projektowanie zaproszeń ślubnych

Poznaj szczegóły!

Zaproszenia

Świetny projekt ulotki, która przyciąga spojrzenia i intryguje

Projektowanie zaproszeń na ślub

Dobre wesele zaczyna się od dobrych zaproszeń! Ta pierwsza, pozornie niewielka karteczka z informacją o tym jakże ważnym wydarzeniu (w życiu każdej rodziny i przyjaciół) powinna być tak samo niezwykła, jak zaplanowana uroczystość. I rzecz jasna dopasowana do jej stylu i charakteru. Dlatego projektowanie zaproszeń ślubnych dobrze jest zlecać najlepszym! Wstępny pomysł na projekt oddany w ręce profesjonalistów ma szansę na doskonałą realizację.

Terminowość, oryginalność, pewność – tego możesz oczekiwać, zlecając projektowanie zaproszeń naszym grafikom. Będzie zdecydowanie na czas i wyjątkowo. Nietuzinkowe, wyborne i zachwycające realizacje to nasza specjalność. Działamy w młodym zespole, pełnym pasji, zaangażowania i świetnych pomysłów, sporych talentów i otwartych serc – to gwarancja znakomitej współpracy i jej fantastycznych efektów – unikatowych, nieprzeciętnych i pięknych zaproszeń.

zaproszenia ślubne
jak zrobić zaproszenia ślubne

Projektowanie zaproszeń ślubnych w Twoim stylu

Pierwszym i niezwykle ważnym etapem naszej pracy będzie poznanie gustu i oczekiwań przyszłych małżonków. Ma być wesoło i radośnie? Romantycznie i refleksyjnie? A może nieco zabawnie i z przekąsem? Projektowanie zaproszeń powinno odbywać się z uwzględnieniem całej ślubnej i weselnej oprawy oraz ustalonej konwencji. Wówczas łatwo o spójność i harmonię, a co za tym idzie – znacznie większą atrakcyjność całego wydarzenia. Dobrze jest, gdy zaproszenie przygotowane jest w stylu uroczystości, a ponieważ to zazwyczaj ostatni etap ślubnych przygotowań – wiesz już, czego oczekujesz.

Jeśli jednak wciąż nie masz pomysłu – nie martw się, pomożemy! Jesteśmy w stanie przygotować liścik w niemal każdym stylu i oprawie. Minimalistyczny wzór, nowoczesna grafika, obrazek w stylu retro, boho i rustykalnym, klasyczne stylowe powiadomienie – projektowanie zaproszeń ślubnych to dla naszych grafików pestka! Każdy szkic zostanie przedstawiony klientowi, omówiony i dopracowany tak, by sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom.       

Projektowanie zaproszeń ślubnych – jak to wygląda?

Projektowanie zaproszeń ślubnych

to proces, w który będziesz mieć wgląd na każdym etapie tworzenia. Możesz też zostawić wszystko nam i zaczekać na świetną wizualizację do akceptacji lub przedyskutowania szczegółów. Przedstawimy propozycje wielkości liścików, rodzaju czcionki, warstwy tekstowej, możliwych wzbogaceń i dekoracji (jak złocenie, srebrzenie, lakierowanie itp.). W przypadku personalizacji poprosimy o dane zaproszonych gości, by umieścić je w wersji do druku.

jak wykonać zaproszenia ślubne
jak zaprojektować zaproszenia ślubne

Projektowanie zaproszeń ślubnych

Po naniesieniu ewentualnych poprawek i uwzględnieniu sugestii oraz gdy wspólnie uznamy, że przygotowany projekt jest gotowy, otrzymasz od nas wersję cyfrową zaproszeń. Wystarczy udać się z nią do dowolnej drukarni lub zlecić nam całość. Korzystając z usług zaprzyjaźnionej, wysokiej klasy drukarni, uzyskamy gotowy produkt, który przekażemy wprost w Twoje ręce. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo danych i projektu – pozostają one zawsze wyłącznie do dyspozycji klienta, a chroniona kopia – w naszych rękach.

projektowanie zaproszeń

Krótki wywiad i rozeznanie w guście klienta, burza pomysłów i kreacja, szkicowanie i projektowanie zaproszeń, przekazanie projektu bądź gotowych, jeszcze „ciepłych” bilecików wprost z drukarni – wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w Fesido. Oferujemy też pomoc, wsparcie, służymy poradą i świetną atmosferą, dzięki której przygotowania do ślubu staną się cudowną przygodą, równie przyjemną, jak sama uroczystość. Zapraszamy zaręczone pary i tych, którzy rozważają zmianę statusu swojego związku!

zaproszenie na slub

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte