Studio Graficzne Poznań

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Masz innowacyjny produkt, który wymaga stworzenia i poprowadzenia kampanii informacyjnej i promocyjnej? Rozpoczynasz dzialalność gospodarczą w stolicy Wielkopolski? Odwiedź nasze studio graficzne! Poznań to miasto z gigantycznym potencjałem biznesowym. Kojarzony jest z biznesem i przedsiębiorczością. Dysponuje potężnym potencjałem i cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród inwestorów. Warto zakładać tu biznesy i prowadzić działalność gospodarczą, niezależnie od branży. Rozpoczynasz działalność w stolicy Wielkopolski? Sprawdź, jaką ofertę ma dla Ciebie nasze studio graficzne. Poznań oferuje przedsiębiorcom szeroki wachlarz możliwości biznesowych, daje szansę na rozwój. Czemu zawdzięcza swój potencjał?

Co biznesmeni cenią sobie w Poznaniu?

Otwartość i kreatywność

O potencjale miasta decyduje kilka ważnych czynników. Wielką wartością są mieszkańcy Poznania. Inwestorzy działający w stolicy Wielkopolski zwracają uwagę na otwartość i kreatywność mieszkańców tego miasta. Atutami poznaniaków są dobra znajomość języków obcych, chęć uczenia się i profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Największe firmy systematycznie zwiększają tu zatem zatrudnienie, oferując mieszkańcom Poznania coraz ciekawsze i lepiej płatne miejsca pracy. O atrakcyjności Poznania decyduje także jego dobra lokalizacja – na drodze pomiędzy Berlinem a Warszawą. Do obydwu miast można z łatwością dostać się autostradami A2 i A12. W odległości zaledwie kilkunastu minut od centrum miasta usytuowany jest międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Biznesowy Poznań

Nowoczesna przedsiębiorczość

Poznań to ważny ośrodek biznesowy i targowy, centrum akademickie i naukowe. Mieszczą się tu liczne placówki naukowo-badawcze i rozwojowe. Nic dziwnego, że opłaca się tutaj zakładać działalność gospodarczą. W mieście działa ponad sto tysięcy podmiotów gospodarczych. Najwięcej kapitału zainwestowano w produkcję przemysłową, przede wszystkim motoryzacyjną, spożywczą i farmaceutyczną, handel i rynek nieruchomości – czytamy w oficjalnym serwisie internetowym miasta. Na bardzo wysokim, drugim miejscu  wśród pięciu głównych priorytetów strategicznych w Strategii Rozwoju Miasta Poznania 2020+ znajdziemy „Nowoczesną przedsiębiorczość”.

Co oferuje nasze studio graficzne? Poznań to idealne miejsce dla naszych wspólnych projektów!

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Poznań?

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy działają w Poznaniu lub planują rozpoczęcie właśnie tutaj nowej inwestycji oferujemy współpracę w zakresie tworzenia projektów i kampanii które pomogą w promocji i sprzedaży ich produktów i usług. Specjalizujemy się w grafice 2D na wszystkich poziomach: począwszy od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące setki stron. Od początku istnienia naszego studia graficznego zbieramy pozytywne opinie od naszych klientów. Sukces zawdzięczamy spersonalizowanej obsłudze klienta z pełną gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku. Pracujemy zarówno dla małych, lokalnych firm, jak i dla klientów korporacyjnych. Zapraszamy do współpracy!

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam