Projektujemy okładki płyt muzycznych i wydawnictw okolicznościowych

Poznaj szczegóły!

Okładki

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Płyta CD lub DVD jest bardzo ciekawym produktem wydawniczym, łączy w sobie bowiem cechy projektu cyfrowego i drukowanego. Projektowanie okładek płyt należy do najciekawszych wyzwań graficzno-poligraficznych, jednocześnie stawiając przed specjalistą szereg pytań, którym należy przyjrzeć się z uwagą, żeby finalny efekt działania przyniósł satysfakcję klientowi.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

O czym należy pamiętać projektując okładki płyt muzycznych?

Projektowanie okładek płyt

Jeśli chodzi o projektowanie okładek płyt najważniejsza informacja dotyczy zawartości płyty i/lub charakteru okazji, upamiętnieniu której może być dedykowana płyta. Duże znaczenie będzie miało, w przypadku płyty muzycznej, czy okładka którą projektujemy jest jedyną ilustracją graficzną materiału audio zarejestrowanego na dysku. Jeśli bowiem istnieją inne materiały promujące nagraną tu muzykę – jak np. teledyski – warto wziąć te materiały pod uwagę. W przypadku pamiątkowej płyty CD lub DVD – okładki płyt powinny korespondować z fotografiami, filmami bądź kompilacjami różnych materiałów. W każdym przypadku ogromne znaczenie będzie miała umiejętna kompilacja różnorodnych elementów komunikacji wizualnej wszystkich osób, instytucji i firm zaangażowanych w ten projekt wydawniczy. Każda z nich najprawdopodobniej zechce umieścić na jednej ze stron okładki swój logotyp, co dodatkowo komplikuje zadanie grafikowi zmuszonemu łączyć na małej przestrzeni zróżnicowane fonty, odmienną kolorystykę i nieprzystające do siebie stylistyki.

Projektowanie okładek płyt muzycznych – wyzwanie artystyczne i zadanie marketingowe

Tworzenie okładek płyt muzycznych

Okładki płyt muzycznych mogą stanowić inspirujący i wdzięczny temat dla grafika, byłoby jednak nieprawdą gdybyśmy powiedzieli, że ten rodzaj projektów należy do łatwych. W większości przypadków jest wręcz odwrotnie. Płyta CD musi się nie tylko wyróżniać spośród tysięcy podobnych produktów dostępnych na rynku, ale powinna również stanowić – często jedyne – świadectwo wspólnej pracy sporej grupy ludzi, bez której płyta by się nie ukazała. Projektując okładki płyt nie wolno zapomnieć o szczegółowych informacjach o wszystkich jej twórcach, muzykach, producentach i tekściarzach; posiadaczach praw autorskich, sponsorach i patronach medialnych. Grafik pragnąc zadbać o artystyczny klimat oprawy graficznej płyty jako całości i wygląd każdej z jej stron, zmuszony będzie pomieścić w projekcie sporą ilość informacji w formie tekstowej, pamiętać o efektownym wyeksponowaniu nazwy zespołu i tytułu płyty. Do tego dochodzą specyficzne parametry techniczne zależne od formatu okładki płyty, które najlepiej konsultować bezpośrednio z drukarnią. Profesjonalni graficy z naszego studia, poradzą sobie doskonale z tymi zadaniami realizując przy okazji efektowny projekt artystyczny.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo. Jeśli gotowe, profesjonalnie opracowane i stworzone projekty to za mało i nie masz ochoty na własną rękę szukać odpowiedniej drukarni – nic straconego. Zlecimy wydruk i dostarczymy Twoje ulotki, foldery, wizytówki, plakaty i wszystko, czego potrzeba – prosto do Twoich rąk!

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte