Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne Książek

Projektowanie książek to zadanie dla specjalistów. Nie każdy grafik może pracować nad tak wyjątkowym zleceniem.

Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością – nie oddajemy pracy podwykonawcom, a projektowanie książek zostawiamy naszym najlepszym grafikom.

Dowiedz się więcej o nas.

TWORZENIE OKŁADKI KSIĄŻKI

Tworzenie okładki książki to jedno, a zadbanie o materiały graficzne to drugie. Ilustracje w różnego rodzaju publikacjach powinny być uzupełnieniem treści. Współcześnie dużo atrakcyjniejsze jest przedstawianie faktów za pomocą infografik. Z chęcią podejmiemy się tego zadania! Dzięki materiałom ilustracyjnym najwyższej jakości uatrakcyjnisz swoją publikację i podniesiesz jej wartość.

Projekt książki musi być oryginalny i dopracowany pod każdym względem. Tutaj znaczenie ma dosłownie każdy element:

 • okładka,
 • typografia,
 • rodzaj papieru,
 • format,
 • typ łączenia/ szycia.

PRCES TWORZENIA OKŁADKI KSIĄŻKI

Tworzenie okładki książki to skomplikowany proces, który powinien uwzględnić kilka ważnych czynników:

Przyciąga nas piękno

Lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, w tym także książkami o przyciągającej wzrok szacie graficznej. Nie zapominaj o tym, że tworzenie okładki książki to zadanie dla prawdziwego artysty. Tacy pracują właśnie dla nas!

Adekwatność

Grafika na okładce powinna korelować z treścią, w jakiś sposób się do niej odnosić. Niezależnie od tego, co planujesz zamieścić na okładce, projekt książki zawsze warto skonsultować z fachowcami. Nasi graficy czekają na Twoje sugestie i są gotowi spełnić Twoje oczekiwania. Sprawdź nasze portfolio!

Typografia i elementy graficzne

tworzone przez jednego grafika są spójne! Pamiętaj o tym. Dobrze dobrana szata graficzna ubogaca książkę – kultowe okładki książek przechodzą do historii! Projekt książki to wymagające zlecenie.

okładki książek
projekt książki

Projekt książki – o czym należy pamiętać

Przygotujemy Twoją książkę do druku. Zadbamy o to, aby powieść, reportaż, książka kucharska czy poradnik prezentowały się ciekawie. Wielostronicowe publikacje to nasza specjalność – projektujemy także czasopisma, raporty i katalogi.

Projektujemy książki naukowe, podróżnicze i poradniki. Wykonujemy dopracowane ilustracje i ściśle współpracujemy z klientem, uwzględniając jego sugestie. Projekt książki to odpowiedzialne zadanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że publikacja ta może okazać się kamieniem milowym w Twojej karierze. Dokładamy wszelkich starań, aby treść, którą chcesz przekazać, miała jak najpiękniejszą oprawę.

Informacje, które powinny znaleźć się na okładce książki

 • tytuł (ewentualnie podtytuł),
 • imię i nazwisko autora/ autorów,
 • cena książki,
 • nazwa wydawnictwa,
 • kod kreskowy i ISBN,
 • inne teksty, służące promocji (nie jest to konieczny wymóg)

  Szukasz kompleksowych rozwiązań?
  Zapraszamy do współpracy!

  Wśród elementów strategii marketingowej promujących książki możemy wyróżnić ulotki reklamowe, prezentacje, infografiki. Zespół grafików www.fesido.pl zadba o to, by reklama Twojej publikacji była spójna i efektywna.

  Projekt książki może uwzględnić oprawę miękką lub twardą. Projektujemy także albumy fotograficzne i malarskie. Wybierz format, który Ci odpowiada, a jeśli nie możesz zdecydować się, jakie wymiary ma mieć Twoja książka, postaramy się udzielić fachowej porady. W naszej ofercie znajdują się także projekty książek o niestandardowych wymiarach.

  Projektowanie książek to dla nas codzienność! Zleć to zadanie najlepszym specjalistom i śpij spokojnie. Wszystkich zainteresowanych zleceniem zamówienia zachęcamy do kontaktu.

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Wersja

  Format

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte