O nas

Poznajmy się!

Fesido

Działamy w 5 krajach

Od początku istnienia naszego studia graficznego zbieramy pozytywne opinie Klientów oraz bezcenne doświadczenie, stając się znaczącym studiem graficznym w branży. Sukces zawdzięczamy spersonalizowanej obsłudze klienta z pełną gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku.

Specjalizujemy się w Grafice 2D na wszystkich poziomach od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące setki stron.

Nasze projekty znajdują uznanie od małych lokalnych firm, Instytucje publiczne po klientów korporacyjnych w 5 krajach Europejskich.

Stawiamy na ekologie, bezpieczeństwo

i młode pokolenie!

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Ekologiczne rozwiązania

Od dłuższego czasu rozwija się trend, aby katalogi i inne materiały drukowana robić już tylko w wersji cyfrowej.

Przed 2020 rokiem firmy świadome ekologicznie kierowały się tym trendem w trosce o środowisko.  Pandemia tylko przyspieszyła ten proces.

Oczywiście, nie jest możliwe, aby w pełni zrezygnować z materiałów drukowanych, ale można stosować materiały przyjazne środowisku.

Dlatego nasze studio współpracuje z najlepszymi drukarniami w Polsce, które oferują druk przyjazny środowisku.

Cyfrowe Bezpieczeństwo

Zabezpieczenia i kopie zapasowe

Trend tworzenia wszystkich projektów tylko w wersji cyfrowej postawił przed projektantami nowe wyzwania.

Kluczowe jest bezpieczeństwo danych i plików. Niestety wciąż widzimy na rynku ogromne braki w świadomości Klientów i beztroskę grafików pod kątem bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze projekty w wersji cyfrowej są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe plików, aby nasi Klienci zawsze mogli się zwrócić do nas o pomoc w sprawie utraconych plików nawet po zakończeniu współpracy.

Graficy młodego pokolenia

Kreatywność i rozwój

Grafika komputerowa, to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się branż na Świecie. Kilkuletnia przerwa, to dla grafika technologiczna przepaść również pod kątem trendów.

Dlatego nasz zespół składa się głównie z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP, którzy mają nieskończone pokłady ambicji i chęci rozwoju. Dzięki czemu nasi Klienci mogą cieszyć się projektami na najwyższym poziomie na rynku.

 Nasz Zespół

Franciszek Olesiński

Owner

Doświadczenie zdobyte w korporacjach o globalnym zasięgu pozwala mi sprawnie wprowadzać globalne standardy do MŚP.

W Fesido odpowiadam za prace zespołu, procesy projektowe oraz politykę finansową. Zarazem biorę na swoje barki obsługę kluczowych Klientów, pracę strategiczną, operacyjną i inwestycyjną.

olesinski@fesido.pl

Kinga Olesińska

Product & Graphic Designer

W Fesido zajmuję się głównie projektowaniem graficznym tworząc grafiki do katalogów, raportów, czy prezentacji. Miałam okazję współpracować przy projektach dla Polcom Data Center, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, czy Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni. Dodatkowo zajmuję się grafiką i projektowaniem 3D, dzięki doświadczeniu jakie uzyskałam na Wydziale Form Przemysłowych na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

kn.olesinska@fesido.pl

Joanna Krasowiak

Brand Manager

Jestem absolwentką specjalności Projektowania Komunikacji Wizualnej na kierunku Wzornictwo na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.
Interesuje mnie komunikacja wizualna i ilustracja. Dobrze czuję się w tworzeniu grafiki użytkowej. Współpracując ze Studiem Graficznym Fesido rozwijam się w zakresie projektowania graficznego oraz zdobywam
doświadczenie w zagadnieniach dotyczących druku użytkowego.

 

krasowiak@fesido.pl

Julia Guzik

Graphic Designer

Jestem absolwentką specjalności Projektowania Komunikacji Wizualnej na kierunku Wzornictwo na Wydziale Form Przemysłowych Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. W projektowaniu najbardziej interesuje mnie komunikacja wizualna oraz relacje między marką a konsumentem.

Ważne jest dla mnie interdyscyplinarne podejście do projektu i aby jego indywidualny język wizualny połączyć
z użytecznością.

 

guzik@fesido.pl