Studio Graficzne Bydgoszcz

Grafika innowacyjnego biznesu
PortfolioOferta

Jeśli inwestować, to w Bydgoszczy! Zapraszamy do naszego studia graficznego w Bydgoszczy!

Co zyskujesz zakładając i prowadząc swoją firmę w Bydgoszczy? Miasto z wielkim zaangażowaniem dba o zapewnienie klimatu sprzyjającego działalności biznesowej. Jak dowodzą rankingi, jest ono, spośród polskich miast, jednym z najbardziej atrakcyjnych do prowadzenia biznesu. Nic więc dziwnego, że przyciąga nowe inwestycje i prężnie się rozwija. Wspieramy wszystkich przedsiębiorców, działających na terenie tego pełnego energii i pozytywnych wibracji miasta. Specjalnie dla nich działamy na miejscu, gdzie działa nasze studio graficzne. Bydgoszcz z sukcesem zmienia swój wizerunek, stając się nowoczesnym centrum kreowania przedsiębiorczości.

Jak zmienia się Bydgoszcz?

Niegdyś – centrum przemysłowe, dziś – stolica nowoczesnych technologii, produkcji i usług. Bydgoszcz może poszczycić się wspaniałymi tradycjami industrialnymi, które stanowią punkt odniesienia dla dzisiejszych sukcesów na polu przedsiębiorczości. Wzrost gospodarczy miasta bazuje na zdywersyfikowanym sektorowo przemyśle, obejmującym różnorodne branże. Gwarantuje to stabilność rozwoju miasta. Również i nasze studio przyczynia się do harmonijnego wzrostu i rozwoju Bydgoszczy. Założyliśmy tu nasze profesjonalne studio graficzne. Bydgoszcz to doskonałe miejsce do wdrażania kreatywnych rozwiązań i prowadzenia biznesu. Do współpracy zapraszamy zatem wszystkich, którzy prowadzą lub zakładają swoją działalność gospodarczą. Jako profesjonalne studio graficzne obsługujemy wszystkie branże i gałęzie przemysłu. Co projektujemy? Wśród naszych projektów znalazły się miedzy innymi katalog wykazu synonimów surowców farmaceutycznych, katalog cyfrowy w trzech językach: polskim, angielskim i niemieckim dla managerów dużych firm, broszurę dla całorocznego halowego ośrodka narciarskiego ze strefą fitness i fizjoterapią czy serię ulotek dla firmy specjalizującej się w rozwiązaniach ekologicznych, między innymi z zakresu fotowoltaiki.

Odwiedź nasze studio graficzne. Bydgoszcz to idealne miejsce dla Twojego biznesu!

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę – począwszy od briefu, a skończywszy na opiece nad procesem druku, który odbywa się w sprawdzonych przez nas firmach. Nasi klienci otrzymują profesjonalny próbnik papieru, który ułatwia składanie zamówień na materiały papierowe i przyspiesza proces projektowania. Jesteśmy konkurencyjni. Pracujemy bardzo szybko, a naszym klientom proponujemy korzystne ceny. Nasz projekty graficzne wykonywane są przez zatrudnianych przez nas grafików. Możesz dzięki temu zaoszczędzić czas i pieniądze! Pracują dla nas doskonale wyszkoleni, kreatywni graficy, którzy mogą poszczycić się dyplomami ukończenia wyższych uczelni artystycznych oraz nagrodami zdobywanymi na różnorodnych konkursach. Nie korzystamy z usług podwykonawców. Nie wahaj się! Czekamy na kontakt! Zadzwoń lub zostaw wiadomość wypełniając formularz. Umów się na spotkanie. Bydgoszcz tworzy klimat dla inwestycji z przyszłością!

 Co nas Wyróżnia

Jesteśmy świadomi zmieniającego się Świata!

Tworzymy również projekty w wersji cyfrowej, aby ograniczyć zużycie papieru dla dobra środowiska.

Bezpieczeństwo!

Wszystkie nasze projekty są zabezpieczone przed nieuprawionym dostępem oraz tworzymy kopie zapasowe dla dobra projektu i naszych Klientów.

 

Graficy młodego pokolenia!

Nasz zespół projektantów składa się z najbardziej kreatywnych absolwentów ASP.

 Portfolio

Zobacz więcej naszych!

 Opinie o nas

Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…”

Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.

Wirginia Węgilińska

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Sprawne i dokładne wykonywanie wszystkich zadań przed ustalonym terminem, profesjonalizm, zaangażowanie oraz niewygórowane ceny sprawiają, że dajemy firmie najwyższą ocenę i z całym przekonaniem polecamy Studio Fesido innym zainteresowanym podmiotom.
Zespół Projektowy ChemSM-HUB.

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

 Zaufali nam