Profesjonalne projektowanie Katalogów online

Tworzenie katalogów online jest jednym z podstawowych zadań naszego studia graficznego. Katalogi online w wersji cyfrowej, do prezentacji na stronach www i w social mediach, to bardzo popularne i skuteczne narzędzie marketingowe, które tworzymy z pasją i dbałością o każdy szczegół.

Katalogi Online

W naszym studiu projektujemy również katalogi reklamowe w wersji cyfrowej dostosowane do ich eksponowania na stronach www i w social mediach. Wersje przeznaczone do druku i  produkty cyfrowe bazują na tych samych informacjach i materiałach graficznych. Dzięki naszym umiejętnościom, wykorzystaniu najnowszej dostępnej technologii, sprzętu i oprogramowania, jesteśmy w stanie optymalnie dostosować materiały zdjęciowe i graficzne, a także opracować odpowiednie modalne layouty dla różnych urządzeń, na których katalogi będą wyświetlane. W obu przypadkach kierujemy się dbałością o optymalne wyeksponowanie tematu zamówienia, produktu, firmy, przedsięwzięcia, czy też wydarzenia, z uwzględnieniem komunikacji wizualnej klienta. Tworzenie katalogów online każdorazowo jest dla nas wyzwaniem. Przy każdym zamówieniu katalogu cyfrowego lub drukowanego, naszym podstawowym celem jest optymalizacja skutecznego oddziaływania naszych projektów na klienta.

  Tworzenie katalogu Online

  W naszym studiu stawiamy na kreatywne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, ale też nastawione na konkretny cel: wywołanie w odbiorcy interakcji z produktem, ideą, czy wydarzeniem. Dlatego nie jesteśmy przywiązani do standardowych rozwiązań graficznych i staramy się zawsze efektownie realizować zamówienia tworząc katalogi online rzucające się w oczy i przyjemne w przeglądaniu. Ciekawym elementem każdego zamówienia jest format katalogu. W naszym portfolio znaleźć można ciekawe połączenia innowacyjnych layoutów, żywej kolorystyki,  i np. kwadratowego formatu. Cały katalog online skomponowany ze smakiem; przejrzyście i zrozumiale prezentująca treści merytoryczne, przy jednoczesnym efektywnym oddziaływaniu ciekawej formy graficznej.

  Katalogi Online

  Proces Projektowania Katalogu Online

  Proces projektowania katalogów online czy realizacji każdego innego zamówienia w naszej firmie bazuje na precyzyjnym zapoznaniu się potrzebami klienta i specyficznym przeznaczeniem publikacji. Inaczej zaprojektujemy foldery pamiątkowe lub okazjonalne katalogi firmowe podsumowujące jakiś etap działalności przedsiębiorstwa i przeznaczone dla pracowników i partnerów firmy, a zupełnie inaczej podejdziemy do katalogu online, którego adresatem jest klient detaliczny. W każdym przypadku uwzględnimy przede wszystkim charakterystykę zamówienia i wykonamy zlecenie zgodnie z identyfikacja wizualną, ważne będą dla nas aktualne trendy branżowe, w których szukamy optymalnych rozwiązań dla naszego zamówienia. Ostatecznie, to zawsze klient podejmuje kluczowe decyzje w oparciu o nasze profesjonalne sugestie i oferowane możliwości.

  Katalogi do druku i prezentacji online

  Dobrze przygotowane projekty katalogów do druku stanowią podstawę ich wersji online. Przy bardzo niewielkich modyfikacjach te same materiały można prezentować także w innych kanałach reklamowych, jak strony www czy social media. Niezależnie czy projektujemy katalogi do druku czy w wersji cyfrowej robimy to tak samo profesjonalnie.W naszym zespole łączymy artystyczne pasje i profesjonalne umiejętności absolwentów ASP z rzetelnością drukarskiego rzemiosła i terminowością. Gwarantujemy, że efekty tego połączenia zadowolą najbardziej wymagających klientów

  Szukasz kompleksowych rozwiązań?
  Zapraszamy do współpracy!

  Formularz kontaktowy

  Napisz do nas!

  Format

  Zgoda na kontakt

  Telefon

  Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

  Adres

  ul. Kapelanka 12,
  30-347 Kraków

  }

  Godziny pracy

  Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
  Weekend: Zamknięte