projektowanie Etykiet

Jak wskazują badania rynku, większość klientów podejmuje decyzje zakupowe już w sklepie i to niedługo przed udaniem się do kasy. A to oznacza, że sporą liczbę produktów, które kupimy, wybierzemy wędrując między półkami. I to zwykle na podstawie pierwszego wrażenia. Dlatego etykieta umieszczana na produktach musi być po prostu świetna – przyciągnąć wzrok, zaintrygować, wzbudzić pragnienie posiadania i skutecznie zachęcić do zakupu.

Stworzenie dobrej naklejki, czyli takiej, która sprzedaje, będzie wymagać od projektanta nie tylko znajomości grafiki, ale i zachowań zakupowych konsumentów, umiejętności posługiwania się obrazem, który przemawia i przekonującą treścią. A także wieloma rzadkimi umiejętnościami, którymi dysponują członkowie naszego zespołu – młodzi, otwarci i energiczni absolwenci najlepszych szkół plastycznych. Projektowanie etykiet, zwiększających Twoją sprzedaż, to dla nich wyzwanie, któremu z łatwością podołają!

Projektowanie etykiet

Projektowanie etykiet to złożony proces, u podstaw którego leży doskonały warsztat twórcy, bezbłędne wyczucie potrzeb odbiorcy produktu, a także znajomość wizji producenta, zleceniodawcy, czy nawet tożsamości i DNA marki. Dlatego każdą pracę nad projektem rozpoczynamy od szczegółowych rozmów z klientami, rozpoznania preferowanej strategii marketingowej i rozważenia najbardziej atrakcyjnych pomysłów.

Jako profesjonaliści wiemy, jaki procent idei klienta uda się wprowadzić w życie i w jaki sposób tworzyć projekty etykiet, które będą optymalnie atrakcyjne i wysokiej jakości, a jednocześnie – możliwe do wprowadzenia do druku i mieszczące się w przystępnej cenie. Nasi projektanci i graficy pracują dla klienta i udowadniają, że choć nie każdy pomysł możliwy jest do realizacji w stu procentach według wizji zleceniodawcy, każdy z nich uda się zmodyfikować tak, by powstała etykieta idealna – atrakcyjna wizualnie, aktywizująca sprzedaż, ciesząca właściciela marki i zaspokajająca potrzeby klienta.

Projektowanie etykiet

Proces projektowania etykiet

Projektowanie etykiet, jakie oferujemy, ma jeden nadrzędny cel – stworzenie produktu maksymalnie atrakcyjnego wizualnie i pod względem przekazu, a co za tym idzie – przyciągającego klientów i zwiększającego sprzedaż. Liczy się odpowiedni kształt etykiet, właściwe rozmieszczenie elementów obrazu na powierzchni, wartościowy tekst i dopełniająca obrazu całości kolorystyka. Szata graficzna musi być idealnie dobrana, a korzyści z zakupu – wyeksponowane.

Projekty etykiet rozpoczynamy od określenia kształtu naklejki, który powinien być optymalnie dopasowany do bryły i rodzaju opakowania oraz charakteru produktu. Musi też pomieścić wszystkie niezbędne informacje, w tym tekstowe, dobrze układać się na produkcie, przyciągać uwagę, a jednocześnie nie przytłaczać. Stworzenie szkicu, a następnie stworzenie grafiki dla takiego produktu to zadanie dla wytrawnego projektanta i wizjonera, który zdecydowanie zna się na rzeczy. Znajdziesz go w naszym zespole!

  Szukasz kompleksowych rozwiązań?
  Zapraszamy do współpracy!

  Profesjonalnie stworzone projekty etykiet to nie tylko ładne obrazki. To wielka szansa na budowanie świadomości marki, kreowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku w oczach konsumentów – zarówno obecnych, jak i przyszłych. Dobrze opisany i wyeksponowany produkt, który wzbudza zaufanie i pożądanie, dobrze się sprzedaje i potrafi na długo zająć miejsce na liście niezbędnych potrzeb konsumenta.

  Stworzymy dla Ciebie etykiety, które spowodują, że stali klienci z radością sięgać będą po produkty, które już znają. Odświeżymy już istniejące, by zaktualizować je, unowocześnić je i dopasować do nowych standardów. Dla wprowadzanych na rynek produktów, dzięki odpowiednim etykietom – zbudujemy świadomy i konsekwentny wizerunek Twojej marki, który da szansę na zaistnienie i zapracuje na sukces na rynku pełnym konkurencyjnych produktów.

  Formularz kontaktowy

  Napisz lub zadzwoń!

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte