Projekt ulotki

Poznaj szczegóły!

Ulotki

Świetny projekt ulotki, która przyciąga spojrzenia i intryguje

Projekt ulotki reklamowej

Ulotki to wciąż jedna z najpopularniejszych metod dotarcia do klientów. Nadają się świetnie na niemal wszystkie okazje i wydarzenia, a także jako reklama produktu, usługi, filmu czy wystawy. Przyciągają, zachęcają i intrygują. Siła tych niepozornych karteczek jest ogromna, a doskonale przygotowany, przemyślany i stworzony projekt ulotki w rękach dobrego grafika, niejednokrotnie zasługuje na miano małego dzieła sztuki reklamowej.

W wysokiej klasy grafikę zdecydowanie warto inwestować, bo wyjątkowy projekt ulotki reklamowej może zdziałać cuda – przyciągać tłumy na targi, prezentacje i imprezy, skutecznie sprzedawać produkty i rozreklamować usługi. To świetne narzędzie marketingowe o ogromnym zasięgu, dużej sile komunikacji, łatwej dystrybucji i sugestywnym przekazie. A ponadto – całkiem niedrogie i stosunkowo szybkie do uzyskania. Jeśli więc masz na oku coś, o czym chcesz powiedzieć światu – postaw na Fesido, a nasi najlepsi graficy rozpoczną dla Ciebie projektowanie ulotek! Cena usługi będzie nieporównywalnie niższa od uzyskanych korzyści!

Projekt ulotki reklamowej – znajdź formę, jakiej potrzebujesz obrazowych

Oferujemy i wykonujemy projekty dostosowane do niemal wszystkich formatów ulotek dostępnych na rynku. Nasze wizualizacje i grafiki mogą obejmować jedną lub obie strony i występować w formatach od A3 do A7, DL oraz niestandardowych. Przyjmują formę zarówno otwartych, pojedynczych karteczek, jak i składanych arkuszy, harmonijek, czy miniksiażeczek. Duże doświadczenie i ogromna kreatywność pozwala nam wykonać projekt ulotki reklamowej, która zdecydowanie wykracza poza konwencjonalne rozwiązania.

Wielkość ulotki oraz orientacja tekstu i grafiki to rzeczy niezwykle istotne – pozwolą zmieścić wszystko, co najważniejsze i odpowiednio wyeksponują kluczowe informacje. Dobra ulotka powinna też posiadać odpowiedni rozmiar – tak, by była nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale i zawierała wszystko, czego potrzeba, by dotrzeć do odbiorcy. Znamy się na tym – wystarczy krótki wywiad na temat preferowanych form, treści i kolorystyki, abyśmy wykonali dla Ciebie projekt ulotki, która zachwyca designem, zaciekawia, informuje i skutecznie zachęca do skorzystania z oferty.

Profesjonalne projektowanie ulotek – cennik dla każdego

Nasi graficy to ludzie o niezwykle świeżym spojrzeniu na sztukę użytkową, rysunek, grafikę, aranżację, tworzenie i projektowanie ulotek. Cennik usług, jakie proponujemy, będzie zawsze uzależniony od wybranej formy broszurek, natomiast wkład, zaangażowanie i kreatywność to nasz bonus do każdego projektu! Zawsze pracujemy nad optymalną formą i zapewniamy maksymalną jakość każdego wykonanego zlecenia. Tak, by nasi klienci otrzymali to, czego potrzebują i to w najlepszym wydaniu.

projektowanie ulotek cena

W kategorii projektowanie ulotek cena każdorazowo będzie negocjowana z klientem, w zależności od wykonanej pracy i wielkości projektu. Z pewnością nieco inną wycenę uzyskają proste, standardowe projekty na ulotki jednostronne, a inną – broszurki w rozbudowanym formacie, o dużej ilości tekstu i grafiki czy te o niestandardowym rozmiarze. Będzie się liczyć  liczba stron projektu i specjalne warunki, jak np. ekspresowy czas realizacji zamówienia. Zawsze jednak cena będzie adekwatna do poziomu skomplikowania projektu i bardzo konkurencyjna na rynku.

Tylko Twój wyjątkowy projekt ulotki w studiu graficznym Fesido

Projektowanie ulotek

Przede wszystkim stawiamy na oryginalność, najwyższą jakość i jak najlepszy kontakt z klientem. Kreatywny zespół pracujący na nowoczesnym sprzęcie i zawsze aktualnym, specjalistycznym oprogramowaniu to prosta droga do zadowolenia każdej ze stron. Projekty ulotek poprzedzamy dokładnym wywiadem, tak, by poznać szczegółowo Twoje preferencje i rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące ostatecznego kształtu broszur. W trakcie realizacji projektu jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, dzięki czemu możemy na bieżąco reagować i wprowadzać stosowne zmiany.

Projektowanie ulotek

W Fesido wszystkie dokumenty są cyfrowo zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem. Nie musisz się obawiać, że przygotowane wyłącznie dla Ciebie projekty ulotek czy przekazane nam dane nie będą w pełni chronione. Wraz z projektem otrzymujesz gwarancję bezpieczeństwa, zadowolenia i jakości projektowanych ulotek. Cena, jaką otrzymasz, będzie równie konkurencyjna, co warunki całej transakcji.

Zobacz podobne projekty

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Ulotki GreenProducts

Broszura CapitalSki

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte