Prezentacja

Poznaj szczegóły!

Prezentacja

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Firmy z każdej branży muszą obecnie iść z duchem czasu i stawiać na rozwój, aby skutecznie konkurować na rynku. Na szczęście na pomoc spieszą im komputery i Internet, stwarzając coraz to nowe możliwości – zarówno dla dużych, jak i mniejszych przedsiębiorstw.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Prezentacja multimedialna – narzędzie dla przedsiębiorcy i studenta

Prezentacje multimedialne – sposób na sukces

Nikogo nie trzeba dziś przekonywać o tym, jak ważny dla firmy jest marketing oraz promowanie własnych sukcesów i dokonań. Profesjonalna prezentacja multimedialna jest jednym ze sposobów na pochwalenie się tym, co wyjątkowego firma może zaoferować i w czym jest bezkonkurencyjna. Reklama działa jednak skutecznie tylko wtedy, gdy jest atrakcyjna i potrafi wzbudzić u odbiorcy prawdziwe zainteresowanie. Prezentacje multimedialne są niezawodnym sposobem na prowadzenie kampanii reklamowych w ramach content marketingu, który nie opiera się tylko na słowie pisanym. Możemy do niego zaliczyć między innymi także infografiki, filmy, podcasty czy audiobooki – oraz oczywiście prezentacje. Przedsiębiorcy mogą korzystać ze wszystkich tych opcji lub wybrać tylko te, które najbardziej odpowiadają profilowi ich działalności.

Tworzenie prezentacji multimedialnych może wydawać się proste, ale jeżeli zależy nam na ich skuteczności, warto to zadanie powierzyć profesjonalistom. Korzystanie z możliwości, jakie daje content marketing, przynosi wiele korzyści. Jego głównym zadaniem jest bowiem zwrócenie uwagi potencjalnych klientów na to, co oferuje konkretna firma. Prezentacja multimedialna na zamówienie może też przyczynić się do pozyskania nowych klientów oraz do związanego z tym zwiększenia sprzedaży towarów czy usług.

Postaw na jakość

Tworzenie prezentacji multimedialnej jest sztuką, która wymaga wiedzy i umiejętności. W teorii każdy może się tego nauczyć i zacząć działać na własną rękę. Praktyka pokazuje jednak, że amatorskie prezentacje multimedialne często są nudne, brakuje im polotu i nie osiągają celów, do których realizacji zostały stworzone. Z kolei jeśli powierzymy to zadanie specjalistom, możemy otrzymać prawdziwy majstersztyk, dzięki któremu sukces naszej firmy znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

Czasem potrzebna jest nam prezentacja na konferencję naukową lub inne ważne wydarzenie – w takiej sytuacji szczególnie ważna jest jej jakość. Tworzenie prezentacji powinno przebiegać według pewnych zasad, aby spełniała ona najwyższe wymagania i była wizytówką naszej działalności. Zamierzony skutek na pewno przyniesie prezentacja, która będzie dobrze przemyślana, ale także:

  • kreatywna – choć to pojęcie nieco dziś nadużywane, dobrze określa coś, co jest przeciwieństwem nudy i sztampy. Tworzenie prezentacji w PowerPoint ułatwiają nam dostępne tam gotowe szablony, ale zrezygnujmy z nich, jeśli nie chcemy iść na łatwiznę i powielać banalnych rozwiązań. Postawmy na własną inwencję twórczą i pomysłowość, a z pewnością osiągniemy sukces;
  • oryginalna – projektowanie prezentacji jest jak reżyserowanie filmu: możemy być naśladowcami, albo samodzielnie wyznaczać własny kierunek. Należy pamiętać, że prezentacja na konferencję naukową będzie miała wielu widzów i powinna wzbudzać ciekawość, inspirować oraz wnosić coś nowego do dyskusji;
  • porządnie wykonana – profesjonalna prezentacja multimedialna to bez wątpienia taka, której wysoka jakość nie podlega dyskusji. Dotyczy to zawartych w niej pomysłów, ale przede wszystkim materiałów wykorzystywanych do jej stworzenia – zdjęć czy filmów o wysokiej rozdzielczości i pochodzących z legalnych źródeł;
  • przyjemna dla oka – przy tworzeniu prezentacji multimedialnych duże znaczenie ma także zmysł estetyczny autora. Użycie odpowiednich czcionek, spójna kolorystyka i dbałość o szczegóły przyczyniają się do tego, że prezentacja zyskuje uznanie w oczach odbiorców;
  • profesjonalna – w dobrej prezentacji nie może zabraknąć źródeł informacji, z których autor czerpał wiedzę. Ma to ogromne znaczenie dla wiarygodności przekazywanych informacji, a szczególnie istotne jest w prezentacji na konferencję naukową.

W naszej ofercie znajdziesz projekty katalogów firmowych, reklamowych, magazyny ofertowe czy katalogi on-line. Ta ostatnia forma elektronicznego katalogu zapewni wygodną prezentację oferty produktowej, usługowej czy możliwości Twojej firmy i będzie świetną alternatywą dla tradycyjnych drukowanych form. Może uzupełniać sposób atrakcyjnej prezentacji produktów czy zastępować klasyczny, papierowy magazyn reklamowy. Będzie świetnym i stosunkowo tanim rozwiązaniem dla firm, których produkty zmieniają się, a katalogi wymagają bardzo częstych modyfikacji.

Zamów profesjonalną prezentację multimedialną

Prezentacja multimedialna na zamówienie

to najlepszy sposób, aby suchy przekaz informacji uczynić bardziej atrakcyjnym. Wielu odbiorców treści to wzrokowcy – nawet najciekawszy wykład może im szybko uciec z pamięci, jeśli nie zachwyci ich wizualnie. Tworzenie prezentacji multimedialnej przez profesjonalistów poprzedzone jest szczegółowym planem, dzięki któremu efekt zadowoli każdą ze stron. Warto trzymać się zasady: im mniej, tym lepiej. „Przedobrzona” prezentacja będzie nieczytelna, chaotyczna i mało zrozumiała. Nadmiar informacji, obrazów i kolorów jest równie niepożądany jak monotonia i brak pomysłu. Dlatego tworzenie prezentacji warto zlecić firmie, która zajmuje się tym zawodowo, zna wszystkie tajniki tej sztuki i potrafi znaleźć złoty środek. Dzięki temu zachowane będą odpowiednie proporcje tekstu do zdjęć i grafik, a całość stanie się spójna, zrozumiała i interesująca.

Projektowanie prezentacji

to usługa, którą powinny zainteresować się firmy z każdej branży. Wiele specjalistycznych informacji, które chcą przekazać, trudno zrozumieć laikom. Podanie ich w formie prezentacji, gdzie bardziej skomplikowane zagadnienia można przedstawić w sposób ułatwiający ich przyswojenie to najlepsza droga dotarcia do obecnych klientów i pozyskania nowych. Oprócz zdjęć, filmów czy infografik często wykorzystuje się także mapy i tabele.

Tworzenie prezentacji PowerPoint

to najprostsza metoda na przedstawienie trudnych zagadnień w prosty, zrozumiały sposób. Tekst nie powinien być głównym elementem prezentacji – należy wykorzystywać go jedynie tam, gdzie nie da się go zastąpić innym elementem. Korzystanie z kolorowych obrazów, filmów i zdjęć to istota profesjonalnej prezentacji multimedialnej. Zaletą tej formy przekazu jest możliwość wykorzystania całej gamy środków, dzięki czemu prezentację można łatwo dostosować do rodzaju zawartych w niej informacji, branży czy oczekiwań odbiorców.

Tworzenie prezentacji multimedialnych – nie tylko treść

Tworzenie prezentacji

Tworzenie prezentacji w programie PowerPoint pozwala uzyskać wysokiej jakości, profesjonalne dzieło. Ta skondensowana, ale urozmaicona wizualnie forma przekazu pozwala zaprezentować szerokiemu gronu odbiorców najważniejsze informacje dotyczące danego zagadnienia. Może być połączeniem wykładu z seansem filmowym czy pokazem slajdów. Nowoczesne technologie pozwalają, by prezentacje multimedialne przebiegały szybciej i sprawniej niż dawniej, choć warto pamiętać, że sprzęt komputerowy potrafi czasem płatać figle, a bez niego możemy zapomnieć o prezentacji – dlatego warto zadbać, aby nie zabrakło nam żadnego kabelka, a wszystkie baterie były naładowane.

Innym powodem, dla którego warto zdecydować się na prezentację multimedialną na zamówienie, jest fakt, że jej formę można łatwo dopasować do treści. Gdy zamierzamy poruszać poważne i trudne tematy, zrezygnujmy z radosnych kolorów i niepotrzebnych ozdobników. Intensywnych barw nigdy nie warto zresztą nadużywać – powinny służyć do wyróżnienia najważniejszych treści.

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Prezentacje na konferencje naukowe i targi

 

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na współpracę z firmą zajmującą się tworzeniem prezentacji multimedialnych. Profesjonalnie wykonane prezentacje przydają się w wielu sytuacjach. Firmy mogą je wykorzystać na przykład podczas udziału w targach branżowych czy na ważnych spotkaniach podsumowujących całoroczną działalność.

Tworzenie prezentacji, niezależnie od jej tematyki, przebiega według określonych zasad. Prezentacja nigdy nie zastąpi całkowicie informacji przekazywanej werbalnie, ale powinna być jej znaczącym uzupełnieniem. Dobrze jest nadać prezentacji tytuł i podtytuły – to pozwala usystematyzować przekazywaną wiedzę, a odbiorcom przygotować się na to, co usłyszą i zobaczą. Tworzenie prezentacji multimedialnej to usługa nie tylko dla przedsiębiorców. Korzystają z niej także uczniowie, studenci, szkoleniowcy czy osoby prywatne podczas różnego rodzaju uroczystości. Projektowanie prezentacji to zajęcie ciekawe, ale niełatwe dla kogoś, kto nie poznał zasad, według których należy postępować. Nieudolnie przygotowana prezentacja może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego, dlatego powierzenie tego zadania profesjonalistom jest najbezpieczniejszym rozwiązaniem.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte