projektowanie graficzne

Poznaj szczegóły!

Projektowanie

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Chcesz mieć świetne logo, plakat, wizytówkę? Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie projekty graficzne folderów reklamowych i katalogów, broszur i ulotek? A może potrzebujesz wyjątkowych i oryginalnych zaproszeń na ślub i wesele? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w Fesido! Projektujemy, omawiamy, dopasowujemy i wzbogacamy. Jesteśmy fachowi, otwarci, kreatywni i ekologiczni. Wszystko po to, by tworzyć wysokiej klasy, estetyczne i atrakcyjne wizualnie prace, które przyciągają spojrzenia, budzą podziw i pomagają rozwijać Twój biznes.

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Projektowanie graficzne w Fesido – profesjonalizm i oryginalność

Projekt graficzny

Dobry projekt graficzny to podstawa – od niego wszystko się zaczyna! Świetnie zaprojektowane logo zwiększy atrakcyjność każdej firmy, atrakcyjne wizualnie ulotki i broszurki skutecznie przyciągną uwagę, a profesjonalny folder reklamowy zachęci do zapoznania z ofertą i będzie świetnym źródłem informacji dla klientów i partnerów w biznesie. Strona wizualna projektu to rzecz najwyższej wagi, dlatego projektowanie graficzne powierzaj najlepszym ? grafikom, którzy posiadają i warsztat i odpowiednie narzędzia, by zrealizować każdą, nawet najbardziej niestandardową wizję.

Projektowanie graficzne w Fesido
Projektowanie graficzne w Fesido

Projektowanie katalogów firmowych w studiu graficznym Fesido

Stworzymy dla Ciebie każdy rodzaj katalogu, jaki potrzebujesz, w niemal każdym formacie i we wskazanej kolorystyce. Projektowanie katalogów firmowych w naszej firmie odbywa się zawsze w stałym kontakcie z klientem, po  szczegółowej konsultacji wstępnej. Jesteśmy w pełni otwarci na sugestie, propozycje i korekty możliwe do wprowadzenia. Ufając naszej wiedzy i umiejętnościom, oszczędzasz czas i pieniądze. Bowiem projekt katalogu, jaki przygotujemy, to doskonały, dopracowany pod każdym względem produkt w pełni gotowy do  druku. Jest atrakcyjny cenowo i nie generuje dodatkowych kosztów.

W naszej ofercie znajdziesz projekty katalogów firmowych, reklamowych, magazyny ofertowe czy katalogi on-line. Ta ostatnia forma elektronicznego katalogu zapewni wygodną prezentację oferty produktowej, usługowej czy możliwości Twojej firmy i będzie świetną alternatywą dla tradycyjnych drukowanych form. Może uzupełniać sposób atrakcyjnej prezentacji produktów czy zastępować klasyczny, papierowy magazyn reklamowy. Będzie świetnym i stosunkowo tanim rozwiązaniem dla firm, których produkty zmieniają się, a katalogi wymagają bardzo częstych modyfikacji.

Projektowanie graficzne ? na co możesz liczyć i jak działamy?

Projektowanie graficzne

Projektowanie graficzne zawsze zaczynamy od udostępnienia briefów projektowych, a następnie dokładnego omówienia informacji zwrotnych od klienta. Na wstępie zazwyczaj chodzi nam o nawiązanie jak najlepszego kontaktu ze zleceniodawcą, po to, by w jak najbardziej trafnie móc odpowiedzieć na konkretną potrzebę. W tym celu przydadzą się wszelkie materiały ? zarówno dane, teksty, fotografie, jak i logo i kolorystyka marki bądź firmy, jeśli już istnieją. Wszystko w zależności od indywidualnego projektu i poziomu zaawansowania procesu identyfikacji wizualnej marki.

projekt graficzny
projekt graficzny

projekty graficzne

Kiedy wiemy już wszystko, co istotne, przystępujemy do przedstawienia oferty współpracy i prezentujemy wstępne projekty graficzne. Cennik poszczególnych usług, na jakie się umówimy, na tym etapie zostanie już doprecyzowany, tak byś wiedział, ile co kosztuje i jakiego ogólnego kosztu naszej pracy się spodziewać. Po uzgodnieniu harmonogramu i określeniu ostatecznego terminu oddania w Twoje ręce gotowego projektu, przystępujemy do działania. To najbardziej lubiana przez nas część zlecenia ? uruchamiamy kreatywność i pokłady nieograniczonego kunsztu i finezji. Tworzymy dla Ciebie grafikę, która porywa!

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

projekt graficzny

Projektowanie graficzne

To nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo. Jeśli gotowe, profesjonalnie opracowane i stworzone projekty to za mało i nie masz ochoty na własną rękę szukać odpowiedniej drukarni ? nic straconego. Zlecimy wydruk i dostarczymy Twoje ulotki, foldery, wizytówki, plakaty i wszystko, czego potrzeba ? prosto do Twoich rąk!

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte