Teczki reklamowe

Poznaj szczegóły!

Teczki

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Teczki z logo sprytnym reklamowym gadżetem

Kampania reklamowa

Z czym najczęściej kojarzy się kampania reklamowa? Wielu osobom w pierwszej chwili do głowy przychodzą ogłoszenia prezentowane w formie bilbordów na ulicach miast. Po głębszym przeanalizowaniu sprawy dochodzą treści w sieci, radiu i telewizji, ogólnie mówimy o zakrojonych na stosunkowo szeroką skalę przedsięwzięciach. Tymczasem można rozpowszechniać swoje usługi poprzez niewielkie, praktyczne i przydatne na co dzień produkty. Do takich zaliczamy teczki reklamowe. Te nieduże akcesoria niosą ogromne korzyści z marketingowego punktu widzenia.

Poręczne teczki z logo firmy

Teczki z logo firmy – zalety

Szumnie głoszone zewsząd postulaty namawiają do zaprzestania produkcji papieru. Dokumenty elektroniczne miały już dawno zastąpić tradycyjne wydruki, ale rzeczywistość okazuje się zgoła odmienna od nakreślonej przez aktywistów teorii. Drukujemy na potęgę, niestety często wbrew sobie, bo nierzadko jesteśmy zmuszani przez przepisy do wypełniania tradycyjnych formularzy, na których oparta jest cała administracja. Gdzieś trzeba te blankiety później przechowywać, a do tego najlepiej nadają się teczki, zatem teczki z logo firmy to przysłowiowy strzał w dziesiątkę. Nie tylko przyczynią się do spopularyzowania oferty prowadzonego przedsiębiorstwa, ale i okażą się nieodzowne dla każdego użytkownika, w którego ręce trafią. Ułatwią magazynowanie pism, a charakterystyczny znak podmiotu znajdujący się na obwolucie podświadomie zapisze się w głowie. Zapamiętując markę, jest duże prawdopodobieństwo, że taka osoba skorzysta później z jej usług. Przecież będzie mieć z nią związane pozytywne wspomnienia, bo teczki z logo ułatwiły jego codzienną rutynę.

Budowanie wizerunku poprzez teczki reklamowe

Tworzenie teczek z logiem firmy

Szanujący się biznes dba o relacje na poziomie sprzedawca – klient. Budowanie wizerunku poprzez nawet te najmniejsze zabiegi prowadzi do stworzenia oblicza przyjaznego i godnego zaufania. Teczki reklamowe świetnie sprawdzą się w tym kontekście. Nie są wyrobem drogim, a im większa ilość sztuk zostaje zamówiona, tym niższą stawkę jednostkową da się uzyskać. W siedzibie firmy dobrze mieć ich spory zapas, bo mogą okazać się przydatne w najmniej spodziewanym momencie. Goście odwiedzający biuro powinni opuszczać budynek wyposażeni w teczki z logo, najlepiej zawierające kompletną ofertę zakładu. Jeśli niechcący zgubią propozycję, a i takie przykre wypadki się zdarzają, zawsze zostaną im teczki z logo firmy dokładnie informujące, gdzie muszą się udać, by przypomnieć sobie charakter działalności interesu.

Teczki z logo dopasowane do potrzeb

Teczki z logfo firmy – rodzaje

Materiał, z jakiego produkowane są teczki reklamowe, sprzyja dopasowywaniu finalnego designu do wytycznych zamawiającego. Zacznijmy od konstrukcji. Tradycyjny układ ze skrzydełkami ze specjalnym nacięciem umożliwia dołączenie wizytówki. Natomiast zamknięcie z gumką sprawia, że artykuł jest solidniejszy, wskutek czego w środku z powodzeniem da się umieścić większą liczbę katalogów czy innego typu dokumentów.

Kolejnym aspektem jest wygląd. Teczki z logo powinny zawierać nie tylko emblemat ściśle identyfikujący produkt z danym przedsiębiorstwem, ale i zachęcać odbiorcę do dokładniejszego zapoznania się z okładką. Sam symbol najczęściej cechuje się małymi rozmiarami, więc powiększenie go do nadnaturalnych gabarytów zostanie uznane za groteskowe. Centralna lokalizacja to co innego – ten zabieg dodaje teczce elegancji, ale do tego potrzebne jest również niebanalne godło, a nie wszyscy takim dysponują. Wypełnienie pozostałej części ciekawą tematyką spowoduje, że oglądający z zachwytem będzie podziwiać pracę pomysłodawcy i wykonawcy.

Zamiast standardowych koszulek postaw na teczki
z logo firmy

Teczki z logfo firmy – trwałość

Standardowe, foliowe koszulki przy pierwszym zastosowaniu są trwałe i schludnie się prezentują. Później jest już tylko gorzej, stąd uznanie ich za wyrób jednorazowego użytku nie jest przesadą. Ograniczają je limity, bo mieszczą raptem kilkanaście kartek. Większa ilość wkładana na siłę doprowadza do uszkodzenia obwoluty. Inaczej jest w przypadku teczki z logo firmy. Stosunkowo gruby papier chroni przed rozdarciem, a dodatkowo pokryty cienką folią zapobiega zalaniu przechowywanych dokumentów. Parametry te wydłużają żywotność i wpływają na bezproblemową eksploatację. Ponadto nie trzeba szczególnie przekonywać o ich wyższości stylistycznej. Pozaginane koszulki nadają się do wyrzucenia, a teczki reklamowe będą służyć przez długi czas.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Chcesz się wyróżniać? Zainwestuj w teczki reklamowe

Teczki reklamowe sprzyjają identyfikacji wizualnej podmiotu. Trzymanie się jednej, atrakcyjnej konwencji przez wiele lat utrwala pożądany wizerunek w oczach klientów, toteż później łatwo skojarzyć go z daną firmą. Nierzadko nawet dochodzi do tego podświadomie, co jest najlepszym rezultatem, do którego dążą wszyscy ambitni marketingowcy. Teczki z logo wyróżniają się wszechstronnością, bo godnie reprezentują czy to biuro podróży, czy odlewnię żeliwa, a podobne przykłady można mnożyć bez końca. Są doskonałym narzędziem promocyjnym, bo prócz jawnej reklamy widocznej już na wstępie przekażą poprzez swoją zawartość  foldery promujące działalność. Dobrze je mieć na podorędziu podczas spotkań biznesowych, targów i różnego rodzaju konferencji.

Poszukujesz nowych rozwiązań marketingowych, a zarazem nie chcesz ponosić związanych z tym ogromnych kosztów inwestycyjnych? Postaw na profesjonalne teczki reklamowe. Skontaktuj się z nami, by uzyskać fachową pomoc. Nasi specjaliści zaprojektują niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju produkty, dzięki którym Twoja firma zdobędzie nową możliwość promocji.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte