Profesjonalne Usługi Fotoedycji

Jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów! O wiele łatwiej zapamiętujemy obrazy niż przeczytane słowa – nie bez powodu wiele tekstów zamieszczanych w sieci opatrzonych jest dodatkowymi fotografiami i grafikami. To właśnie łatwość zapamiętywania i możliwość przekazywania trudnych do opisu treści sprawiły, że współczesny marketing i reklama internetowa bazują na zdjęciach i grafikach. Aby obraz przykuwał uwagę, musi być odpowiednio dopasowany – nie każda fotografia oddziałuje na odbiorców tak samo. Profesjonalna obróbka zdjęć wydobędzie z obrazu głębię, podkreśli zalety produktu i zaintryguje potencjalnego klienta. Nawet pozornie proste i nieciekawe zdjęcie może nabrać wyjątkowego charakteru. Jeśli chcesz uzupełnić swoją stronę WWW lub katalog produktowy o dodatkowe obrazy, obróbka zdjęć jest niezbędnym etapem. Na czym polega profesjonalny retusz zdjęć oraz jakie korzyści może przynieść? Odpowiedzi znajdziesz poniżej.

Profesjonalna edycja zdjęcia

Profesjonalna edycja zdjęcia sprawia, że wygląda ono idealnie: znikają niedoskonałości skóry czy niepotrzebne elementy, poprawia się kolorystyka, a cała kompozycja nie tylko zachęca do zakupów, ale również podkreśla profesjonalizm firmy. Myli się jednak ten, kto uważa, że retusz to jedynie edycja obrazków i nałożenie oferowanych przez program filtrów! Cały proces wymaga z jednej strony dużego zasobu wiedzy teoretycznej, a z drugiej – umiejętności, ponieważ amatorska przeróbka zdjęć może nadać im sztuczności i zepsuć cały efekt. Dobry retusz zdjęcia pozostaje natomiast niemal niewidoczny – fotografia prezentuje się naturalnie, a piękno zdjęcia zostaje wydobyte poprzez niewidoczne na pierwszy rzut oka zmiany. Wystarczy przyjrzeć się prezentowanym przez fotografów i grafików zdjęciom przed” i po”, niby na zdjęciu nic się nie zmieniło, a jednak to przerobione przez profesjonalistę wygląda po prostu lepiej. Jeśli zatem chcesz, by fotografie prezentujące produkty z Twojego asortymentu zachęcały potencjalnych klientów do zakupu, profesjonalna przeróbka zdjęć i edycja obrazków są zdecydowanie niezbędne.

  Retusz zdjęcia

  Choć określenie retusz zdjęć” kojarzy się wielu osobom przede wszystkim z poprawianiem wizerunku i ukrywaniem niedoskonałości figury, znaczenie tego terminu jest o wiele szersze. Pod pojęciem retuszu kryją się bowiem wszystkie modyfikacje cyfrowych fotografii. Profesjonalna obróbka zdjęć oznacza poprawienie fotografii poprzez wykadrowanie, zmianę barw czy poprawę szczegółów. Odpowiednie nasycenie kolorów, wyostrzenie obrazu czy ustawienie balansu bieli to stosunkowo niewielkie zmiany, mające jednocześnie bardzo duży wpływ na efekt końcowy. Za pomocą klonowania, malowania teksturą oraz zmiękczania i wyostrzenia można z kolei podkreślić lub rozmyć kontury, przez co określone fragmenty zdjęcia będą bardziej przyciągały uwagę.

  Profesjonalne Usługi Fotoedycji

  Cechy dobrego zdjęcia

  Fotografia produktowa jest najskuteczniejszym sposobem zaprezentowania zalet artykułu wystawianego na sprzedaż. W dobie zakupów online wszyscy przyzwyczailiśmy się, że sklepy internetowe nie tylko dokładnie opisują swój asortyment, ale również przedstawiają go na zdjęciach. Dobrze wykonane fotografie wzbudzają zainteresowanie oraz wpływają na decyzje zakupowe klientów. Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż w swoim sklepie online, postaw na profesjonalne zdjęcia produktów i buduj dzięki nim pozytywny wizerunek marki.

  Najważniejsze cechy dobrego zdjęcia to:

  dobre oświetlenie,
  odpowiednio wyeksponowany produkt,
  ciekawa kompozycja,
  przejrzyste tło.

     Usługi Fotoedycji

     Cechy Dobrego Zdjęcia

     W dzisiejszych czasach robienie dobrych zdjęć to coś więcej niż tylko skorzystanie z profesjonalnego sprzętu, niemal każdy z nas posiada telefon z zaawansowanym technologicznie aparatem, za pomocą którego w teorii bez problemu możemy stworzyć naprawdę dobre fotografie. W praktyce natomiast na jakość zdjęcia wpływ ma nie tylko wykorzystany do jego zrobienia sprzęt, ale również kompozycja, oświetlenie i późniejsza edycja zdjęcia. Błędem popełnianym przez wiele osób jest zakup drogiego aparatu i obiektywów przy jednoczesnym pominięciu ważnego etapu, jakim jest retusz zdjęć. Nieprawidłowa obróbka zdjęć lub jej całkowity brak znacząco wpłynie na jakość fotografii, a warto przy tym pamiętać, że zdjęcia coraz częściej są wyświetlane w trybie pełnoekranowym. Bezlitośnie ujawnia on wszystkie niedociągnięcia, dlatego jeśli planujesz uzupełnienie swojej strony internetowej o fotografie i grafiki, profesjonalny retusz zdjęć to podstawa!

     Poprawne wykorzystanie zdjęć w tekście

     Samo wykorzystanie zdjęć w tekście wcale nie musi oznaczać wzrostu zainteresowania produktem lub usługą – duże znaczenie ma zarówno kontekst, jak i to, co znajduje się na fotografii. Wyraziste zdjęcie lub grafika może przełamać monotonię ściany tekstu, ale jeśli zbyt luźno nawiązuje do treści, czytelnik po prostu omija ją wzrokiem i nie zapamiętuje żadnych szczegółów. Uwagę przyciąga często wizerunek ludzkiej twarzy, pod warunkiem, że całość nawiązuje do treści lub prezentowanego w niej produktu czy usługi.

     Profesjonalny retusz zdjęć – skorzystaj z usług specjalistów

     Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy profesjonalny retusz zdjęć, zarówno produktowych, jak i z sesji z modelami. Retusz przeprowadzony przez naszą firmę może być wykorzystany do prezentacji zdjęć nie tylko na stronach WWW, ale również w tradycyjnych materiałach reklamowych. Zajmujemy się poprawą jakości zdjęć, kolorów i kontrastu, usuwaniem niedoskonałości i zmianą perspektywy; na życzenie klientów możemy także wykonać fotomontaż oraz nałożyć efekty specjalne.

     Zaawansowany retusz nadaje zdjęciom charakteru w naturalny i subtelny sposób, jednocześnie pozostając niemal niewidocznym. Nasi graficy to specjaliści z dużym doświadczeniem – chętnie podejmą się wielu wyzwań, a ich umiejętności doceniło już wiele firm oraz szerokie grono klientów indywidualnych. Korzystają z nowoczesnych programów graficznych, oferujących mnóstwo możliwości edycji. W Fesido nieustannie testujemy nowe technologie i stale zwiększamy nasze doświadczenie, by jeszcze lepiej spełniać oczekiwania klientów. Zajmujemy się nie tylko obróbką fotografii, ale również projektowaniem graficznym, dlatego jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową i wykorzystać na niej zdjęcia produktów, zapraszamy do współpracy i polecamy nasze pakiety. W ramach tego rozwiązania możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę graficzną.

     Retuszowanie zdjęć produktów do sklepów internetowych

     Otwierasz lub już prowadzisz sklep internetowy i chcesz zwiększać przychody? A zatem nasze usługi typu zdjęcia do retuszu” są właśnie dla Ciebie! By sprzedawać skutecznie, nie wystarczy opis i przypadkowa fotografia. O ile warstwa tekstowa mogłaby ograniczyć się do kilku kluczowych informacji, to dobre zdjęcia już bezpośrednio będą decydować o wysokości sprzedaży. Dobre, czyli sugestywne, realistyczne i optymalnie estetyczne. I temu służy właśnie oferowana przez nas przeróbka zdjęć – podnoszeniu ich walorów wizualnych, a co za tym idzie – zwiększeniu atrakcyjności towarów sprzedawanych on-line. I nie jest prawdą, iż zdjęcie do retuszu to fotografia o słabej jakości lub źle wykonana. Wręcz przeciwnie, to właśnie często wysokiej klasy fotografia makro lub o dużej skali odwzorowania wydobędzie elementy zupełnie niewidoczne gołym okiem, takie jak drobinki kurzu na szybce czy mikozarysowania na biżuterii. Korekcja zdjęć i usunięcie niechcianych gości” w przypadku tego typu sesji są po prostu nieuniknione.

     Zaawansowana korekcja zdjęć – szerokie możliwości obróbki

     Korekta zdjęcia, oprócz tego, że zwiększa realizm fotografii, pozwala też na wydobycie i podkreślenie efektownych szczegółów produktu. Zdjęcie do retuszu można swobodnie przyciemnić lub rozjaśnić, choćby rozświetlając istotne elementy czy zacienieniając te mniej atrakcyjne. Można też podkreślić kolory bądź stonować zbyt mocno uwydatnione barwy. Dzięki szerokim możliwościom edycji grafik jest w stanie zmienić ułożenie przedmiotu w przestrzeni, dodać efektowny cień lub lustrzane odbicie czy umieścić wyizolowany z tła produkt w niemal dowolnym kontekście wizualnym. Przeróbka zdjęć, nie dość że pozwala uatrakcyjnić produkt, to jest również świetnym sposobem ograniczenia kosztów, choćby w przypadku sprzedaży serii produktów różniących się drobnym szczegółem czy kolorystyką. Korekta zdjęcia pojedynczego umożliwia bowiem stworzenie filaru pod cały szereg przedstawień rozmaitych produktów tego samego rodzaju. W przypadku drogiej fotografii bazowej to duża oszczędność dla zamawiającego.

     Zdjęcia do retuszu – profesjonalna usługa wysokiej klasy

     Retuszowanie zdjęć to zaawansowana operacja, która wymaga od grafika znajomości wielu nowoczesnych rozwiązań, programów i umiejętnego balansowania pomiędzy narzędziami. Potrzebne będą nie tylko zdolność obsługi odpowiednich aplikacji, ale i manualna biegłość, rozwinięty zmysł estetyczny, artyzm i plastyczne zacięcie. Choć poprawione już zdjęcie do retuszu wygląda zupełnie realistycznie, w rzeczywistości uzyskanie takiego efektu zawsze wymaga fachowego zaplecza. Retuszowanie zdjęć to zazwyczaj proces wieloetapowy i pochłaniający mnóstwo czasu. Jednak, jak pokazują statystyki konwersji w sklepach on-line i na stronach internetowych, wysokiej klasy zdjęcia przyciągają uwagę klientów, zwiększają ruch w sklepie internetowym i zapraszają do odwiedzin w mediach. Dobrze wykonana korekta zdjęcia to niejednokrotnie być albo nie być” w medialnej przestrzeni, a niemal zawsze warunek zainteresowania i świetnej sprzedaży. Jeśli interesuje Cię korekcja zdjęć na użytek handlu on-line, przeróbka zdjęć już posiadanych bądź profesjonalne retuszowanie zdjęć do katalogów, na ulotki, banery i do druku – zgłoś się do nas!

     Formularz kontaktowy

     Napisz do nas!

     Format

     Zgoda na kontakt

     Telefon

     Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

     Adres

     ul. Kapelanka 12,
     30-347 Kraków

     }

     Godziny pracy

     Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
     Weekend: Zamknięte