Studio Graficzne Gdańsk

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Profesjonalna komunikacja marketingowa

Wizerunek marki

Świat zmienia się bardzo szybko, a obecna sytuacja wymusza na nas niestandardowe spojrzenie na wiele – dotychczas wydawałoby się oczywistych spraw. Ale jedno pozostaje niezmienne: świat odbieramy oczami. Obraz potrafi być o wiele bardziej wymowny niż tysiąc słów. Dlatego nawet w tak trudnym momencie jak teraz, należy zadbać o wizerunek marki i komunikację marketingową, która pozwoli nam wyróżnić się na tle konkurencji, przykuć uwagę naszych klientów i zrealizować nasze biznesowe cele.

Dlaczego warto postawić na Studio Graficzne Gdańsk?

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Gdańsk?

Dlaczego, planując odświeżyć lub stworzyć na nowo tożsamość swojej marki, warto wybrać Studio Graficzne Gdańsk? Odpowiedź jest prosta: naszą siłą są ludzie. Nasz zespół składa się z ambitnych i kreatywnych absolwentów ASP, którzy mają nieskończone pokłady energii i chęci ciągłego rozwoju – śledzą aktualne trendy i nie boją się innowacyjnych realizacji. To dzięki nim nasi klienci otrzymują niezwykle profesjonalne, kreatywne i oryginalne projekty, które doskonale spełniają swoją biznesową rolę.

Grafika innowacyjnego biznesu

Gdańsk

Ta zasada też jest prosta. Ty wymyślisz swój biznes, a my stworzymy jego graficzne oblicze.

Nasza Studio Graficzne Gdańsk nada nawet Twoim najśmielszym pomysłom realny i atrakcyjny wygląd. Doskonale znamy specyfikę rynku reklamy i rozumiemy, jak istotna jest tożsamość brandu i komunikacja marketingowa. Dopasujemy Twoje pomysły i oczekiwania do najnowszych trendów i rynkowych reguł. Nasz profesjonalny i ambitny zespół jest w stanie wykreować i dopilnować realizacji nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Z powodzeniem realizujemy infografiki, wszelkie elementy identyfikacji wizualnej firmy oraz grafikę użytkową, a także plakaty czy kampanie outdoorowe. Zajmujemy się składem i drukiem katalogów, broszur i folderów reklamowych. Doskonale radzimy sobie z projektami wykorzystywanymi w internecie jaki i w druku.

Nasze najmocniejsze strony

Co nas napędza?

Studio Graficzne Gdańsk może konkurować na rynku nie tylko wysoką jakością i standardem oferowanych usług ale również ceną. Nasz zespół, niezależnie od wielkości projektu oraz jego skali, zawsze stawia na profesjonalizm i pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji zlecenia. Podczas projektowania kontaktujemy się z klientem, omawiamy pomysły i doradzamy najlepsze rozwiązania. Zadowolenie naszych klientów napędza nas do pracy i przynosi ogromną satysfakcję.

Profesjonalizm i funkcjonalność

Katalogi firmowe

Wśród naszych projektów na szczególną uwagę zasługują profesjonalne katalogi firmowe. Przemyślane, niezwykle starannie wykonane i zaprojektowane według najnowszych trendów graficznych. Zawsze staramy się, żeby taki projekt spełniał oczekiwania naszych klientów, ale równocześnie dbamy o to, by był on jak najbardziej czytelny i przyjazny dla jego odbiorców. Kreacja graficzna łączy się tu z zawsze z ciekawą i przejrzystą architekturą informacji. Całość prezentuje się niezwykle spójnie wizualnie i jednocześnie bardzo czytelnie dla odbiorcy.

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam