Projektowanie Czasopism

Projektowanie czasopisma to sztuka polegająca na doborze detali graficznych, które – zestawione ze sobą – dadzą atrakcyjnie wizualny efekt. Ważne są zatem
i elementy typograficzne, i ikonograficzne. O czym pamiętamy, gdy klient chce, by nasz zespół przygotował czasopismo? Projekt, który wyjdzie spod naszej ręki, zostanie opracowany w każdym detalu i obejmie m.in. odpowiednie ułożenie kolumn, wybór rodzaju i rozmiaru fontów, dopasowanie zdjęć czy przygotowanie wykresów. W Fesido projektowanie czasopisma to obszar, który powierzyliśmy zespołowi  najlepszych grafików, którzy posiadają wiedzę i umiejętności pozwalające na tworzenie wysokiej jakości sztuki użytkowej.

Jak sprawić, by czytelnik sięgnął po konkretne czasopismo? Grafika użytkowa ma ogromną moc – jeśli ma się wiedzę, by rozpalać wyobraźnię odbiorców i wzbudzać zainteresowanie . Czasopismo bez spójnej, ciekawej szaty graficznej nie utrzyma się długo na rynku wydawniczym. Poprzeczka jest podniesiona wysoko, ale my uwielbiamy wyzwania!

Nowoczesne czasopismo – projekt

Czasopismo wydawane w formie papierowej, podobnie jak płyty muzyczne, ma dziś wymiar niemalże kolekcjonerski. W dobie e-commerce, gdzie wszystko jest zdigitalizowane, tradycyjne nośniki powinny być szczególnie dopracowane pod względem estetycznym. Ogromne znaczenie ma tu ciekawa grafika, przykuwająca wzrok. Wizualny content marketing to nasza specjalność. Chcesz zlecić projektowanie czasopisma profesjonalistom? W naszej ekipie pracują uzdolnieni graficy po ASP, którzy przyczynią się do sukcesu Twojego czasopisma.

  Projektowanie czasopisma – na czym polega?

  Mimo iż obecnie coraz chętniej korzystamy z prenumerat online, czasopisma papierowe wciąż mają wielu zwolenników. Tworzymy unikatowe layouty, które zapadają w pamięć czytelnikom. Mamy wiedzę i umiejętności w tworzeniu czytelnego, spójnego contentu graficznego.

  Dzięki naszej pomocy wydrukujesz czasopismo w sposób przyjazny środowisku. Dodatkowo zadbamy o kopie zapasowe Twoich projektów.

  projektowanie raportów sprzedażowych

  FESIDO – zadbamy o wizualną stronę Twojej publikacji

  Graficzny aspekt publikacji jest niezwykle istotny. To, w jaki sposób komunikujesz obrazem, wpływa na przejrzystość oferowanej przez Ciebie treści. Niezależnie od tego, czy chcesz wydać czasopismo, książkę naukową czy album ze zdjęciami, zadbamy o najwyższą jakość obrazu.

  Masz wizję, jak powinno wyglądać Twoje czasopismo? Niezależnie od tego, ile wiesz na temat sprzedaży obrazem, sugestia doświadczonego grafika jest niezbędna. Fachowcy z Fesido zajmą się wizualnym aspektem przekazywanych przez Ciebie treści, Ty zadbaj o resztę. Działamy na szeroką skalę. Obsługujemy klientów w czterech krajach europejskich, świadcząc usługi graficzne na najwyższym poziomie. Korzystamy z najnowszych narzędzi kreatywnych
  i doskonale poruszamy się w świecie identyfikacji wizualnej. Dla nas Twoje czasopismo to marka, a grafika zdobiąca jego strony powinna być jego znakiem rozpoznawczym i jednym z największych atutów.

  Grafika, która zdobi czasopismo i podnosi jego wartość

  Projekt, który tworzymy od podstaw, jest konsultowany z Tobą na każdym etapie. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie i uwagi. Zanim zamówisz u nas czasopismo w formie papierowej, otrzymasz od nas darmowy próbnik papieru. Chcemy, byś miał pewność najwyższej jakości druku.

  Dobór kolorów wpływa na siłę przekazu. Na co dzień mamy do czynienia z całą paletą barw. Szukając tych odpowiednich do Twojego projektu, inspirujemy się psychologią koloru. Projektowanie czasopisma wymaga od nas także wiedzy w zakresie typografii. Tekst i elementy tekstowe w grafice muszą być czytelne. Krój czcionki powinien także korelować z powagą przekazywanej treści i być zajmujący dla danej grupy odbiorców.

  Postaw na wysoką jakość usług i projektowanie czasopisma w atrakcyjnej cenie.

  W naszej ofercie znajduje się również:

  • projektowanie okładek książek i ilustracji,
  • tworzenie katalogów, broszur i ulotek,
  • tworzenie raportów, prezentacji i infografiki.

   

  Pracują dla nas najlepsi graficy. Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły zlecenia.

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Wersja

  Format

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte