Katalogi Online

Poznaj szczegóły!

Katalogi

Tworzenie katalogów reklamowych jest jednym z podstawowych zadań naszego studia graficznego. Katalogi reklamowe, zarówno w tradycyjnej wersji drukowanej, jak i w wersji cyfrowej, do prezentacji na stronach www i w social mediach, to bardzo popularne i skuteczne narzędzie marketingowe, które tworzymy z pasją i dbałością o każdy szczegół.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Papierowe katalogi reklamowe a ekologia

Ekologiczny Katalog reklamowy

Opinia, że w dzisiejszych czasach drukowane katalogi reklamowe nie spotykają się z zainteresowaniem klientów nie ma pokrycia w rzeczywistości. Troszczymy się o ekologię, dlatego nasze studio współpracuje z drukarniami proponującymi ekologiczny papier i druk przyjazny środowisku, ale – ze względu na potrzeby rynku – nie rezygnujemy całkowicie z produkcji papierowych materiałów reklamowych. Rzetelnie i estetycznie wykonany katalog reklamowy w wersji drukowanej, pełny kolorowych zdjęć, interesujących treści branżowych, ciekawostek i nowości jest przedmiotem, który klienci i klientki chętnie biorą do ręki i przeglądają. Zadaniem projektantów jest sprawić, żeby to przeglądanie wywołało w klientach potrzebę dokonania zakupu reklamowanego produktu lub zaangażowanie w  promowane przedsięwzięcie. Zadaniem naszych partnerskich drukarni zaś jest stworzyć produkt atrakcyjny estetycznie, miły dla oka i przyjemny w dotyku, a dodatkowo wykonany z materiałów ekologicznych. Jak pokazuje nasze doświadczenie, jest to całkowicie wykonalne zadanie.

Czy cyfrowe katalogi reklamowe wymagają przygotowania osobnych materiałów graficznych?

Katalogi reklamowe w wersji cyfrowej

W naszym studiu projektujemy również katalogi reklamowe w wersji cyfrowej dostosowane do ich eksponowania na stronach www i w social mediach. Wersje przeznaczone do druku i  produkty cyfrowe bazują na tych samych informacjach i materiałach graficznych. Dzięki naszym umiejętnościom, wykorzystaniu najnowszej dostępnej technologii, sprzętu i oprogramowania, jesteśmy w stanie optymalnie dostosować materiały zdjęciowe i graficzne, a także opracować odpowiednie modalne layouty dla różnych urządzeń, na których katalogi będą wyświetlane. W obu przypadkach kierujemy się dbałością o optymalne wyeksponowanie tematu zamówienia, produktu, firmy, przedsięwzięcia, czy też wydarzenia, z uwzględnieniem komunikacji wizualnej klienta. Tworzenie katalogów reklamowych każdorazowo jest dla nas wyzwaniem. Przy każdym zamówieniu katalogu cyfrowego lub drukowanego, naszym podstawowym celem jest optymalizacja skutecznego oddziaływania naszych projektów na klienta.

Katalogi reklamowe – różne formy i formaty

Tworzenie katalogów reklamowych

W naszym studiu stawiamy na kreatywne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, ale też nastawione na konkretny cel: wywołanie w odbiorcy interakcji z produktem, ideą, czy wydarzeniem. Dlatego nie jesteśmy przywiązani do standardowych rozwiązań graficznych i staramy się zawsze efektownie realizować zamówienia tworząc katalogi reklamowe rzucające się w oczy i przyjemne w przeglądaniu. Ciekawym elementem każdego zamówienia jest format katalogu. W naszym portfolio znaleźć można ciekawe połączenia innowacyjnych layoutów, żywej kolorystyki, ekologicznego papieru i np. kwadratowego formatu. Cały katalog reklamowy skomponowany ze smakiem; przejrzyście i zrozumiale prezentująca treści merytoryczne, przy jednoczesnym efektywnym oddziaływaniu ciekawej formy graficznej. Katalog reklamowy w postaci kwadratowego zeszytu o usztywnionej okładce, wyróżnia się spośród standardowych formatów czasopism (A4), a jednocześnie jego przygotowanie i wydruk w zaprzyjaźnionych drukarniach mieści się w podobnym budżecie co wydruk w formacie klasycznym.

Jak przebiega proces tworzenia katalogów reklamowych?

Projektowanie katalogów reklamowych

Proces projektowania katalogów reklamowych czy realizacji każdego innego zamówienia w naszej firmie bazuje na precyzyjnym zapoznaniu się potrzebami klienta i specyficznym przeznaczeniem publikacji. Inaczej zaprojektujemy foldery pamiątkowe lub okazjonalne katalogi firmowe podsumowujące jakiś etap działalności przedsiębiorstwa i przeznaczone dla pracowników i partnerów firmy, a zupełnie inaczej podejdziemy do katalogu reklamowego, którego adresatem jest klient detaliczny. W każdym przypadku uwzględnimy przede wszystkim charakterystykę zamówienia i wykonamy zlecenie zgodnie z identyfikacja wizualną, ważne będą dla nas aktualne trendy branżowe, w których szukamy optymalnych rozwiązań dla naszego zamówienia. Ostatecznie, to zawsze klient podejmuje kluczowe decyzje w oparciu o nasze profesjonalne sugestie i oferowane możliwości.

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

New Polish Films & Shorts

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Szukasz kompleksowych rozwiązań? Zapraszamy do współpracy!

Fesido to studio graficzne z dużym doświadczeniem. Zajmujemy się nie tylko tworzeniem grafik, ale również między innymi przygotowywaniem identyfikacji wizualnej dla firm czy projektowaniem gadżetów reklamowych. W ofercie mamy także pakiety graficzne, dzięki którym możesz zapewnić swojej firmie kompleksową obsługę graficzną na najwyższym poziomie. Nasi specjaliści nieustannie poszerzają wiedzę oraz podążają za najnowszymi trendami – doskonale radzą sobie z przygotowaniem zarówno nowoczesnych grafik na witryny WWW, jak i tradycyjnych ulotek reklamowych lub banerów. Dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi łączyły w sobie najwyższą jakość i atrakcyjną cenę. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy również atrakcyjne rabaty. Nasze produkty cenią firmy nie tylko polskie, ale również zagraniczne. Grono zadowolonych klientów stale rozrasta się o kolejne lokalne firmy, międzynarodowe korporacje i instytucje publiczne. Dołącz do niego, jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze graficznej.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte