Projektowanie książek to dla nas czysta przyjemność

Poznaj szczegóły!

Projekt książki

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Projektowanie książek to zadanie dla specjalistów. Nie każdy grafik może pracować nad tak wyjątkowym zleceniem.

Projekt książki musi być oryginalny i dopracowany pod każdym względem. Tutaj znaczenie ma dosłownie każdy element:

 • okładka,
 • typografia,
 • rodzaj papieru,
 • format,
 • typ łączenia/ szycia.

Do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością – nie oddajemy pracy podwykonawcom, a projektowanie książek zostawiamy naszym najlepszym grafikom.

Dowiedz się więcej o nas.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Projekt książki – o czym należy pamiętać

Tworzenie okładki książki

Tworzenie okładki książki to jedno, a zadbanie o materiały graficzne to drugie. Ilustracje w różnego rodzaju publikacjach powinny być uzupełnieniem treści. Współcześnie dużo atrakcyjniejsze jest przedstawianie faktów za pomocą infografik. Z chęcią podejmiemy się tego zadania! Dzięki materiałom ilustracyjnym najwyższej jakości uatrakcyjnisz swoją publikację i podniesiesz jej wartość.

Detale estetyczne zostaw nam – rzeźbienie w pięknie to nasza specjalność!

Prces tworzenia okładki książki

Tworzenie okładki książki to skomplikowany proces, który powinien uwzględnić kilka ważnych czynników:

 • Przyciąga nas piękno, lubimy otaczać się ładnymi przedmiotami, w tym także książkami o przyciągającej wzrok szacie graficznej. Nie zapominaj o tym, że tworzenie okładki książki to zadanie dla prawdziwego artysty. Tacy pracują właśnie dla nas!
 • Adekwatność. Grafika na okładce powinna korelować z treścią, w jakiś sposób się do niej odnosić. Niezależnie od tego, co planujesz zamieścić na okładce – projekt książki zawsze warto skonsultować z fachowcami. Nasi graficy czekają na Twoje sugestie i są gotowi spełnić Twoje oczekiwania. Sprawdź nasze portfolio!
 • Typografia i elementy graficzne tworzone przez jednego grafika są spójne! Pamiętaj o tym. Dobrze dobrana szata graficzna ubogaca książkę – kultowe okładki książek przechodzą do historii! Projekt książki to wymagające zlecenie.

Przygotujemy Twoją książkę do druku. Zadbamy o to, aby powieść, reportaż, książka kucharska czy poradnik prezentowały się ciekawie. Wielostronicowe publikacje to nasza specjalność – projektujemy także czasopisma, raporty i katalogi.

Projektujemy książki naukowe, podróżnicze i poradniki. Wykonujemy dopracowane ilustracje i ściśle współpracujemy z klientem, uwzględniając jego sugestie. Projekt książki to odpowiedzialne zadanie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że publikacja ta może okazać się kamieniem milowym w Twojej karierze. Dokładamy wszelkich starań, aby treść, którą chcesz przekazać, miała jak najpiękniejszą oprawę.

Informacje, które powinny znaleźć się na okładce książki

 • tytuł (ewentualnie podytuł),
 • imię i nazwisko autora/ autorów,
 • cena książki,
 • nazwa wydawnictwa,
 • kod kreskowy i ISBN,
 • inne teksty, służące promocji (nie jest to konieczny wymóg)
N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Okładka książki
„Seryjni Mordercy”

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Promocja Twojej twórczości

Wśród elementów strategii marketingowej promujących książki możemy wyróżnić ulotki reklamowe, prezentacje, infografiki. Zespół grafików www.fesido.pl zadba o to, by reklama Twojej publikacji była spójna i efektywna.

Projekt książki może uwzględnić oprawę miękką lub twardą. Projektujemy także albumy fotograficzne i malarskie. Wybierz format, który Ci odpowiada, a jeśli nie możesz zdecydować się, jakie wymiary ma mieć Twoja książka, postaramy się udzielić fachowej porady. W naszej ofercie znajdują się także projekty książek o niestandardowych wymiarach.

Projektowanie książek to dla nas codzienność! Zleć to zadanie najlepszym specjalistom i śpij spokojnie. Wszystkich zainteresowanych zleceniem zamówienia zachęcamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte