Tworzenie certyfikatów

Poznaj szczegóły!

Certyfikaty

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Atrakcyjne wzory certyfikatów na miarę Twojej firmy

Rola certyfikatu

Potrzebujesz certyfikatów dla kursantów, dyplomów z okazji ukończenia szkoły lub szkolenia, zaświadczenia o zgodności wyrobu z normami, a może efektownego dokumentu potwierdzającego prawo do wykonywania określonych czynności? Nic prostszego – zadzwoń do Fesido! Wykonujemy wszelkiego rodzaju certyfikaty i dyplomy, dzięki którym wyrazisz uznanie, podziękujesz i poświadczysz nabycie umiejętności.

Estetyczne, atrakcyjne wizualnie i wysokiej klasy wydruki ucieszą każdą osobę obdarowaną tym wyjątkowym dokumentem i pozytywnie wpłyną na wizerunek wręczającego. Dobrze o tym wiemy, dlatego projekt certyfikatu, jaki tworzymy, jest zawsze dopracowany i niezwykle reprezentacyjny. Jego zadaniem będzie wyróżnienie nie tylko osób biorących udział w szkoleniu, uczniów czy zdobywców nowych, ważnych umiejętności, ale i firmy certyfikującej oraz samego kursu.

Certyfikat do druku, jakiego potrzeba Twojej firmie    

Projektowanie certyfikatu

W Fesido stworzymy certyfikat do druku, który odpowiadać będzie indywidualnym potrzebom każdej firmy. Dlatego ważna będzie ścisła współpraca ze zleceniobiorcą już na etapie projektowania certyfikatu. Dokument powinien odzwierciedlać uzyskany tytuł lub nabyte umiejętności, jak i być wizytówką miejsca, które go wystawiło. Warto pamiętać, że dokument ten będzie jednocześnie reklamą szkolenia, jak i firmy, która je organizuje.

Wystawiane certyfikaty to również jeden z doskonałych sposobów zwiększenia zakresu oddziaływania i obecności marki na rynku. Dlatego projekt certyfikatu powinien być elegancki i atrakcyjny wizualnie, a wydruk możliwie najlepszej jakości, tak aby można go było z dumą powiesić na ścianie biura czy wyeksponować w innym widocznym miejscu. To nie tylko świadectwo nabycia nowych umiejętności i opanowania trudnych obszarów wiedzy, ale i piękna ozdoba wnętrza.

Indywidualny projekt certyfikatu, który wyróżnia

Tworzenie certyfikatu

Tworzenie certyfikatu przez naszą firmę zawsze oparte jest o indywidualne potrzeby zamawiającego dokument oraz charakterystyczne cechy jego marki. Rozmaite gotowe i powszechnie dostępne wzory certyfikatów nie są w stanie oddać wyjątkowości firmy w taki sposób, w jaki zrobi to personalizowany projekt dokumentu. Odpowiednia czcionka, kolorystyka, zestawienie kształtów i barw, a nawet gramatura papieru – wszystko to buduje niepowtarzalny efekt i powoduje, że certyfikat, jaki dla Ciebie stworzymy, będzie jedyny w swoim rodzaju.

Podczas projektowania certyfikatu należy wziąć pod uwagę istotny aspekt identyfikacji wizualnej marki i fakt, że wygląd dokumentu wpływa na kreowanie wizerunku firmy na rynku. Dobry dyplom to przecież również materiał marketingowy – reklamuje, promuje i buduje obraz marki. Profesjonalnie wykonany, będzie dodawał firmie prestiżu i pozytywnie wyróżniał zarówno produkt, jak i całą firmę.

Wyjątkowy certyfikat – szablon, który robi wrażenie

Indywidualny projekt certyfikatu

Projektowanie certyfikatu w Fesido odbywa się z uwzględnieniem najnowszych standardów graficznych, typograficznych i designerskich. Tworzymy grafiki, które świetnie wpisują się w aktualne trendy, urzekają lekkością i przyciągają uwagę, są świeże, nowatorskie i zawsze dopasowane do marki. Przygotowujemy rozmaite wzory certyfikatów, tak aby w porozumieniu z klientem wybrać ten, który najbardziej odpowiada jego indywidualnym potrzebom. Duże doświadczenie pozwala nam na elastyczność, kreatywność i owocną współpracę z najbardziej wymagającymi zleceniodawcami.

Pracę nad projektem kończymy dopiero wtedy, gdy nasz klient jest całkowicie usatysfakcjonowany efektem końcowym. Musimy wiedzieć, że stworzyliśmy efektowny, budzący zachwyt i zyskujący pełną akceptację klienta certyfikat. Szablony, które przygotowujemy, nie tylko spełniają wszystkie normy techniczne oraz wysokie wymagania wizualne i wrażeniowe, ale i zaspokajają indywidualne potrzeby zlecającego.

Tworzenie certyfikatu – projekt autorski i reedycja

Wykonanie certyfikatu od podstaw

Nasi graficy gotowi są wykonać certyfikat od podstaw – na podstawie materiałów od klienta i z uwzględnieniem własnych pomysłów – bądź uaktualnić już istniejący projekt dokumentu. Jeśli więc dyplom, który oferuje Twoja firma, wydaje się nieco przestarzały i wyraźnie potrzeba mu odświeżenia – zgłoś się do nas! Wprowadzimy do projektu szereg zmian wizualnych i funkcjonalnych, tworząc dla Ciebie nowoczesny certyfikat na miarę obecnych czasów!

Możesz też zupełnie zdać się na nas – wystarczy, że zlecisz wykonanie certyfikatu twórcom z Fesido. Na potrzeby projektu przygotujemy od podstaw wszystkie niezbędne materiały, takie jak:

  • grafiki,
  • fotografie,
  • elementy wektorowe i szablony,
  • czcionki,
  • projekt stempla, hologramu lub pieczęci.

Utworzymy, wybierzemy i dopasujemy tło oraz dopracujemy projekt certyfikatu pod kątem przygotowania do druku. Wskażemy preferowane materiały drukarskie i zdobienia, tak aby końcowy efekt był najkorzystniejszym z możliwych, a wrażenia wizualne – fantastyczne.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Bezpieczeństwo projektu, swobodna edycja i wsparcie

Tworzony przez nas certyfikat będzie – podobnie jak wszystkie nasze projekty – objęty całkowitą ochroną przed nieuprawnionym dostępem. Oznacza to, że wykonany na zlecenie klienta i odpowiednio zabezpieczony produkt trafi bezpośrednio do rąk właściciela. Zabezpieczenie dokumentu uniemożliwi bezprawne kopiowanie i wykorzystywanie certyfikatu przez osoby postronne. Jednocześnie w naszej firmie zachowana zostanie kopia projektu, w razie gdyby trzeba było ponownie udostępnić ją klientowi.

Oddanie do rąk nowego właściciela gotowych projektów certyfikatów nie kończy współpracy z naszymi grafikami. W razie potrzeby gotowi jesteśmy dokonać aktualizacji treści czy umożliwić swobodną edycję tekstu. Dzięki temu przy użyciu jednego szablonu dopasujesz elementy projektu do aktualnych potrzeb.

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Voucher
Gokrakow

Certyfikat
GreenProducts

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

 

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte