Fesido – Regulamin

Regulamin

 

Zapoznaj się z zasadami na naszej stronie internetowej. 

Dzień dobry!

W poniższym regulaminie zawarte są zasady obowiązujące na stronie internetowej https://fesido.pl. 

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem przed przeglądaniem lub korzystaniem z naszej strony. Jeśli nie zgadzasz się z tym regulaminem, prosimy o niekorzystanie z naszej strony.

Administratorem strony jest Fesido Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. kapelanka 12, 30-347 Kraków, NIP: 676 261 13 20,
REGON: 521179978, KRS: 0000952628

W razie jakichkolwiek pytań związanych z regulaminem prosimy o kontakt pod adresem kontakt@fesido.pl lub listownie pod adresem ul. kapelanka 12, 30-347 Kraków. 

Prawo autorskie

Prawa autorskie i własność intelektualna wszelkich treści, materiałów, grafik, logo i innych elementów dostępnych na naszej stronie są chronione prawem autorskim i należą do Fesido lub licencji udzielonej Fesido. Zakazuje się kopiowania, modyfikacji i rozpowszechniania zasobów strony bez pisemnej zgody administratora strony.

Opinie

Regulamin dotyczy opinii publikowanych na stronie https://fesido.pl..

Wszystkie publikowane na naszej stronie opinie pochodzą wyłącznie od klientów, którzy byli lub są Klientami Fesido. Są autentyczne, dotyczą konkretnej współpracy oraz są udzielone przez autentyczne osoby.

Każda opinia publikowania na naszej stronie internetowej w formie z podaniem Imienia i nazwiska, stanowiska oraz nazwą organizacji jest dobierana selektywnie za zgodą Klienta. Publikujemy tylko wybrane opinię udzielone przez naszych Klientów. Każda opinia opublikowana na naszej stronie jest autentyczna i odzwierciedla dokładne stanowisko naszego Klienta.  Wszystkie referencje wystawione przez Klientów Fesido są bezinteresowne.

Wszystkie szczegóły dotyczące referencji oraz opinii udzielanych przez naszych Klientów są zawarte w formie mailowej lub pisemnej, pochodzę bezpośrednio z adresu Klienta, dlatego mamy całkowita pewność, ze udzielona opinia jest autentyczna.

Dodatkowo na naszej stronie można również zapoznać się z opiniami naszych Klientów udostępnionymi obok profilu firmowego Fesido w wyszukiwarce i Mapach Google. Dla każdej opinii właściciel ma możliwość odpowiedzi na daną opinię. Opinie publikowane są zgodnie z regulaminem Google LLC.