Informatory graficzne

Poznaj szczegóły!

Informatory

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Informatory drukowane i cyfrowe dla Twojej firmy lub projektu

Projektowanie informatorów

Informatory to dla wielu biznesów i instytucji bardzo ważne publikacje, dostarczające całej gamy informacji na temat działania firmy lub instytucji, jej statutu i historii; oferty usług i produktów. Dlatego projektowanie informatorów to zadanie, do którego podchodzimy ze szczególną starannością, dbając nie tylko o ich szatę graficzną, ale także przejrzystość, czytelność przekazu oraz przystępność prezentowanych materiałów. Wiemy, że informatory są często wizytówkami firmy i że jakość informatora rzutuje na opinię o niej.

Etapy projektowania informatorów

Katalogi reklamowe w wersji cyfrowej

Projektowanie informatorów wymaga czasu, namysłu i umiejętności. Wiemy, że aby przygotować rzetelny informator, należy najpierw odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań, a mianowicie:

  • Do kogo skierowany jest informator?
  • Jakie informacje ma zawierać informator?
  • Czy informator jest częścią szerszego projektu i jest objęty przyjętą wcześniej strategią komunikacji wizualnej
  • Jakie materiały graficzne i zdjęcia mają się w nim znaleźć?
  • Na ile rozdziałów i podrozdziałów ma być podzielony informator?
  • Czym informator ma się wyróżniać na tle innych publikacji?
  • Jaki budżet możemy przeznaczyć na produkcję informatora?

Dopiero, kiedy uzyskamy odpowiedzi na powyższe pytania, przechodzimy do projektowania informatora: dzielimy materiał na rozdziały, ustalamy ich kolejność oraz dobieramy materiały graficzne, kolorystykę i zdjęcia dopasowane do treści. Do każdego informatora podchodzimy indywidualnie, dbając o adekwatną szatę graficzną i kolorystykę publikacji, jak również o odpowiednie rozmieszczenie informacji.

Język informatora

Cel informatora

Niezależnie od tego, do jakiej grupy odbiorców skierowane są informatory, szczególnie ważnym ich elementem pozostaje język. Styl i słownictwo będą zupełnie inne w przypadku informatora skierowanego do uczniów i studentów niż w przypadku takiego, którego odbiorcami mają być osoby starsze. Niezależnie od tego, jaki styl wybierzemy, ważnym elementem pracy nad informatorem jest zadbanie o jego komunikatywność i atrakcyjność. Informatory pełnią funkcję użytkową, mają do spełnienia konkretne zadania. Dlatego staramy się, aby nasze informatory – m.in. dzięki zastosowaniu odpowiedniej proporcji między warstwą graficzną i tekstem – zachęcały odbiorcę do zapoznania się z nimi.  Naszym celem jest również zrozumiały i precyzyjny przekaz informatorów.

N

Jakość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Terminowość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Unikalny design

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Otwartość na zmiany

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Kompleksowość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Stawiamy na rozwój

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Informator
ZUT

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Projektowanie informatorów – uwagi końcowe

Projektowanie informatorów to zadanie, do którego podchodzimy profesjonalnie i kompleksowo, pamiętając, że w kontakcie z odbiorcą często liczy się pierwsze wrażenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby informatory, które trafiają do rąk naszych klientów były publikacjami atrakcyjnymi wizualnie, starannie wydanymi, przejrzystymi i łatwymi w odbiorze. Wiemy, jak istotne jest, by odbiorca z łatwością mógł odnaleźć informację, której potrzebuje, dlatego nasze informatory tworzymy z troską o łatwą nawigację.

Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo informator tradycyjny (papierowy) czy cyfrowy, zapewniamy wysoką jakość, profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte