Studio Graficzne Szczecin

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Wszystkie drogi prowadzą do Szczecina!

Stolica Zachodniego Pomorza uznana została niedawno za „wschodzącą gwiazdę biznesu w sektorze BSS”, o czym przekonuje raport, przygotowany przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) i Colliers International i Advisory Group TEST Human Resources. Z dumą zatem właśnie tu otwiera przed Państwem drzwi nasze studio graficzne! Szczecin to jedno z najlepiej położonych w Polsce miast. Warto założyć tu swój własny biznes. Wspieramy szczecińskich przedsiębiorców w rozwoju, oferując im nasze usługi. Rozwijasz swój biznes albo planujesz założenie przedsiębiorstwa w tym nadbałtyckim mieście? Sprawdź, jakie usługi oferuje biznesmenom nasze studio graficzne! Szczecin jest największym miastem województwa zachodniopomorskiego i stolicą regionu. Leży na przecięciu najważniejszych szlaków komunikacyjnych Europy, będąc ważnym międzynarodowym węzłem komunikacyjnym. Przecinają się tu szlaki prowadzące z północy na południe Europy – ze Skandynawii przez szlak odrzański aż do Morza Śródziemnego oraz ze wschodu na zachód – z Rosji i Finlandii do Europy Zachodniej. Wszystkie drogi prowadzą do Szczecina!

Szczecin – wiedza i nowoczesne technologie na wyciągnięcie ręki

Szczecin jest dynamicznie rozwijającym się miastem nie tylko za sprawą swojego doskonałego położenia, ale również dzięki atrakcyjnym zachętom inwestycyjnym oraz wysoko wykwalifikowanym specjalistom, szczególnie profesjonalnym programistom i inżynierom. Jest ważnym centrum rozwoju usług z sektora IT i nowoczesnych technologii. Miasto aktywnie wspiera rozwój centrów naukowo-badawczych, infrastruktury informatycznej i instytucji otoczenia biznesu. Usytuowane w mieście biura i inkubatory przedsiębiorczości ułatwiają firmom transfer wiedzy i innowacji, a także zdobywanie kontaktów biznesowych. Warto dodać, że Szczecin to również ważny ośrodek akademicki. Kształcą się tu kadry, które w przyszłości zasilą rozwijający się tu nieustannie biznes, służąc swoją wiedzą i profesjonalizmem. I to właśnie dlatego działamy w Szczecinie, oferując tutejszym przedsiębiorcom nasze profesjonalne usługi.

Sprawdź, co może Ci zaoferować nasze studio graficzne. Szczecin czeka na Twoją inicjatywę!

Zakładasz firmę w Szczecinie? Prowadzisz tu już swoją działalność gospodarczą i chcesz rozwinąć skrzydła? Twoja firma doskonale się rozwija, a Ty chcesz utrzymać dobrą passę i wypłynąć na szerokie wody? Zapraszamy do kontaktu! Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania nasze studio graficzne. Szczecin to miasto z ogromnym potencjałem rozwoju, prężnie działający ośrodek biznesowy. A każdy biznes potrzebuje odpowiedniej oprawy. Produkty, które produkujemy i sprzedajemy, wymagają odpowiedniego opakowania. W naszej firmie oferujemy naszym Klientom kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju przedsięwzięć biznesowych, niezależnie od branży w której działa firma. Dzięki wykonanej przez nas skutecznej grafice zwiększysz swoje wyniki sprzedaży, pozyskasz nowych klientów, zwiększysz konwersję i częstotliwość zakupową! Twoi Klienci zyskają szansę poznania Twojej usługi lub produktu. Gwarantujemy, że Twoje kampanie marketingowe będą skuteczne. Zapraszamy do współpracy.

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam