja firma, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie taki wizualny przekaz, który trafi do wyobraźni Twoich klientów i nie pozostawi ich obojętnymi.

 Portfolio

Ilustracje
ZUT

New Polish Films Shorts 2021

 

Dream
Machines

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

Polcom
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
scrubs cology