Fotoedycja

Poznaj szczegóły!

Fotoedycja

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów! O wiele łatwiej zapamiętujemy obrazy niż przeczytane słowa – nie bez powodu wiele tekstów zamieszczanych w sieci opatrzonych jest dodatkowymi fotografiami i grafikami. To właśnie łatwość zapamiętywania i możliwość przekazywania trudnych do opisu treści sprawiły, że współczesny marketing i reklama internetowa bazują na zdjęciach i grafikach. Aby obraz przykuwał uwagę, musi być odpowiednio dopasowany – nie każda fotografia oddziałuje na odbiorców tak samo. Profesjonalna obróbka zdjęć wydobędzie z obrazu głębię, podkreśli zalety produktu i zaintryguje potencjalnego klienta. Nawet pozornie proste i nieciekawe zdjęcie może nabrać wyjątkowego charakteru. Jeśli chcesz uzupełnić swoją stronę WWW lub katalog produktowy o dodatkowe obrazy, obróbka zdjęć jest niezbędnym etapem. Na czym polega profesjonalny retusz zdjęć oraz jakie korzyści może przynieść? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Dlaczego dobre zdjęcia są takie ważne?

Poprawne wykorzystanie zdjęć w teksćie

Samo wykorzystanie zdjęć w tekście wcale nie musi oznaczać wzrostu zainteresowania produktem lub usługą – duże znaczenie ma zarówno kontekst, jak i to, co znajduje się na fotografii. Wyraziste zdjęcie lub grafika może przełamać monotonię ściany tekstu, ale jeśli zbyt luźno nawiązuje do treści, czytelnik po prostu omija ją wzrokiem i nie zapamiętuje żadnych szczegółów. Uwagę przyciąga często wizerunek ludzkiej twarzy – pod warunkiem, że całość nawiązuje do treści lub prezentowanego w niej produktu czy usługi.

Cechy dobrego zdjęcia

Fotografia produktowa jest najskuteczniejszym sposobem zaprezentowania zalet artykułu wystawianego na sprzedaż. W dobie zakupów online wszyscy przyzwyczailiśmy się, że sklepy internetowe nie tylko dokładnie opisują swój asortyment, ale również przedstawiają go na zdjęciach. Dobrze wykonane fotografie wzbudzają zainteresowanie oraz wpływają na decyzje zakupowe klientów. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online, postaw na profesjonalne zdjęcia produktów i buduj dzięki nim pozytywny wizerunek marki.

Najważniejsze cechy dobrego zdjęcia to:

dobre oświetlenie,
odpowiednio wyeksponowany produkt,
ciekawa kompozycja,
przejrzyste tło.

W dzisiejszych czasach robienie dobrych zdjęć to coś więcej niż tylko skorzystanie z profesjonalnego sprzętu – niemal każdy z nas posiada telefon z zaawansowanym technologicznie aparatem, za pomocą którego w teorii bez problemu możemy stworzyć naprawdę dobre fotografie. W praktyce natomiast na jakość zdjęcia wpływ ma nie tylko wykorzystany do jego zrobienia sprzęt, ale również kompozycja, oświetlenie i późniejsza edycja zdjęcia. Błędem popełnianym przez wiele osób jest zakup drogiego aparatu i obiektywów przy jednoczesnym pominięciu ważnego etapu, jakim jest retusz zdjęć. Nieprawidłowa obróbka zdjęć lub jej całkowity brak znacząco wpłynie na jakość fotografii, a warto przy tym pamiętać, że zdjęcia coraz częściej są wyświetlane w trybie pełnoekranowym. Bezlitośnie ujawnia on wszystkie niedociągnięcia, dlatego jeśli planujesz uzupełnienie swojej strony internetowej o fotografie i grafiki, profesjonalny retusz zdjęć to podstawa!

Na czym polega retusz zdjęć oraz jakie przynosi korzyści?

Retusz zdjęcia

Choć określenie „retusz zdjęć” kojarzy się wielu osobom przede wszystkim z poprawianiem wizerunku i ukrywaniem niedoskonałości figury, znaczenie tego terminu jest o wiele szersze. Pod pojęciem retuszu kryją się bowiem wszystkie modyfikacje cyfrowych fotografii. Profesjonalna obróbka zdjęć oznacza poprawienie fotografii poprzez wykadrowanie, zmianę barw czy poprawę szczegółów. Odpowiednie nasycenie kolorów, wyostrzenie obrazu czy ustawienie balansu bieli to stosunkowo niewielkie zmiany, mające jednocześnie bardzo duży wpływ na efekt końcowy. Za pomocą klonowania, malowania teksturą oraz zmiękczania i wyostrzenia można z kolei podkreślić lub rozmyć kontury, przez co określone fragmenty zdjęcia będą bardziej przyciągały uwagę.

Profesjonalna edycja zdjęcia

Profesjonalna edycja zdjęcia sprawia, że wygląda ono idealnie: znikają niedoskonałości skóry czy niepotrzebne elementy, poprawia się kolorystyka, a cała kompozycja nie tylko zachęca do zakupów, ale również podkreśla profesjonalizm firmy. Myli się jednak ten, kto uważa, że retusz to jedynie edycja obrazków i nałożenie oferowanych przez program filtrów! Cały proces wymaga z jednej strony dużego zasobu wiedzy teoretycznej, a z drugiej – umiejętności, ponieważ amatorska przeróbka zdjęć może nadać im sztuczności i zepsuć cały efekt. Dobry retusz zdjęcia pozostaje natomiast niemal niewidoczny – fotografia prezentuje się naturalnie, a piękno zdjęcia zostaje wydobyte poprzez niewidoczne na pierwszy rzut oka zmiany. Wystarczy przyjrzeć się prezentowanym przez fotografów i grafików zdjęciom „przed” i „po” – niby na zdjęciu nic się nie zmieniło, a jednak to przerobione przez profesjonalistę wygląda po prostu lepiej. Jeśli zatem chcesz, by fotografie prezentujące produkty z Twojego asortymentu zachęcały potencjalnych klientów do zakupu, profesjonalna przeróbka zdjęć i edycja obrazków są zdecydowanie niezbędne.

N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

New Polish Films & Shorts

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Profesjonalny retusz zdjęć – skorzystaj z usług specjalistów

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy profesjonalny retusz zdjęć – zarówno produktowych, jak i z sesji z modelami. Retusz przeprowadzony przez naszą firmę może być wykorzystany do prezentacji zdjęć nie tylko na stronach WWW, ale również w tradycyjnych materiałach reklamowych. Zajmujemy się poprawą jakości zdjęć, kolorów i kontrastu, usuwaniem niedoskonałości i zmianą perspektywy; na życzenie klientów możemy także wykonać fotomontaż oraz nałożyć efekty specjalne.

Zaawansowany retusz nadaje zdjęciom charakteru w naturalny i subtelny sposób, jednocześnie pozostając niemal niewidocznym. Nasi graficy to specjaliści z dużym doświadczeniem – chętnie podejmą się wielu wyzwań, a ich umiejętności doceniło już wiele firm oraz szerokie grono klientów indywidualnych. Korzystają z nowoczesnych programów graficznych, oferujących mnóstwo możliwości edycji. W Fesido nieustannie testujemy nowe technologie i stale zwiększamy nasze doświadczenie, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Zajmujemy się nie tylko obróbką fotografii, ale również projektowaniem graficznym, dlatego jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową i wykorzystać na niej zdjęcia produktów, zapraszamy do współpracy i polecamy nasze pakiety. W ramach tego rozwiązania możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę graficzną.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte