Ulotki Harmonijka

Poznaj szczegóły!

Ulotka

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Niebanalna ulotka składana, czyli innowacyjna forma prezentacji biznesu

Ulotka składana

Prezencja ma niebagatelne znaczenie w życiu codziennym. Udając się na ważne spotkanie, pragniemy wyglądać jak najlepiej, a poprzez swój sposób bycia próbujemy oczarować rozmówców. W biznesie jest podobnie. Zaradny i sprytny przedsiębiorca chce tworzyć wizerunek godny zaufania, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zyskuje ich poparcie. Każdy obszar interesu jest ważny, również ten marketingowy. Reklama przyczynia się do powiększania zasięgów, a jej podstawową formą jest niewielki, papierowy folder. Ulotka składana to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające przedstawiać firmę w atrakcyjny dla odbiorcy sposób.

Postaw na wytrzymałe ulotki składane

informatory graficzne

Trwałość ulotki składanej

Starasz się oferować najwyższą możliwą jakość. Pilnujesz, by Twoje wyroby były solidne, a ich żywotność jak najdłuższa. Skoro kierujesz się powyższymi wytycznymi w trakcie procesu produkcyjnego, to dlaczego nie miałbyś ich brać pod uwagę w kontekście prowadzonej kampanii reklamowej? Ulotki składane nie tylko mają oddziaływać na wyobraźnię oglądającego, ale także nie mogą ulec zniszczeniu przy pierwszej lepszej okazji. W przypadku broszur nietrudno o rozdarcie materiału, a uszkodzony egzemplarz nie nadaje się już do niczego innego, jak do wyrzucenia. Planuj i przewiduj, unikając strat. Odpowiednio pogrubiona ulotka składana wytrzyma trudy transportu i nienaruszona trafi w ręce potencjalnego kupującego.

Detale mają znaczenie – ulotka składana przykuwająca wzrok

Detale ulotki składanej

Twoje ulotki składane są trwałe – zapewniłeś im tę cechę, wybierając pogrubiony papier. Jednak czy zastanowiłeś się nad jego gramaturą? Niestety wielu zamawiających bagatelizuje ten parametr, wybierając najpopularniejszy, gładki wariant. Tymczasem drobna modyfikacja może przyczynić się do osiągnięcia ciekawych rezultatów. Weźmy na tapet opcję z zamierzoną, nierówną strukturą. Czy nie jest inaczej wyczuwalna pod opuszkiem palca? Czy nie intryguje, zmusza do zerknięcia i w konsekwencji zapoznania się z całą treścią? Taka ulotka składana to coś zupełnie odmiennego niż spotykane zazwyczaj prospekty. Podobnie wygląda to w sytuacji, kiedy zdecydujemy się zastosować wersję z brokatem, matową folią bądź lakierem UV. Tego typu ulotki składane są nietuzinkowe i oryginalne, ale należy pamiętać, by design korespondował ze specyfiką anonsowanego interesu.

Kreatywne ulotki składane

Zalety ulotki składanej

Twoi konkurenci nie śpią, dlatego nie możesz o nich zapominać. Również pragną pozyskiwać nowych odbiorców i podejmują różne działania, by przypodobać się klientom. Dysponujesz zbliżonymi do rywali narzędziami, toteż staraj się je maksymalnie wykorzystywać. Ulotka składana daje Ci ogromne pole do popisu. Mogłoby się wydawać, że określenie „ogromne” raczej nie pasuje do folderu o niedużych wymiarach, ale takie myślenie zgubiło setki przedsiębiorców. Ta przestrzeń, którą zamierzasz zadrukować, jest czymś więcej, niż wizytówką. Ulotki składane są swego rodzaju przepustką do portfela nabywcy, więc uruchom wyobraźnię, bądź kreatywny i zainteresuj go atrakcyjną i wyczerpującą broszurą.

Ulotka składana okiem fachowca

Ulotka składana – projekt i wykonanie

Zdecydowanie się na pomoc eksperta przynosi same korzyści. Wprawne oko projektanta wychwyci mankamenty, które Tobie umknęły, a jeżeli nie potrafisz samemu przenieść swojej wizji na papier, grafik uwzględniając Twoje podpowiedzi, zrobi to za Ciebie. Specjaliści Fesido mają ogromne doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Przy wspólnym zaangażowaniu dojdziemy do konsensusu i wykonamy dla Ciebie zachwycające ulotki składane.

informatory graficzne

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte