Profesjonalne projektowanie Ulotki składanej

Prezencja ma niebagatelne znaczenie w życiu codziennym. Udając się na ważne spotkanie, pragniemy wyglądać jak najlepiej, a poprzez swój sposób bycia próbujemy oczarować rozmówców. W biznesie jest podobnie. Zaradny i sprytny przedsiębiorca chce tworzyć wizerunek godny zaufania, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zyskuje ich poparcie. Każdy obszar interesu jest ważny, również ten marketingowy. Reklama przyczynia się do powiększania zasięgów, a jej podstawową formą jest niewielki, papierowy folder. Ulotka składana to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające przedstawiać firmę w atrakcyjny dla odbiorcy sposób.

Ulotka składana – projekt i wykonanie

Zdecydowanie się na pomoc eksperta przynosi same korzyści. Wprawne oko projektanta wychwyci mankamenty, które Tobie umknęły, a jeżeli nie potrafisz samemu przenieść swojej wizji na papier, grafik uwzględniając Twoje podpowiedzi, zrobi to za Ciebie. Specjaliści Fesido mają ogromne doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Przy wspólnym zaangażowaniu dojdziemy do konsensusu i wykonamy dla Ciebie zachwycające ulotki składane.

  Zalety ulotki składanej

  Twoi konkurenci nie śpią, dlatego nie możesz o nich zapominać. Również pragną pozyskiwać nowych odbiorców i podejmują różne działania, by przypodobać się klientom. Dysponujesz zbliżonymi do rywali narzędziami, toteż staraj się je maksymalnie wykorzystywać. Ulotka składana daje Ci ogromne pole do popisu. Mogłoby się wydawać, że określenie „ogromne” raczej nie pasuje do folderu o niedużych wymiarach, ale takie myślenie zgubiło setki przedsiębiorców. Ta przestrzeń, którą zamierzasz zadrukować, jest czymś więcej, niż wizytówką. Ulotki składane są swego rodzaju przepustką do portfela nabywcy, więc uruchom wyobraźnię, bądź kreatywny i zainteresuj go atrakcyjną i wyczerpującą broszurą.

  informatory graficzne

  Detale ulotki składanej

  Twoje ulotki składane są trwałe – zapewniłeś im tę cechę, wybierając pogrubiony papier. Jednak czy zastanowiłeś się nad jego gramaturą? Niestety wielu zamawiających bagatelizuje ten parametr, wybierając najpopularniejszy, gładki wariant. Tymczasem drobna modyfikacja może przyczynić się do osiągnięcia ciekawych rezultatów. Weźmy na tapet opcję z zamierzoną, nierówną strukturą. Czy nie jest inaczej wyczuwalna pod opuszkiem palca? Czy nie intryguje, zmusza do zerknięcia i w konsekwencji zapoznania się z całą treścią? Taka ulotka składana to coś zupełnie odmiennego niż spotykane zazwyczaj prospekty. Podobnie wygląda to w sytuacji, kiedy zdecydujemy się zastosować wersję z brokatem, matową folią bądź lakierem UV. Tego typu ulotki składane są nietuzinkowe i oryginalne, ale należy pamiętać, by design korespondował ze specyfiką anonsowanego interesu.

  Trwałość ulotki składanej

  Starasz się oferować najwyższą możliwą jakość. Pilnujesz, by Twoje wyroby były solidne, a ich żywotność jak najdłuższa. Skoro kierujesz się powyższymi wytycznymi w trakcie procesu produkcyjnego, to dlaczego nie miałbyś ich brać pod uwagę w kontekście prowadzonej kampanii reklamowej? Ulotki składane nie tylko mają oddziaływać na wyobraźnię oglądającego, ale także nie mogą ulec zniszczeniu przy pierwszej lepszej okazji. W przypadku broszur nietrudno o rozdarcie materiału, a uszkodzony egzemplarz nie nadaje się już do niczego innego, jak do wyrzucenia. Planuj i przewiduj, unikając strat. Odpowiednio pogrubiona ulotka składana wytrzyma trudy transportu i nienaruszona trafi w ręce potencjalnego kupującego.

  Szukasz kompleksowych rozwiązań?
  Zapraszamy do współpracy!

  Formularz kontaktowy

  Napisz lub zadzwoń!

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte