roll up reklamowy

Poznaj szczegóły!

Roll up

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Planujesz wprowadzenie do swojego sklepu internetowego nowych produktów i szukasz sposobów na skuteczną reklamę? Tworzysz nową markę i zależy Ci, by zaistniała w świadomości potencjalnych klientów? A może chcesz zwiększyć ruch na stronie oraz budować zasięgi? Banery AdWords pozwalają na dotarcie z reklamą do szerszego grona odbiorców. Sieć reklamowa Google to zbiór ponad dwóch milionów witryn, kanałów video i aplikacji – dzięki niej możesz dotrzeć do blisko 90% użytkowników Internetu na całym świecie. Wykorzystaj możliwości, jakie dają grafiki do kampanii w Adsach (AdWords), by zareklamować swoją markę lub produkty w najskuteczniejszy sposób!

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Praktyczny roll up baner najlepszą reklamą firmy

Roll up baner

W myśl popularnego porzekadła reklama jest dźwignią handlu. W dobie nieskrępowanej komunikacji skutecznie wypromować się nie jest łatwo. Na ulicach zewsząd otaczają nas ogromne bilbordy i mniejsze plakaty, w internecie co rusz trafiamy na interaktywne ogłoszenia, a telewizja jest wręcz przesycona treściami marketingowymi. Mogłoby się wydawać, że w tej materii trudno o innowacyjność. Tymczasem od niedawna na rynku pojawiła się opcja, która swoim nietuzinkowym kształtem przykuwa wzrok klientów, a przedsiębiorców zachęca praktycznością. To roll up baner.

Wszechstronne zastosowanie roll up baner

Roll up baner zastosowanie

Zdobywanie nowych nabywców towarów i usług jest podstawowym zadaniem zdrowo funkcjonującego podmiotu. Rzadko kiedy biznes opiera swoje założenia na stagnacji – wszyscy chcemy rozwoju, bo dochody gwarantują lepsze prosperowanie na konkurencyjnym rynku, poza tym bogacą właścicieli i zatrudnioną załogę. Dobrze zawsze być krok przed innymi, najlepiej pod każdym względem, również tym promocyjnym. To ostatnie zapewnia roll up baner.

Roll up baner charakteryzuje wszechstronne zastosowanie. Z powodzeniem można go ustawić na korytarzu galerii handlowej, jak i w trakcie trwania targów przyciągających tłumy. Jego schludny design pozwala także na umieszczenie konstrukcji na wystawach, a nawet w restauracjach. Stabilność stojaka okaże się niezwykle przydatna podczas imprez plenerowych – silniejsze podmuchy wiatru nie przewrócą głównej podpory. Roll up reklamowy dumnie będzie prezentował firmę na szkoleniach i seminariach, a jak wiadomo, tam najczęściej zostaje nawiązywana współpraca z kontrahentami.

Ogłoszenia roll up – cena jako kolejna, istotna korzyść

Zalety Roll up baner

Czy są jeszcze inne korzyści, jakie daje użytkowanie produktów roll up? Cena to istotny argument przemawiający za inwestycję w tego typu wyroby. Jest ona bardzo przystępna, a w porównaniu z bilbordami bądź ogłoszeniami cyfrowymi różnica jest ogromna. Niski koszt jest determinowany nieskomplikowanym procesem produkcyjnym roll up. Cena zawiera w sobie materiały – są szeroko dostępne i tanie. Kolejną składową jest jakość nadruku. W zależności od preferencji zamawiającego jej wartość bywa różna. Im większa ilość szczegółów  grafiki i nasycenie kolorów, tym finalna opłata będzie wzrastać. Jednak nadal należność w zestawieniu z płachtą o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, jaką spotykamy choćby na ulicach, skłania w lokowanie środków w roll up. Cena dla wielu inwestorów ma decydujące znaczenie, a w tym przypadku dochodzi jeszcze szereg innych, pozytywnych właściwości, więc wybór może być tylko jeden.

Z czego składa się roll up baner?

Roll up baner – budowa

Roll up baner pod kątem technologicznym jest prostym urządzeniem. Do jego złożenia nie potrzeba specjalistycznej wiedzy. Nawet niedoświadczony użytkownik szybko poradzi sobie z połączeniem modułów w całość. Do tych ostatnich zaliczamy następujące elementy:

  • tkanina z ogłoszeniem powszechnie zwana planszą,
  • kaseta z zainstalowanym systemem nawijającym,
  • wysuwane ramię lub w zależności od modelu łamany maszt,
  • listwa zatrzaskowa,
  • podstawa (typ uzależniony od wariantu),
  • torba transportowa.

Roll up reklamowy i jego podstawowe parametry

Projektowanie roll up baner

Podczas składania zamówienia na roll up reklamowy zamawiający ma możliwość dopasowania go do swoich potrzeb. Główną kwestią jest oczywiście nadruk – jego treść ma ściśle odzwierciedlać specyfikę przedsiębiorstwa, a w kontekście przeznaczenia typowo demonstracyjnego, czytelnie ilustrować odbiorcy założenia kampanii informacyjnej. Zaangażowanie i umiejętności projektantów mają kluczowe znaczenie, dlatego dobrze zdać się na profesjonalistów. Wysokiej jakości tusze przeniosą na tkaninę wizję pomysłodawcy i realizatora. Obraz powinien w pełni mieścić się na zadrukowywanej powierzchni, więc następnym parametrem niezbędnym do określenia jest wielkość. Najpopularniejsze modele nie przekraczają dwóch metrów. Trzeba wziąć pod uwagę, że im większy rozmiar, tym trudniejszy staje się transport, a przecież roll up reklamowy słynie z tego, że jest bardzo mobilny. Gabaryty wpływają na wagę. Podstawa również ma kilka opcji, ale najczęściej wybierane i zarazem najefektowniejsze, są listwy zatrzaskowe i nóżki stabilizujące.

Połączenie trwałości z innowacją

Roll up baner

Jeżeli poszukujesz rozwiązania, które będzie dyskretną, ale jednocześnie rzucającą się w oczy reklamą, roll up baner jest z pewnością dla Ciebie. Jego nietuzinkowy design jest powiewem świeżości w monotonnej branży reklamowej, w związku z czym warto po niego sięgnąć, jeśli chcesz w innowacyjny sposób rozpowszechniać swoje usługi. Trwała konstrukcja przyczyni się nie tylko do lokowania w budynkach o dużym zagęszczeniu ludności, gdzie o potrącenie planszy nietrudno, ale także  wzmocniony wysięgnik na stabilnej podporze przeciwstawi się trudnym warunkom atmosferycznym, jeżeli zdecydujesz się umieścić roll up reklamowy na zewnątrz. Intuicyjne składanie i szybki demontaż pomogą prędko przetransportować moduł w dowolne, wybrane przez Ciebie miejsce. A co w przypadku, jeśli motyw przewodni Twojej kampanii promocyjnej uległ zmianie? Zastąpienie planszy na aktualną nie przysparza najmniejszych problemów i nie wiąże się z wymianą pozostałych elementów.

Roll up reklamowy to produkt dostosowany do potrzeb klientów, dodatkowo stwarzający szerokie pole do personalizacji czy to wersji jednostronnej, czy dwustronnej. Zapraszamy do współpracy. Razem stworzymy niepowtarzalny roll up baner idealnie wpisujący się w Twoje wytyczne, dzięki czemu podniesiesz swoją marketingową wartość i dotrzesz do nowych odbiorców.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

Rollup
Szpital dla dzieci

Rollup
MMW

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte