projektowanie zaproszeń ślubnych

Poznaj szczegóły!

Zaproszenia

Świetny projekt ulotki, która przyciąga spojrzenia i intryguje

Projektowanie zaproszeń na ślub

Dobre wesele zaczyna się od dobrych zaproszeń! Ta pierwsza, pozornie niewielka karteczka z informacją o tym jakże ważnym wydarzeniu (w życiu każdej rodziny i przyjaciół) powinna być tak samo niezwykła, jak zaplanowana uroczystość. I rzecz jasna dopasowana do jej stylu i charakteru. Dlatego projektowanie zaproszeń ślubnych dobrze jest zlecać najlepszym! Wstępny pomysł na projekt oddany w ręce profesjonalistów ma szansę na doskonałą realizację.

Terminowość, oryginalność, pewność – tego możesz oczekiwać, zlecając projektowanie zaproszeń naszym grafikom. Będzie zdecydowanie na czas i wyjątkowo. Nietuzinkowe, wyborne i zachwycające realizacje to nasza specjalność. Działamy w młodym zespole, pełnym pasji, zaangażowania i świetnych pomysłów, sporych talentów i otwartych serc – to gwarancja znakomitej współpracy i jej fantastycznych efektów – unikatowych, nieprzeciętnych i pięknych zaproszeń.

zaproszenia ślubne
jak zrobić zaproszenia ślubne

Projektowanie zaproszeń ślubnych w Twoim stylu

Pierwszym i niezwykle ważnym etapem naszej pracy będzie poznanie gustu i oczekiwań przyszłych małżonków. Ma być wesoło i radośnie? Romantycznie i refleksyjnie? A może nieco zabawnie i z przekąsem? Projektowanie zaproszeń powinno odbywać się z uwzględnieniem całej ślubnej i weselnej oprawy oraz ustalonej konwencji. Wówczas łatwo o spójność i harmonię, a co za tym idzie, znacznie większą atrakcyjność całego wydarzenia. Dobrze jest, gdy zaproszenie przygotowane jest w stylu uroczystości, a ponieważ to zazwyczaj ostatni etap ślubnych przygotowań – wiesz już, czego oczekujesz.

Jeśli jednak wciąż nie masz pomysłu – nie martw się, pomożemy! Jesteśmy w stanie przygotować liścik w niemal każdym stylu i oprawie. Minimalistyczny wzór, nowoczesna grafika, obrazek w stylu retro, boho i rustykalnym, klasyczne stylowe powiadomienie, projektowanie zaproszeń ślubnych to dla naszych grafików pestka! Każdy szkic zostanie przedstawiony klientowi, omówiony i dopracowany tak, by sprostać najbardziej wymagającym zamówieniom.       

Projektowanie zaproszeń ślubnych – jak to wygląda?

Projektowanie zaproszeń ślubnych

to proces, w który będziesz mieć wgląd na każdym etapie tworzenia. Możesz też zostawić wszystko nam i zaczekać na świetną wizualizację do akceptacji lub przedyskutowania szczegółów. Przedstawimy propozycje wielkości liścików, rodzaju czcionki, warstwy tekstowej, możliwych wzbogaceń i dekoracji (jak złocenie, srebrzenie, lakierowanie itp.). W przypadku personalizacji poprosimy o dane zaproszonych gości, by umieścić je w wersji do druku.

jak wykonać zaproszenia ślubne
jak zaprojektować zaproszenia ślubne

Projektowanie zaproszeń ślubnych

Po naniesieniu ewentualnych poprawek i uwzględnieniu sugestii oraz gdy wspólnie uznamy, że przygotowany projekt jest gotowy, otrzymasz od nas wersję cyfrową zaproszeń. Wystarczy udać się z nią do dowolnej drukarni lub zlecić nam całość. Korzystając z usług zaprzyjaźnionej, wysokiej klasy drukarni, uzyskamy gotowy produkt, który przekażemy wprost w Twoje ręce. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo danych i projektu – pozostają one zawsze wyłącznie do dyspozycji klienta, a chroniona kopia – w naszych rękach.

projektowanie zaproszeń

Krótki wywiad i rozeznanie w guście klienta, burza pomysłów i kreacja, szkicowanie i projektowanie zaproszeń, przekazanie projektu bądź gotowych, jeszcze ciepłych” bilecików wprost z drukarni – wszystko to i znacznie więcej znajdziesz w Fesido. Oferujemy też pomoc, wsparcie, służymy poradą i świetną atmosferą, dzięki której przygotowania do ślubu staną się cudowną przygodą, równie przyjemną, jak sama uroczystość. Zapraszamy zaręczone pary i tych, którzy rozważają zmianę statusu swojego związku!

zaproszenie na slub
jak zaprojektować zaproszenia ślubne

Projektowanie zaproszeń ślubnych – miło spędzony czas

Zlecając nam pracę nad Twoimi ślubnymi etykietami, przekonasz się, że tworzenie zaproszeń nie musi być tylko zwyczajną i nudną formalnością. Sprawimy, że jako para potraktujecie ten proces jak element świetnej zabawy i przyjemnie spędzony czas oczekiwania na to niezwykle ważne w życiu wydarzenie. Projektowanie zaproszeń ślubnych warto rozpoczynać wiele miesięcy przed wyznaczoną datą uroczystości, wówczas proces tworzenia wolny będzie od niepotrzebnego stresu i pośpiechu. Choć bez najmniejszego problemu jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na projekty zaproszeń ślubnych również w superekspresowym tempie, polecamy jednak planowanie tej czynności znacznie wcześniej. Będzie to jeden z ważnych elementów weselnych przygotowań, który wypełni długie chwile oczekiwania na uroczystość.

Projekt zaproszeń ślubnych skrojony na miarę

Zastanawiasz się, co, oprócz odpowiednio dobranej czcionki, grafiki i wybranej palety barw mogłoby znaleźć się na zaproszeniu ślubnym? Jeśli organizujecie imprezę w znanym i popularnym lokalu, wystarczyć prosty komunikat adresowy, ale gdy postawiliście na rzadko uczęszczany zakątek gdzieś na uboczu – może przydać się mapka z planem dojazdu. Podobnie jest, gdy rezerwujemy pokoje hotelowe. Dobrym zwyczajem będzie wówczas prośba skierowana do gości o potwierdzenie udziału w imprezie, a gdy np. nie chcemy kwiatów – wspomnienie o tym w liścku dołączonym do zaproszenia. W zależności od pomysłu i zapotrzebowania projekt zaproszeń ślubnych może obejmować niemal dowolne elementy, być jedno- lub wielostronicowy, prosty i bogato zdobiony, klasyczny i absolutnie niekonwencjonalny. Choć istnieje standardowy format, a tworzenie zaproszeń może odbywać się z wyłącznie z uwzględnieniem uniwersalnych wytycznych, nasi graficy chętnie wychodzą poza schemat, oferując klientom to, co spełnia ich najbardziej nieszablonowe potrzeby.

zaproszenie na slub
jak zaprojektować zaproszenia ślubne

Projekt zaproszeń ślubnych, jakiego potrzebujecie

Wszystkie nasze projekty zaproszeń ślubnych to dzieła wyjątkowe i niepowtarzalne, powstałe z określonej potrzeby i odpowiadające na indywidualne zamówienie konkretnej pary. Są dokładnie takie, jakich chcieliby przyszli małżonkowie – dopasowane do stylistyki przyjęcia, temperamentu i preferencji młodych lub do z góry ustalonej konwencji. Jeśli trzeba, realizują wszystkie z tych wytycznych jednocześnie. Korzystając z oferty Fesido, możecie być pewni, że zaproszenia, które wyślecie rodzinie i znajomym, będą unikatowe pod względem formy i treści. Pracujemy na własnych pomysłach i rozwiązaniach, realizując kreatywne zlecenia przy użyciu nowoczesnych programów i technologii. Każdy projekt zaproszeń ślubnych jest niepowtarzalny i z pewnością nie powieli się przy okazji ślubu siostry czy na weselu koleżanki. Zindywidualizowane kartki to jeden z naszych znaków rozpoznawczych i nasza specjalność.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte