Profesjonalne projektowanie Rollup’ów – wiedza i doświadczenie

W myśl popularnego porzekadła reklama jest dźwignią handlu. W dobie nieskrępowanej komunikacji skutecznie wypromować się nie jest łatwo. Na ulicach zewsząd otaczają nas ogromne bilbordy i mniejsze plakaty, w internecie co rusz trafiamy na interaktywne ogłoszenia, a telewizja jest wręcz przesycona treściami marketingowymi. Mogłoby się wydawać, że w tej materii trudno o innowacyjność. Tymczasem od niedawna na rynku pojawiła się opcja, która swoim nietuzinkowym kształtem przykuwa wzrok klientów, a przedsiębiorców zachęca praktycznością. To roll up baner.

Roll up baner zastosowanie

Zdobywanie nowych nabywców towarów i usług jest podstawowym zadaniem zdrowo funkcjonującego podmiotu. Rzadko kiedy biznes opiera swoje założenia na stagnacji – wszyscy chcemy rozwoju, bo dochody gwarantują lepsze prosperowanie na konkurencyjnym rynku, poza tym bogacą właścicieli i zatrudnioną załogę. Dobrze zawsze być krok przed innymi, najlepiej pod każdym względem, również tym promocyjnym. To ostatnie zapewnia roll up baner.

Roll up baner charakteryzuje wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem można go ustawić na korytarzu galerii handlowej, jak i w trakcie trwania targów przyciągających tłumy. Jego schludny design pozwala także na umieszczenie konstrukcji na wystawach, a nawet w restauracjach. Stabilność stojaka okaże się niezwykle przydatna podczas imprez plenerowych – silniejsze podmuchy wiatru nie przewrócą głównej podpory. Roll up reklamowy dumnie będzie prezentował firmę na szkoleniach i seminariach, a jak wiadomo, tam najczęściej zostaje nawiązywana współpraca z kontrahentami.

  Zalety Roll up baner

  Czy są jeszcze inne korzyści, jakie daje użytkowanie produktów roll up? Cena to istotny argument przemawiający za inwestycję w tego typu wyroby. Jest ona bardzo przystępna, a w porównaniu z bilbordami bądź ogłoszeniami cyfrowymi różnica jest ogromna. Niski koszt jest determinowany nieskomplikowanym procesem produkcyjnym roll up. Cena zawiera w sobie materiały – są szeroko dostępne i tanie. Kolejną składową jest jakość nadruku. W zależności od preferencji zamawiającego jej wartość bywa różna. Im większa ilość szczegółów  grafiki i nasycenie kolorów, tym finalna opłata będzie wzrastać. Jednak nadal należność w zestawieniu z płachtą o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, jaką spotykamy choćby na ulicach, skłania w lokowanie środków w roll up. Cena dla wielu inwestorów ma decydujące znaczenie, a w tym przypadku dochodzi jeszcze szereg innych, pozytywnych właściwości, więc wybór może być tylko jeden.

  Roll up baner
  Roll up

  Roll up baner – budowa

  Roll up baner pod kątem technologicznym jest prostym urządzeniem. Do jego złożenia nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Nawet niedoświadczony użytkownik szybko poradzi sobie z połączeniem modułów w całość. Do tych ostatnich zaliczamy następujące elementy:

  • tkanina z ogłoszeniem powszechnie zwana planszą,
  • kaseta z zainstalowanym systemem nawijającym,
  • wysuwane ramię lub w zależności od modelu łamany maszt,
  • listwa zatrzaskowa,
  • podstawa (typ uzależniony od wariantu),
  • torba transportowa.

    Projektowanie roll up baner

    Podczas składania zamówienia na roll up reklamowy zamawiający ma możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. Główną kwestią jest oczywiście nadruk – jego treść ma ściśle odzwierciedlać specyfikę przedsiębiorstwa, a w kontekście przeznaczenia typowo demonstracyjnego, czytelnie ilustrować odbiorcy założenia kampanii informacyjnej. Zaangażowanie i umiejętności projektantów mają kluczowe znaczenie, dlatego dobrze zdać się na profesjonalistów. Wysokiej jakości tusze przeniosą na tkaninę wizję pomysłodawcy i realizatora. Obraz powinien w pełni mieścić się na zadrukowywanej powierzchni, więc następnym parametrem niezbędnym do określenia jest wielkość. Najpopularniejsze modele nie przekraczają dwóch metrów. Trzeba wziąć pod uwagę, że im większy rozmiar, tym trudniejszy staje się transport, a przecież roll up reklamowy słynie z tego, że jest bardzo mobilny. Gabaryty wpływają na wagę. Podstawa również ma kilka opcji, ale najczęściej wybierane i zarazem najefektowniejsze, są listwy zatrzaskowe i nóżki stabilizujące.

    Roll up baner

    Roll up baner

    Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które będzie dyskretną, ale jednocześnie rzucającą się w oczy reklamą, roll up baner jest z pewnością dla Ciebie. Jego nietuzinkowy design jest powiewem świeżości w monotonnej branży reklamowej, w związku z czym warto po niego sięgnąć, jeśli chcesz w innowacyjny sposób rozpowszechniać swoje usługi. Trwała konstrukcja przyczyni się nie tylko do lokowania w budynkach o dużym zagęszczeniu ludności, gdzie o potrącenie planszy nietrudno, ale także  wzmocniony wysięgnik na stabilnej podporze przeciwstawi się trudnym warunkom atmosferycznym, jeżeli zdecydujesz się umieścić roll up reklamowy na zewnątrz. Intuicyjne składanie i szybki demontaż pomogą prędko przetransportować moduł w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce. A co w przypadku, jeśli motyw przewodni Twojej kampanii promocyjnej uległ zmianie? Zastąpienie planszy na aktualną nie przysparza najmniejszych problemów i nie wiąże się z wymianą pozostałych elementów.

    Roll up reklamowy to produkt dostosowany do potrzeb klientów, dodatkowo stwarzający szerokie pole do personalizacji czy to wersji jednostronnej, czy dwustronnej. Zapraszamy do współpracy. Razem stworzymy niepowtarzalny roll up baner idealnie wpisujący się w Twoje wytyczne, dzięki czemu podniesiesz swoją marketingową wartość i dotrzesz do nowych odbiorców.

    Szukasz kompleksowych rozwiązań?
    Zapraszamy do współpracy!

    Formularz kontaktowy

    Napisz do nas!

    Format

    Zgoda na kontakt

    Telefon

    Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

    Adres

    ul. Kapelanka 12,
    30-347 Kraków

    }

    Godziny pracy

    Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
    Weekend: Zamknięte