Projekt oklejenia samochodu

Poznaj szczegóły!

Projekt oklejenia samochodu

Sposobów na reklamę jest wiele. Jedni wybierają ulotki i plakaty, inni skupiają się na marketingu internetowym, jeszcze inni łączą kilka instrumentów promocji. Jedną z najskuteczniejszych, a zarazem najtańszych metod reklamy jest oklejanie samochodów za pomocą folii. Grafika umieszczona na samochodzie firmowym to skuteczna i nienachalna reklama mobilna, która nie wymaga praktycznie żadnego zaangażowania w promocję. W Fesido projektujemy oklejenia samochodów, tworząc ruchome reklamy stanowiące mobilną wizytówkę firmy. Szukasz kreatywnego projektu? Nie mogłeś trafić lepiej!

Grafika na samochód – jakie auta można okleić?

PERSONALIZACJA GRAFICZNA POJAZDÓW OBEJMUJE OKLEJANIE SAMOCHODÓW:

 

 • firmowych – oklejenie ma pełnić funkcję reklamy mobilnej, dlatego musi zawierać niezbędne elementy, takie jak logo, dane kontaktowe czy informacje o ofercie,
oklejanie samochodów
oklejanie samochodów
 • dostawczych – auta przeznaczone do transportu ładunków zapewniają większą przestrzeń reklamową i są oklejane równie często co firmowe samochody osobowe,
 • prywatnych – oklejenie umożliwia spersonalizowanie auta, zmianę koloru i zabezpieczenie lakieru,
projektowanie oklejanie samochodów
oklejanie samochodów sportowych
 • luksusowych – pozwala podkreślić indywidualizm właściciela i uzyskać unikalny efekt,
 • Food Truck – oklejenie ma pełnić formę reklamy oraz menu, a zarazem oddać indywidualny charakter restauracji „na kółkach”.
oklejanie foodtracków

Elementy skutecznej reklamy mobilnej

jak okleić auto?

Grafika na samochód może obejmować dowolne elementy, zwłaszcza jeśli planujesz okleić prywatny pojazd. O tym, jak zaawansowany będzie projekt oklejenia samochodu, decyduje często cena. Warto jednak pamiętać, że wcale nie trzeba dysponować wysokim budżetem, by otrzymać skuteczną reklamę mobilną. Wystarczy uwzględnić kilka niezbędnych elementów, które powinny się znaleźć na samochodzie firmowym.

Do najważniejszych elementów reklamy mobilnej zaliczamy:

 • logo (sygnet + logotyp),
 • dane kontaktowe i adresowe,
 • hasło reklamowe,
 • krótki opis oferty (np. w formie listy),
 • atrakcyjny projekt graficzny nawiązujący do rodzaju prowadzonej działalności.

Projekt oklejenia samochodu obejmujący wymienione wyżej elementy spełnia warunki skutecznej reklamy mobilnej. W końcu nawet najbardziej kreatywny projekt graficzny może się nie sprawdzić, jeśli nie uwzględnia podstawowych danych czy profilu działalności firmy. Nie należy też skupiać się wyłącznie na funkcji informacyjnej oklejenia, gdyż folia na samochód zawierająca zbyt banalne i wtórne wzory nie zwróci uwagi potencjalnego klienta i nie będzie zapadała w pamięć.

W Fesido umiejętnie łączymy funkcję informacyjną i marketingową reklamy mobilnej, tworząc efektowne oklejenia na samochody. Grafika stanowi mobilną wizytówkę firmy, dlatego dołożymy wszelkich starań, by przygotowany przez nas projekt był spójny, efektowny i niepowtarzalny.

Dlaczego oklejanie samochodów się opłaca?

Grafika na samochód to jedna z najprostszych, a zarazem najskuteczniejszych form promocji. Oklejając auto firmowe, możesz reklamować swój biznes nawet wtedy, gdy przebywasz na urlopie. W ten sposób masz szansę zyskać klientów z drugiego końca Polski, którzy szukają firmy specjalizującej się w danej dziedzinie.

 • Folia na samochód to świetny nośnik reklamy mobilnej, który promuje Twój biznes także podczas urlopu, stania w korku czy zostawienia auta na parkingu.
 • Reklama mobilna na samochodzie nie wymaga wykupienia i odświeżania abonamentu, jak na przykład reklamy internetowe.
 • To przykład nienachalnej reklamy, na którą klient trafia przez przypadek, choćby w trakcie robienia prywatnych zakupów.
 • Grafika na samochód przyciąga uwagę i zwiększa rozpoznawalność marki.
 • To efektowny element spójnej identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.
 • Samochody, na których znajduje się unikalna grafika, sprawiają, że firma jest postrzegana jako zaangażowana w kreowanie swojego wizerunku.
 • Reklama mobilna jest dopuszczalna wszędzie, nawet tam, gdzie występuje zakaz stawiania billboardów czy naklejania plakatów oraz w miejscach, gdzie reklama stacjonarna jest bardzo droga.
 • To jednorazowa inwestycja w skuteczną reklamę, a zarazem proces odwracalny, który umożliwia usunięcie lub zastąpienie folii nowym wzorem.
Dlaczego oklejanie samochodów się opłaca?

Na projekt oklejenia samochodu decydują się nie tylko przedsiębiorcy, lecz również osoby prywatne. Jest to bowiem skuteczny sposób na to, by podkreślić swój indywidualizm i wyróżnić się na drodze. Dzięki nieograniczonym możliwościom, jakie daje folia na samochód, wzory oklejenia mogą wskazywać na zainteresowania i odzwierciedlać unikalny charakter właściciela auta.

Wyróżnij się na drodze – wyjątkowy projekt na Twoim aucie!

Projekt reklamy na samochód wymaga odpowiedniego przygotowania. Zanim przystąpimy do jakichkolwiek prac, chcemy poznać Twoją wizję i dowiedzieć się, czego oczekujesz. W Fesido zajmujemy się projektowaniem oklejenia samochodu, lecz nie realizacją wydruku. Przygotujemy profesjonalny projekt gotowy do druku i z chęcią polecimy zaprzyjaźnioną drukarnię.

Od wymarzonej grafiki na samochód dzielą Cię tylko 3 kroki.

Projekt grafiki na samochód – fachowo i oryginalnie

Oprócz projektowania grafiki na samochód i oklejania pojazdów firmowych marketingową treścią istnieje również możliwość stworzenia projektu reklamy na samochód, który niekoniecznie musi być związany z konkretną firmą. Dla wielu osób jest to doskonały sposób na personalizację i wyróżnienie się na drodze! Jeśli chcesz się pokazać, lubisz zwracać na siebie uwagę, uwielbiasz jazdę samochodem i widok zachwytu w oczach przechodniów i innych kierowców, to projekt oklejenia samochodu może być doskonałym pomysłem. Odezwij się do nas, a my przygotujemy dla Ciebie coś naprawdę wyjątkowego, czego pragniesz i potrzebujesz, by wyrazić siebie!

Warto podkreślić, że projektowanie grafiki na samochód to proces kreatywny wymagający umiejętności kompozycyjnych, wizji artystycznej i technicznej precyzji. Ostateczny efekt powinien być spójny, atrakcyjny i przyciągający uwagę, jednocześnie oddając tożsamość marki, profil działalności firmy lub indywidualność właściciela pojazdu. Zadzwoń do Fesido, a my zadbamy, by grafika na auto: wzory, projekty postaci, desenie czy ulubione motywy, jakie zamówisz, idealnie odzwierciedliły Twoje zainteresowania, pasje czy Twój indywidualny styl. Nie korzystamy z baz ilustracji, zawsze tworzymy własne absolutnie unikatowe projekty, które najlepiej odzwierciedlają charakter posiadacza auta.

Projekt oklejenia samochodu z Fesido – krok po kroku

W Fesido priorytetem jest doskonała jakość, perfekcyjne opracowanie i satysfakcja naszych klientów. Z tego powodu jesteśmy otwarci na konsultacje i współpracę na każdym etapie tworzenia projektu reklamy na samochód. Nasi graficy są dostępni i gotowi służyć pomocą przez cały proces projektowania, a także długo po jego zakończeniu. Liczymy się z Twoimi preferencjami, dlatego nasze projekty są oparte na Twoich sugestiach i oczekiwaniach. Jeśli brakuje Ci inspiracji, nic straconego – możesz polegać na naszej kreatywności. Z pewnością jesteśmy w stanie stworzyć oryginalny projekt, który spełni Twoje oczekiwania. Kiedy natomiast masz jasno określone wyobrażenie, możesz nam to precyzyjnie opowiedzieć, a my przekształcimy Twoją wizję w rzeczywistość.

Naszym celem jest zapewnienie każdemu klientowi całkowicie oryginalnego, niepowtarzalnego i profesjonalnego projektu grafiki na samochód. Zdajemy sobie sprawę ze znaczenia każdego detalu i szczegółu oraz dbamy o perfekcyjne dopasowanie projektu do kształtu samochodu, by uzyskać maksymalnie atrakcyjny i estetyczny efekt. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem małej firmy, czy indywidualnym pasjonatem, jesteśmy tutaj, aby dostarczyć Ci wysokiej jakości grafikę samochodową, która wyróżni Cię na drodze i przyciągnie uwagę otoczenia!

Przygotowanie

W pierwszej kolejności zdobywamy tzw. blueprint, czyli szkic techniczny modelu samochodu, który jest niezbędny do przygotowania grafiki. Blueprint musi być szczegółowy i idealnie dopasowany do konkretnego modelu. W przypadku jego braku tworzymy szkic na podstawie zdjęcia auta. Na etapie przygotowania omawiamy projekt z klientem i poznajemy oczekiwania związane z wyglądem oklejenia. Nie korzystamy z gotowych szablonów – każdy projekt oklejenia samochodu przygotowujemy od zera, na indywidualne zamówienie.

Projektowanie

Projekt reklamy na samochód wykonujemy w dedykowanym programie graficznym. Na etapie projektowania graficznego uwzględniamy rzeczywiste wymiary techniczne danego modelu. Projekt ukazuje cztery rzuty auta: przód, tył, prawy bok i lewy bok. Na tym etapie dobieramy też kolorystykę i wielkość poszczególnych elementów oraz ustalamy miejsce naklejenia grafiki. Uwzględniamy przy tym wszelkie detale, takie jak linie cięcia, plastikowe elementy samochodu czy kolor lakieru, który musi współgrać z całym projektem. Po ukończeniu projektu przedstawiamy klientowi rezultat pracy w formie wizualizacji i nanosimy ewentualne poprawki.

 

Drukowanie i naklejanie

Zaakceptowany projekt przekazujemy klientowi. Nie zajmujemy się drukowaniem i naklejaniem folii, lecz możemy polecić jedną ze sprawdzonych drukarni, która w sposób estetyczny zrealizuje projekt przygotowany przez nasze studio graficzne.

oklejanie auta

Gotowy na tuning wizualny samochodu?

Warto pamiętać, że wysokiej jakości folia do oklejenia samochodu (bez względu na zastosowane wzory) nie niszczy lakieru. Reklama mobilna w formie oklejenia jest więc procesem całkowicie odwracalnym. Jeśli obecne oklejenie Ci się znudzi lub zajdą zmiany w identyfikacji wizualnej marki (np. logo), chętnie zajmiemy się tuningiem wizualnym dotychczasowego projektu.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie profesjonalny projekt oklejenia samochodu. Cena ustalana jest indywidualnie i zależy między innymi od wymiarów grafiki czy stopnia zaawansowania projektu.

Napisz lub zadzwoń i poznaj szczegóły oferty!

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte