Voucher

 

 

Profesjonalne projektowanie Voucherów – wiedza i doświadczenie

Karta podarunkowa, czyli voucher, to pomysł na prezent, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zakup vouchera dla bliskiej osoby lub pracownika daje wiele możliwości realizacji prezentu, a tym samym zmniejsza ryzyko zakupu nietrafionego podarunku. Ten trend warto wykorzystać w swoich działaniach marketingowych, wprowadzając vouchery do sprzedaży.

Bony podarunkowe sprawdzają się w każdej branży, dlatego możesz w ten sposób sprzedawać zarówno produkty, jak i usługi. Warto jednak zadbać o wygląd voucherów, który powinien współgrać z wizerunkiem marki i rodzajem prowadzonej działalności. Projektowanie voucherów to nasza specjalność: w Fesido stworzymy dla Ciebie unikalny projekt, który pomoże Ci zwiększyć sprzedaż i atrakcyjność oferowanych usług. Każda nowoczesna firma oferuje sprzedaż voucherów. Czas na Ciebie!

Gotowe szablony voucherów czy projekt na zamówienie?

Dużą popularnością cieszą się tzw. kreatory voucherów, które pozwalają samodzielnie stworzyć voucher. Jak zrobić taki bon podarunkowy? Wystarczy przejrzeć dostępne w bazie szablony voucherów, wybrać odpowiednie opcje, dodać treść, wgrać zdjęcie logo, a następnie przekazać voucher do wydruku. Brzmi świetnie: dlaczego więc decydować się na projektowanie voucherów przez studio graficzne, jeśli można korzystać z kreatora?

Otóż gotowe kreatory (zwłaszcza te darmowe) zawierają określoną liczbę szablonów i nie umożliwiają pełnej personalizacji. Może się więc zdarzyć, że Twój voucher do złudzenia będzie przypominał ten, jakim posługuje się konkurencja – a to niezbyt dobrze wpływa na rozpoznawalność marki. Tworzenie voucherów na zamówienie daje Ci gwarancję, że projekt, który otrzymasz, będzie unikalny i niepowtarzalny. Decydując się na projektowanie voucherów z Fesido, możesz też liczyć na dostosowanie kolorystyki i typografii do elementów znajdujących się w Twojej księdze znaku oraz uwzględnienie dodatkowych grafik i informacji. Nie ogranicza nas miejsce dostępne w szablonie, dlatego tworzymy naprawdę wyjątkowe vouchery!

  jak zrobić voucher

  Jak wygląda idealny voucher?

  Karta podarunkowa może przybierać rozmaite formy, a jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Szablony voucherów najczęściej obejmują bony papierowe i plastikowe. Te pierwsze sprzedawane są w eleganckich kopertach lub pudełkach wypełnionych perfumowanym papierem czy krówkami z logo sprzedawcy. Te drugie przybierają postać kart płatniczych i idealnie pasują do portfela.

  Coraz większą popularnością cieszą się również vouchery elektroniczne, które można kupić przez internet i otrzymać w formie PDF na adres e-mail. W Fesido możesz zamówić zarówno voucher do wydruku, jak i projekt graficzny w formie elektronicznej. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by wprowadzić do sprzedaży zarówno papierowe, jak i elektroniczne bony podarunkowe.

  Jak zrobić voucher, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb klienta? Choć osoba kupująca bon, najczęściej nie wie przed zakupem, jak będzie wyglądał voucher, szablon karty podarunkowej powinien być miłym zaskoczeniem dla kupującego. W końcu musimy pamiętać o tym, że jest to ekwiwalent sporej sumy pieniędzy, dlatego nie możemy sobie pozwolić na niedbałość, wtórność czy niską jakość.

    voucher projekt

    Projektowanie voucherów z Fesido – dlaczego my?

    Tworzenie voucherów to nasza specjalność. Studio Graficzne Fesido tworzą kreatywni i zaangażowani graficy młodego pokolenia, a dużą część naszego zespołu stanowią absolwenci ASP, których prace były wielokrotnie nagradzane w konkursach. Wiemy, jak zrobić voucher, który stanie się wizytówką Twojej marki i będzie spójny z identyfikacją wizualną firmy. Projektując voucher, tworzymy szablon na zamówienie – nie korzystamy z gotowych propozycji, lecz przygotowujemy indywidualny projekt.

    Jesteśmy studiem graficznym, a nie drukarnią, dlatego nie zajmujemy się drukowaniem voucherów. Tworzymy gotowe vouchery do wydruku i na życzenie klienta polecamy adresy sprawdzonych drukarni.

    Projektowanie voucherów nie jest naszą jedyną specjalnością. Zajmujemy się wykonywaniem projektów graficznych 2D oraz przygotowywaniem grafik na strony internetowe. Możesz u nas zamówić między innymi gadżety reklamowe z logo firmy czy projekt ulotki. Zarówno gadżety, jak i ulotki możesz dołączać do voucherów, zwiększając atrakcyjność bonów podarunkowych i ułatwiając klientowi dostęp do oferty.

    Napisz lub zadzwoń i zamów unikalny projekt vouchera dla swojej firmy!

    Szablony voucherów powinny być:

    Niektórzy klienci nie życzą sobie, by voucher zawierał informację o wpłaconej kwocie, dlatego warto również wziąć pod uwagę szablony voucherów z listą usług do wyboru (np. kilka opcji w tej samej cenie). Można również stworzyć kilka wariantów okolicznościowych, na przykład z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Matki – jeśli w tym okresie zauważysz wzmożony popyt na vouchery.

    unikalne i spójne z identyfikacją wizualną marki

    starannie wykonane i wydrukowane na wysokiej jakości papierze

    zaopatrzone w informacje na temat sprzedawcy, takie jak logo, adres, nr telefonu i strona WWW

    zaopatrzone w miejsce do wpisania adresata, kwoty, nazwy produktu/usługi, daty ważności

    dopasowane do charakteru prowadzonej działalności

    Szukasz kompleksowych rozwiązań?
    Zapraszamy do współpracy!

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas!

    Cel

    Zgoda na kontakt

    Telefon

    Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

    Adres

    ul. Kapelanka 12,
    30-347 Kraków

    }

    Godziny pracy

    Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
    Weekend: Zamknięte