Studio Graficzne Wrocław

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Branża grafiki komputerowej rozwija się prężnie od lat 90. Wówczas komputery osobiste i pierwsze programy graficzne trafiły w ręce mas i rozpoczęły rewolucję. Owocem tych przemian są nowoczesne studia graficzne, których pracownicy od najmłodszych lat mogli szlifować swoje talenty, korzystając z narzędzi wirtualnych. Do takiego właśnie miejsca chcemy Cię zaprosić. Możesz odwiedzić nas w i naszej siedzibie, i w sieci. Na stronie, którą właśnie przeglądasz, prezentujemy nasze prace i zasady, którymi kierujemy się, tworząc grafikę użytkową, która sprzedaje zarówno treść, jak i produkt.

Dziś porozumiewamy się za pomocą obrazów. Im bardziej sugestywne i ciekawe ilustracje czy grafiki widzimy, tym łatwiej zapamiętujemy przekaz. Reguła ta sprawdza się nie tylko w sztuce, lecz także w świecie marketingu tradycyjnego i internetowego.

Nasze studio graficzne we Wrocławiu to miejsce spotkań inspiracji, talentów i przede wszystkim syntezy ogromnej wiedzy w dziedzinie komunikacji w reklamie.

Kreatywne studio graficzne – Wrocław

Co nas wyróżnia?

Pracujący dla nas graficy nie tylko znakomicie znają się na swoim rzemiośle. Cechuje ich kreatywne podejście do każdego zadania. Stawiają na oryginalność, by klient mógł mieć pewność, że otrzyma niepowtarzalne, niebanalne dzieło, które przyniesie same korzyści. Dynamicznie zmieniające się trendy i pojawiające się nowe możliwości to codzienność w branży graficznej. Nadążające za światem, a być może lekko go wyprzedzające i angażujące treści może zapewnić jedynie nowoczesne studio graficzne. Wrocław to miasto, w którym nie brakuje inspiracji i ludzi ze świeżym spojrzeniem. To właśnie tutaj ulokowaliśmy naszą pracownię.

Studio graficzne Wrocław

Kompleksowe podejście do potrzeb klienta

Studio graficzne Wrocław

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Fesido?

Nasi specjaliści zaprojektują dla Ciebie cały zestaw artykułów reklamowych zgodnie z Twoją strategią i wymarzonym wizerunkiem Twojej firmy. Dobierzemy odpowiednie kolory i stworzymy graficzne motywy przewodnie. Z nami wykreujesz nowoczesną oprawę graficzną swojego biznesu. Nawet jeśli nie wiesz jeszcze, w jakim kierunku pójść, nasi graficy przedstawią Ci najciekawsze rozwiązania.

Mamy doświadczenie w produkowaniu ulotek jedno- i dwustronnych, broszur i katalogów – wiemy, jak przekazać maksimum treści za pomocą grafik i minimum słów. Tworzymy szatę graficzną czasopism i książek. Pomagamy w kreowaniu wizerunku marki przez tworzenie spójnej i nowoczesnej identyfikacji wizualnej.

Kliknij, żeby zobaczyć nasze portfolio.

Studio graficzne Fesido z powodzeniem realizuje projekty dla klientów z kilku europejskich krajów. Powstające we Wrocławiu projekty trafiają m.in. do firm z Niemiec i Słowenii.

Sprawdź, na co nas stać!

Stawiamy na świeże, kreatywne pomysły

Studio graficzne to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim twórcza przestrzeń, w której tworzymy prawdziwe dzieła sztuki użytkowej, które możesz zobaczyć
w czasopismach, książkach naukowych, podręcznikach
i poradnikach. Zajmujemy się wykonywaniem oryginalnych ilustracji, okładek, broszur i ulotek. Inspiruje nas Wrocław, magiczny klimat południa Polski, interesujemy się nowinkami technologicznymi i trendami w social mediach. Stawiamy na świeże, kreatywne pomysły, które sprzedają treść i promują markę.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy
z Fesido zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Studio graficzne Wrocław

Dlaczego warto zlecić projektowanie banerów reklamowych właśnie nam?

Studio graficzne Wrocław

Gwarancja bezpieczeństwa

Nasze usługi to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa wszystkich powierzanych nam danych. Cyfrowe projekty banerów zabezpieczamy przed osobami nieupoważnionymi, tworząc jednocześnie kopie zapasowe podczas realizacji każdego zlecenia.

Nasi specjaliści udzielą Państwu niezbędnej pomocy na każdym etapie współpracy. Każdy proces projektowania banerów reklamowych w naszej firmie podlega indywidualnej wycenie usług. Skontaktuj się z nami już dziś
i przekonaj się, jak możemy pomóc w reklamie także i Twojej działalności!

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni