Strony internetowe

Poznaj szczegóły!

Projektowanie stron internetowych

Pokaż mi swoją stronę internetową, a powiem ci, czy chcę z tobą współpracować. Z takiego założenia wychodzą dziś klienci przeglądający oferty online. Strona WWW stanowi wizytówkę firmy, a zarazem nowoczesny kanał umożliwiający komunikację i podtrzymywanie relacji z klientem. Nie masz jeszcze strony internetowej? A może chciałbyś odświeżyć wygląd obecnej? Cieszymy się, że tu jesteś, gdyż projektowanie stron internetowych to nasza specjalność! Stworzymy dla Ciebie nowoczesną, responsywną stronę WWW, dzięki której zaczniesz pozyskiwać nowych klientów i odświeżysz wizerunek swojej marki. Gotowy na zmiany?

Projektowanie stron WWW przyjaznych dla użytkownika

Dobra strona internetowa powinna być przejrzysta, funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Ta ostatnia cecha, pięknie wyrażana przez angielskie user-friendly, ma na celu zachęcenie klienta do pozostania na odwiedzanej stronie. Tworzenie stron internetowych w Fesido odbywa się przy przestrzeganiu zasad UX/UI.

 • User Interface (UI) to interfejs użytkownika. Chodzi tu o wszystkie elementy, z którymi użytkownik wchodzi w interakcję, takie jak choćby kolorystyka, typografia i cały układ graficzny. Zadaniem UI designera jest więc projektowanie stron WWW, które są przyjemne w użytkowaniu i miłe dla oka.
 • User Experience (UX) to projektowanie doświadczeń użytkownika. UX odpowiada więc bezpośrednio za doświadczenia klienta odwiedzającego naszą stronę WWW. Zadaniem UX designera jest przewidywanie oczekiwań użytkowników wchodzących w interakcję z aplikacją.

Aby witryna była atrakcyjna dla klienta, UX i UI muszą ze sobą współgrać. UI przyciąga użytkownika, a UX go zatrzymuje. Piękny interfejs (UI) musi więc być równocześnie funkcjonalny (UX). Taka mieszanka to recepta na budowanie stron internetowych przyjaznych użytkownikom.

Projektowanie stron WWW
Tworzenie stron WWW

Tworzymy responsywne strony WWW

Strona internetowa przyjazna użytkownikowi powinna być responsywna (ang. RWD – Responsive Web Design). Co to oznacza? Taka strona działa na każdym urządzeniu mobilnym i jest przystosowana do wyświetlania na ekranie komputera, smartfona i tabletu. Tworzymy responsywne strony internetowe, które umożliwiają czytelne prezentowanie treści i wygodną obsługę. Coraz więcej użytkowników korzysta z kilku różnych urządzeń mobilnych, dlatego projektowanie stron responsywnych staje się powoli standardem. Warto zauważyć, że Google rekomenduje tworzenie stron internetowych RWD, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie.

  Jakie projekty stron internetowych wykonujemy?

  Strony WWW statyczne

  nie są wyposażone w system zarządzania treścią (CMS) i nie pozwalają na samodzielne wprowadzanie zmian. Dobrze sprawdzają się w przypadku stron wizytówkowych, czyli takich, które zawierają jedynie dane firmy i informują o ofercie. To rozwiązanie polecamy firmom, którym nie zależy na częstych aktualizacjach treści i rozbudowanych funkcjonalnościach strony internetowej.

  Projektowanie stron internetowych
  Tworzenie stron internetowych

  elementy identyfikacji wizualnej

  stworzone w oparciu o system CMS, który umożliwia zarządzanie treścią. Firmy decydujące się na projektowanie stron dynamicznych mogą samodzielnie edytować i aktualizować treści. Przykładem takiego systemu jest darmowy WordPress. To najlepsza opcja dla przedsiębiorców, którzy planują dodawać aktualności, wpisy blogowe czy zdjęcia bez pomocy programisty. Wybierając dynamiczną stronę internetową, możesz także korzystać z nowoczesnych funkcjonalności, które zwiększają atrakcyjność witryny, takich jak formularz kontaktowy, wyszukiwarka, wersje językowe, integracja z social media, newsletter, mapa dojazdu Google czy animowany slider.

  Korzyści z posiadania firmowej strony internetowej

  Własna strona WWW nikogo dziś nie dziwi. Coraz więcej klientów szuka bowiem ofert w sieci, sugerując się zamieszczonymi tam treściami. Jednak wciąż nie każda firma może się pochwalić stroną internetową, a niektóre witryny nie są przystosowane do aktualnych potrzeb użytkowników. Warto pamiętać, że budowa stron WWW to inwestycja w rozwój i rozpoznawalność marki, dlatego nie należy jej postrzegać wyłącznie w kategoriach kosztu.

  Co możesz zyskać, tworząc stronę WWW dla swojej firmy?

  • Strona internetowa to najlepsza forma reklamy o zasięgu nieporównywalnie większym niż ulotki, plakaty czy billboardy.
  • Twoja oferta jest dostępna 24/7, dlatego strona WWW pracuje dla Ciebie przez całą dobę.
  • Zyskujesz globalny zasięg i możliwość współpracy z klientami spoza zamieszkiwanego obszaru.
  • Zwiększasz atrakcyjność i wiarygodność firmy w oczach klienta.
  • Ułatwiasz potencjalnemu klientowi kontakt w preferowany sposób (e-mail, telefon, formularz kontaktowy, chat online).
  • Masz realny wpływ na to, w jaki sposób Twoja firma będzie postrzegana przez odbiorców.
  • Masz szansę zostać ekspertem w swojej branży, np. poprzez prowadzenie bloga.
  • Konkurujesz z najlepszymi firmami w branży.
  Projektowanie stron internetowych

  Projektowanie stron WWW z Fesido – dlaczego my?

  W Fesido specjalizujemy się w projektowaniu graficznym oraz projektach 2D. Tworzymy nowoczesne projekty stron internetowych, które są atrakcyjne dla odbiorców i dopasowane do charakteru prowadzonej działalności. P HYPERLINK „https://fesido.pl/projektowanie-graficzne/”rojektowanie graficzne to proces, który obejmuje szczegółowy wywiad z klientem, podczas którego poznajemy jego wizję i preferencje. W następnym kroku przygotowujemy wysokiej klasy konspekt graficzny oparty na wcześniejszych ustaleniach. Nie bazujemy na szablonach, dlatego nasze projekty stron internetowych są oryginalne i tworzone na zamówienie.

  projekt strony www

  Eksperci od projektowania stron WWW

  Sami jesteśmy użytkownikami internetu, dlatego wiemy, czego oczekują Twoi klienci. Analizujemy strony konkurencji w poszukiwaniu niewykorzystanego potencjału i tworzymy projekty stron internetowych, które są unikalne, funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Z Fesido odświeżysz swoją witrynę lub zbudujesz nowoczesną stronę WWW od podstaw. Skontaktuj się z nami i powiedz, czego potrzebujesz – my przeanalizujemy Twoją branżę i przygotujemy nowoczesny projekt.

  projekt strony www

  Cyberbezpieczeństwo

   

  Dzięki doświadczeniu w pracy nad stronami WWW wiemy, w jaki sposób zabezpieczyć projekty cyfrowe przed nieuprawnionym dostępem i kradzieżą. Dla dobra klienta i całego projektu zawsze tworzymy kopie zapasowe, a gotowe propozycje przesyłamy, dbając o bezpieczeństwo danych.

   

  projekt strony www

  Graficy młodego pokolenia!

  Nasz zespół tworzą graficy młodego pokolenia, w tym najbardziej kreatywni absolwenci ASP z głowami pełnymi pomysłów i nieograniczoną chęcią rozwoju. Wyróżnia nas świeże podejście do projektowania graficznego – nie działamy według utartych schematów, lecz tworzymy unikalne i niezapomniane doświadczenia dla Twoich klientów. Pracujemy na najnowszym sprzęcie i korzystamy z najlepszego oprogramowania graficznego.

  Budowanie stron internetowych w 4 krokach

  Współpraca z nami jest prosta i przejrzysta – dokładnie taka, jak strony, które tworzymy.
  Projektowanie stron internetowych
  z Fesido składa się z 4 etapów:

  Planowanie

  przeprowadzamy szczegółowy wywiad, podczas którego analizujemy wizję i potrzeby klienta. Zapoznajemy się z ofertami konkurencji i szukamy sposobu na wyróżnienie witryny klienta. Ustalamy budżet i technologię wykonania strony.

  Projektowanie

  tworzymy mapę serwisu i rozpoczynamy budowanie strony, biorąc pod uwagę UX/UI, identyfikację wizualną marki oraz oczekiwania grupy docelowej.

   

  Konsultacja

  przedstawiamy klientowi makietę strony WWW i czekamy na informację zwrotną. Na tym etapie wprowadzamy poprawki i dopieszczamy” witrynę zgodnie z oczekiwaniami klienta.

   

  Wdrażanie

  kodujemy i wdrażamy stronę WWW, dbając o detale, funkcjonalność, przejrzystość i responsywność. Testujemy działanie witryny na różnych przeglądarkach, a po zakończeniu prac przesyłamy stronę na serwer.

  Budowanie stron www

  to inwestycja w rozwój marki oraz sposób na zwiększenie zasięgów i odświeżenie wizerunku przedsiębiorstwa. Zbudujemy dla Twojej firmy nowoczesną stronę dopasowaną do grupy docelowej i charakteru prowadzonej działalności. Oferujemy projektowanie stron WWW od podstaw, a także ulepszanie obecnych witryn.

  Napisz lub zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

  Projektowanie stron WWW z Fesido

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Cel

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte