Studio Graficzne Szczecin

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Stolica Zachodniego Pomorza uznana została niedawno za wschodzącą gwiazdę biznesu w sektorze BSS”, o czym przekonuje raport, przygotowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) i Colliers International i Advisory Group TEST Human Resources. Z dumą zatem właśnie tu otwiera przed Państwem drzwi nasze studio graficzne! Szczecin to jedno z najlepiej położonych
w Polsce miast. Warto założyć tu swój własny biznes. Wspieramy szczecińskich przedsiębiorców w rozwoju, oferując im nasze usługi. Rozwijasz swój biznes albo planujesz założenie przedsiębiorstwa w tym nadbałtyckim mieście? Sprawdź, jakie usługi oferuje biznesmenom nasze studio graficzne! Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego i stolicą regionu. Leży na przecięciu najważniejszych szlaków komunikacyjnych Europy, będąc ważnym międzynarodowym węzłem komunikacyjnym. Przecinają się tu szlaki prowadzące z północy na południe Europy, ze Skandynawii przez szlak odrzański aż do Morza Śródziemnego oraz ze wschodu na zachód, z Rosji i Finlandii do Europy Zachodniej. Wszystkie drogi prowadzą do Szczecina!

Szczecin – wiedza i nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Szczecin

Szczecin jest dynamicznie rozwijającym się miastem nie tylko za sprawą swojego doskonałego położenia, ale również dzięki atrakcyjnym zachętom inwestycyjnym oraz wysoko wykwalifikowanym specjalistom, szczególnie profesjonalnym programistom i inżynierom. Jest ważnym centrum rozwoju usług z sektora IT i nowoczesnych technologii. Miasto aktywnie wspiera rozwój centrów naukowo-badawczych, infrastruktury informatycznej i instytucji otoczenia biznesu. Usytuowane w mieście biura i inkubatory przedsiębiorczości ułatwiają firmom transfer wiedzy i innowacji, a także zdobywanie kontaktów biznesowych. Warto dodać, że Szczecin to również ważny ośrodek akademicki. Kształcą się tu kadry, które w przyszłości zasilą rozwijający się tu nieustannie biznes, służąc swoją wiedzą i profesjonalizmem. I to właśnie dlatego działamy w Szczecinie, oferując tutejszym przedsiębiorcom nasze profesjonalne usługi.

Studio graficzne Szczecin

Sprawdź, co może Ci zaoferować nasze studio graficzne.
Szczecin czeka na Twoją inicjatywę!

Studio graficzne Szczecin

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Szczecin?

Zakładasz firmę w Szczecinie? Prowadzisz tu już swoją działalność gospodarczą i chcesz rozwinąć skrzydła? Twoja firma doskonale się rozwija, a Ty chcesz utrzymać dobrą passę i wypłynąć na szerokie wody? Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania nasze studio graficzne. Szczecin to miasto z ogromnym potencjałem rozwoju, prężnie działający ośrodek biznesowy. A każdy biznes potrzebuje odpowiedniej oprawy. Produkty, które produkujemy i sprzedajemy, wymagają odpowiedniego opakowania. W naszej firmie oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju przedsięwzięć biznesowych, niezależnie od branży w której działa firma. Dzięki wykonanej przez nas skutecznej grafice zwiększysz swoje wyniki sprzedaży, pozyskasz nowych klientów, zwiększysz konwersję i częstotliwość zakupową! Twoi Klienci zyskają szansę poznania Twojej usługi lub produktu. Gwarantujemy, że Twoje kampanie marketingowe będą skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni