Projektujemy skuteczne materiały promocyjne dla firm

Poznaj szczegóły!

Materiały promocyjne

Materiały promocyjne są bardzo ważnym elementem każdej długofalowej strategii marketingowej i kampanii reklamowej. Pozwalają wyjść do klienta i wypromować markę, lub zainteresować odbiorcę projektem budując w jego świadomości sieć pozytywnych skojarzeń. Dobrze zaprojektowane i starannie wykonane materiały reklamowe w formie drukowanej to wciąż najlepiej przyjmowane przez klientów i jedne z najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych. Ze względu na świadomość ekologiczną projektowane przez nasze studio materiały promocyjne dla firm drukujemy w zaprzyjaźnionych drukarniach oferujących rozwiązania proekologiczne. Zajmujemy się również projektowaniem wszelkich materiałów promocyjnych w wersjach cyfrowych, dostosowanych do ekspozycji na różnych urządzeniach elektronicznych.

Drukowane materiały promocyjne

Właściciele biznesów wciąż chętnie inwestują w tradycyjne drukowane materiały promocyjne: ulotki, wizytówki, katalogi firmowe i produktowe czy plakaty, wiedząc, że ta stosunkowo niedroga linia promocji jest jednocześnie wyjątkowo skuteczna. Materiały promocyjne dla firm nie wymagają ogromnych nakładów finansowych, a mimo to pozwalają skutecznie promować markę.

Wiemy, jak ważne w kontakcie z klientem jest pierwsze wrażenie ? dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze materiały reklamowe były atrakcyjne wizualnie, czytelne, przystępne i oczywiście nienaganne jakościowo.

materiały promocyjne

Co to są materiały reklamowe?

projektowanie materiałów reklamowych

Materiały reklamowe

Materiały reklamowe stanowią szeroką gamę produktów, których celem jest promowanie i popularyzacja danej marki, instytucji, bądź projektu. Zaliczamy do nich zarówno materiały drukowane (takie jak wizytówki, plakaty, naklejki, ulotki, broszury, katalogi, bilbordy), jak i gadżety promocyjne (np. długopisy, kubki, breloczki, parasole, koszulki itp.) oraz projekty cyfrowe (newslettery, katalogi cyfrowe, witryny internetowe itp.).

 

Materiały promocyjne

Aby materiały promocyjne najlepiej spełniały swoją funkcję, warto zadbać o to, by trafiały do jak najszerszej liczby odbiorców. Dlatego opracowując strategię promocyjną, warto zastanowić się, które z dostępnych nam materiałów reklamowych będą najbardziej skuteczne. Niektóre narzędzia marketingowe ? takie jak witryna internetowa i zamieszczane tam materiały cyfrowe, albo papierowe wizytówki i ulotki ? będą najprawdopodobniej stałym elementem długofalowej strategii reklamowej naszej firmy. Inne materiały promocyjne, typu: kubki, breloczki czy długopisy z nadrukami będą nam potrzebne tylko na specjalne okazje ? na przykład na targi, festyn, czy inną imprezę okolicznościową, w czasie której zamierzamy promować produkt, firmę lub instytucję. Jednak wszystkie materiały promocyjne danej firmy należy zaprojektować z uwzględnieniem wypracowanej dla danej firmy komunikacji wizualnej.

materiały promocyjne

Rodzaje banerów reklamowych

projektowanie materiałów promocyjnych

Banery reklamowe

Wybierając baner reklamowy dla naszej firmy, powinniśmy zwrócić również uwagę na materiał, wykorzystany w procesie druku. Jednym z przykładów jest tu chociażby siatka mesh, odznaczająca się dziurkowaną, ażurową powierzchnią. Banery siatkowe to przede wszystkim znakomita ekspozycja projektów wielkoformatowych, zapewniona przez dobrą widoczność oraz odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Pamiętajmy o środowisku

materiały promocyjne

Materiały promocyjne

Tworząc materiały promocyjne dla firm na każdym etapie pracy dbamy nie tylko o interes klienta ale także o nasz wspólny interes ? środowisko naturalne. Internet ? również za sprawą pandemii ? stał się dla większości z nas miejscem zarówno pracy jak i wypoczynku, dlatego również marketing i reklama coraz częściej przenoszą się do rzeczywistości wirtualnej. Tradycyjne formy reklamy często zyskują w internecie całkiem nowy wymiar. Zawsze staramy się iść z duchem czasu, dlatego nasze materiały reklamowe w formie cyfrowej projektowane są z wykorzystaniem najlepszego oprogramowania i najnowszego sprzętu. Stosujemy innowacyjne i efektowne rozwiązania graficzne, jednocześnie pamiętając o przejrzystości oferty i komforcie odbiorców

Projektujemy materiały reklamowe na czasie

Materiały promocyjne dla firm

W obliczu nowych wyzwań na rynku i wciąż zmieniającej się rzeczywistości XXI wieku, dobra strategia marketingowa jest dla w biznesie bezcenna, a dobrze zaprojektowane materiały promocyjne mogą odegrać w niej znaczącą rolę. Pojawiają się przed nami nie tylko nowe możliwości, ale i nowe dylematy. Dlatego warto dziś ze szczególną uwagą podejść do zagadnień marketingu i reklamy, nie zapominając o tym, że konsumenci XXI wieku sami są coraz bardziej zorientowani na postęp technologiczny i rozwiązania przyjazne środowisku.

Projektowane przez nas materiały promocyjne dla firm zachowują wszelkie standardy dbałości o komunikację wizualną, cechują się przejrzystością i ciekawą stylistyką, a także precyzją i rzetelnością wykonania. Idąc z duchem czasu jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów.

materiały promocyjne dla firm

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte