projektowanie etykiet

Poznaj szczegóły!

Etykiety

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Chcesz mieć świetne logo, plakat, wizytówkę? Szukasz firmy, która wykona dla Ciebie projekty graficzne folderów reklamowych i katalogów, broszur i ulotek? A może potrzebujesz wyjątkowych i oryginalnych zaproszeń na ślub i wesele? Wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w Fesido! Projektujemy, omawiamy, dopasowujemy i wzbogacamy. Jesteśmy fachowi, otwarci, kreatywni i ekologiczni. Wszystko po to, by tworzyć wysokiej klasy, estetyczne i atrakcyjne wizualnie prace, które przyciągają spojrzenia, budzą podziw i pomagają rozwijać Twój biznes.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Profesjonalne projekty etykiet zwiększających sprzedaż

Etykiety

Jak wskazują badania rynku, większość klientów podejmuje decyzje zakupowe już w sklepie i to niedługo przed udaniem się do kasy. A to oznacza, że sporą liczbę produktów, które kupimy, wybierzemy wędrując między półkami. I to zwykle na podstawie pierwszego wrażenia. Dlatego etykieta umieszczana na produktach musi być po prostu świetna – przyciągnąć wzrok, zaintrygować, wzbudzić pragnienie posiadania i skutecznie zachęcić do zakupu.

Stworzenie dobrej naklejki, czyli takiej, która sprzedaje, będzie wymagać od projektanta nie tylko znajomości grafiki, ale i zachowań zakupowych konsumentów, umiejętności posługiwania się obrazem, który przemawia i przekonującą treścią. A także wieloma rzadkimi umiejętnościami, którymi dysponują członkowie naszego zespołu – młodzi, otwarci i energiczni absolwenci najlepszych szkół plastycznych. Projektowanie etykiet, zwiększających Twoją sprzedaż, to dla nich wyzwanie, któremu z łatwością podołają!

Projektowanie etykiet oparte na współpracy idealnej

Projektowanie etykiet

Projektowanie etykiet to złożony proces, u podstaw którego leży doskonały warsztat twórcy, bezbłędne wyczucie potrzeb odbiorcy produktu, a także znajomość wizji producenta, zleceniodawcy, czy nawet tożsamości i DNA marki. Dlatego każdą pracę nad projektem rozpoczynamy od szczegółowych rozmów z klientami, rozpoznania preferowanej strategii marketingowej i rozważenia najbardziej atrakcyjnych pomysłów.

Jako profesjonaliści wiemy, jaki procent idei klienta uda się wprowadzić w życie i w jaki sposób tworzyć projekty etykiet, które będą optymalnie atrakcyjne i wysokiej jakości, a jednocześnie – możliwe do wprowadzenia do druku i mieszczące się w przystępnej cenie. Nasi projektanci i graficy pracują dla klienta i udowadniają, że choć nie każdy pomysł możliwy jest do realizacji w stu procentach według wizji zleceniodawcy, każdy z nich uda się zmodyfikować tak, by powstała etykieta idealna – atrakcyjna wizualnie, aktywizująca sprzedaż, ciesząca właściciela marki i zaspokajająca potrzeby klienta.

Atrakcyjne projekty etykiet – najlepszy sposób na sprzedaż

Proces projektowania etykiet

Projektowanie etykiet, jakie oferujemy, ma jeden nadrzędny cel – stworzenie produktu maksymalnie atrakcyjnego wizualnie i pod względem przekazu, a co za tym idzie – przyciągającego klientów i zwiększającego sprzedaż. Liczy się odpowiedni kształt etykiet, właściwe rozmieszczenie elementów obrazu na powierzchni, wartościowy tekst i dopełniająca obrazu całości kolorystyka. Szata graficzna musi być idealnie dobrana, a korzyści z zakupu – wyeksponowane.

Projekty etykiet rozpoczynamy od określenia kształtu naklejki, który powinien być optymalnie dopasowany do bryły i rodzaju opakowania oraz charakteru produktu. Musi też pomieścić wszystkie niezbędne informacje, w tym tekstowe, dobrze układać się na produkcie, przyciągać uwagę, a jednocześnie nie przytłaczać. Stworzenie szkicu, a następnie stworzenie grafiki dla takiego produktu to zadanie dla wytrawnego projektanta i wizjonera, który zdecydowanie zna się na rzeczy. Znajdziesz go w naszym zespole!

N

Jakość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Terminowość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Unikalny design

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Otwartość na zmiany

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Kompleksowość

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

N

Stawiamy na rozwój

Aenean eu leo quam. Pellentesque ornare sem lacinia quam venenatis vestibulum. Donec sed odio dui.

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Etykieta
Handdr
Opakowanie
Handdr

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Dobre projekty etykiet szansą na marketingowy sukces

Profesjonalnie stworzone projekty etykiet to nie tylko ładne obrazki. To wielka szansa na budowanie świadomości marki, kreowanie i podtrzymywanie pozytywnego wizerunku w oczach konsumentów – zarówno obecnych, jak i przyszłych. Dobrze opisany i wyeksponowany produkt, który wzbudza zaufanie i pożądanie, dobrze się sprzedaje i potrafi na długo zająć miejsce na liście niezbędnych potrzeb konsumenta.

Stworzymy dla Ciebie etykiety, które spowodują, że stali klienci z radością sięgać będą po produkty, które już znają. Odświeżymy już istniejące, by zaktualizować je, unowocześnić je i dopasować do nowych standardów. Dla wprowadzanych na rynek produktów, dzięki odpowiednim etykietom – zbudujemy świadomy i konsekwentny wizerunek Twojej marki, który da szansę na zaistnienie i zapracuje na sukces na rynku pełnym konkurencyjnych produktów.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte