Studio Graficzne Białystok

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Białystok to wielokulturowa stolica województwa podlaskiego – miasto przepięknych kościołów i cerkwi. To również miasto uniwersyteckie i stolica disco-polo. Różnorodność jest siłą tego niezwykłego grodu, który przyciąga turystów bogactwem swojej kultury i niezwykle interesującą architekturą. A my lubimy różnorodność i lubimy wyzwania, dlatego również w Białymstoku oferujemy swoje usługi. 

Profesjonalna komunikacja marketingowa

Świat zmienia się bardzo szybko, a obecna sytuacja wymusza na nas niestandardowe spojrzenie na wiele – dotychczas wydawałoby się oczywistych spraw. Ale jedno pozostaje niezmienne: świat odbieramy oczami. Obraz potrafi być o wiele bardziej wymowny niż tysiąc słów. Dlatego nawet w tak trudnym momencie jak teraz, należy zadbać o wizerunek marki i komunikację marketingową, która pozwoli nam wyróżnić się na tle konkurencji, przykuć uwagę naszych klientów i zrealizować nasze biznesowe cele.

Dlaczego warto postawić na Studio Graficzne Białystok?

Dlaczego, planując odświeżyć lub stworzyć na nowo tożsamość swojej marki, warto wybrać Studio Graficzne Białystok? Odpowiedź jest prosta: naszą siłą są ludzie. Nasz zespół składa się z ambitnych i kreatywnych absolwentów ASP, którzy mają nieskończone pokłady energii i chęci ciągłego rozwoju – śledzą aktualne trendy i nie boją się innowacyjnych realizacji. To dzięki nim nasi klienci otrzymują niezwykle profesjonalne, kreatywne i oryginalne projekty, które doskonale spełniają swoją biznesową rolę.

Grafika innowacyjnego biznesu

Ta zasada też jest prosta. Ty wymyślisz swój biznes, a my stworzymy jego graficzne oblicze.

Nasza Studio Graficzne Białystok nada nawet Twoim najśmielszym pomysłom realny i atrakcyjny wygląd. Doskonale znamy specyfikę rynku reklamy i rozumiemy, jak istotna jest tożsamość brandu i komunikacja marketingowa. Dopasujemy Twoje pomysły i oczekiwania do najnowszych trendów i rynkowych reguł. Nasz profesjonalny i ambitny zespół jest w stanie wykreować i dopilnować realizacji nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych projektów. Z powodzeniem realizujemy infografiki, wszelkie elementy identyfikacji wizualnej firmy oraz grafikę użytkową, a także plakaty czy kampanie outdoorowe. Zajmujemy się składem i drukiem katalogów, broszur i folderów reklamowych. Doskonale radzimy sobie z projektami wykorzystywanymi w internecie jaki i w druku. 

Nasze najmocniejsze strony

Studio Graficzne Białystok może konkurować na rynku nie tylko wysoką jakością i standardem oferowanych usług ale również ceną. Nasz zespół, niezależnie od wielkości projektu oraz jego skali, zawsze stawia na profesjonalizm i pełne zaangażowanie na każdym etapie realizacji zlecenia. Podczas projektowania kontaktujemy się z klientem, omawiamy pomysły i doradzamy najlepsze rozwiązania. Zadowolenie naszych klientów napędza nas do pracy i przynosi ogromną satysfakcję.

Profesjonalizm i funkcjonalność

Wśród naszych projektów na szczególną uwagę zasługują profesjonalne katalogi firmowe. Przemyślane, niezwykle starannie wykonane i zaprojektowane według najnowszych trendów graficznych. Zawsze staramy się, żeby taki projekt spełniał oczekiwania naszych klientów, ale równocześnie dbamy o to, by był on jak najbardziej czytelny i przyjazny dla jego odbiorców. Kreacja graficzna łączy się tu z zawsze z ciekawą i przejrzystą architekturą informacji. Całość prezentuje się niezwykle spójnie wizualnie i jednocześnie bardzo czytelnie dla odbiorcy.

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

New Polish Films Shorts 2021

 

Dream
Machines

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polcom
Romtens foundation
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Teleopieka fundacja
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol