Studio Graficzne Poznań

Graficy godni zaufania
PortfolioOferta

Masz innowacyjny produkt, który wymaga stworzenia i poprowadzenia kampanii informacyjnej i promocyjnej? Rozpoczynasz dzialalność gospodarczą w stolicy Wielkopolski? Odwiedź nasze studio graficzne! Poznań to miasto z gigantycznym potencjałem biznesowym. Kojarzony jest z biznesem i przedsiębiorczością. Dysponuje potężnym potencjałem i cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród inwestorów. Warto zakładać tu biznesy i prowadzić działalność gospodarczą, niezależnie od branży. Rozpoczynasz działalność w stolicy Wielkopolski? Sprawdź, jaką ofertę ma dla Ciebie nasze studio graficzne. Poznań oferuje przedsiębiorcom szeroki wachlarz możliwości biznesowych, daje szansę na rozwój. Czemu zawdzięcza swój potencjał?

Co biznesmeni cenią sobie w Poznaniu?

Otwartość i kreatywność

O potencjale miasta decyduje kilka ważnych czynników. Wielką wartością są mieszkańcy Poznania. Inwestorzy działający w stolicy Wielkopolski zwracają uwagę na otwartość i kreatywność mieszkańców tego miasta. Atutami poznaniaków są dobra znajomość języków obcych, chęć uczenia się i profesjonalne podejście do powierzonych zadań. Największe firmy systematycznie zwiększają tu zatem zatrudnienie, oferując mieszkańcom Poznania coraz ciekawsze i lepiej płatne miejsca pracy. O atrakcyjności Poznania decyduje także jego dobra lokalizacja – na drodze pomiędzy Berlinem a Warszawą. Do obydwu miast można z łatwością dostać się autostradami A2 i A12. W odległości zaledwie kilkunastu minut od centrum miasta usytuowany jest międzynarodowy port lotniczy Poznań-Ławica.

Studio graficzne Poznań

Biznesowy Poznań

Studio graficzne Poznań

Nowoczesna przedsiębiorczość

Poznań to ważny ośrodek biznesowy i targowy, centrum akademickie i naukowe. Mieszczą się tu liczne placówki naukowo-badawcze i rozwojowe. Nic dziwnego, że opłaca się tutaj zakładać działalność gospodarczą. W mieście działa ponad sto tysięcy podmiotów gospodarczych. Najwięcej kapitału zainwestowano w produkcję przemysłową, przede wszystkim motoryzacyjną, spożywczą i farmaceutyczną, handel i rynek nieruchomości – czytamy w oficjalnym serwisie internetowym miasta. Na bardzo wysokim, drugim miejscu  wśród pięciu głównych priorytetów strategicznych w Strategii Rozwoju Miasta Poznania 2020 znajdziemy Nowoczesną przedsiębiorczość”.

Co oferuje nasze studio graficzne?
Poznań to idealne miejsce dla naszych wspólnych projektów!

Dlaczego warto wybrać Studio Graficzne Poznań?

Wszystkim przedsiębiorcom, którzy działają w Poznaniu lub planują rozpoczęcie właśnie tutaj nowej inwestycji oferujemy współpracę w zakresie tworzenia projektów i kampanii które pomogą w promocji i sprzedaży ich produktów i usług. Specjalizujemy się w grafice 2D na wszystkich poziomach: począwszy od prostych projektów broszur po skomplikowane publikacje liczące setki stron. Od początku istnienia naszego studia graficznego zbieramy pozytywne opinie od naszych klientów. Sukces zawdzięczamy spersonalizowanej obsłudze klienta z pełną gotowością do realizacji projektów w najwyższych standardach na rynku. Pracujemy zarówno dla małych, lokalnych firm, jak i dla klientów korporacyjnych. Zapraszamy do współpracy!

Studio graficzne Poznań

 Portfolio

Święto
Marynarki Wojennej

E-publikacja
Politechnika Łódzka

Reklama Funduszy Norweskich i EOG

Zobacz więcej naszych projektów!

 Poznaj naszą Ofertę

Oferta

(Pojedyncze projekty)

Pakiety Graficzne

(Stała współpraca)

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze”.

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam

muzeum marynarki wojennej w gdyni
Polski Instytut Sztuki Filmowe
Okopol
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Okopol
Polcom
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Polcom
scrubs cology
muzeum marynarki wojennej w gdyni
muzeum marynarki wojennej w gdyni