Profesjonalne projektowanie grafik www

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, stawiającym pierwsze niepewne kroki w e-biznesie, czy też Twoja firma istnieje już od dawna, jedno jest pewne: odpowiednio zaprojektowana strona WWW przynosi wiele korzyści. Niezwykle ważne jest przy tym nie tylko zaplecze techniczne, ale również layout strony internetowej. Dlaczego warto skupić się na projekcie strony? Czego nie może zabraknąć na Twojej stronie WWW? Co zrobić, jeśli Twoja firma nie zatrudnia na stałe grafika? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Strony www

Znasz powiedzenie: nie ma Cię w Internecie nie istniejesz” Trudno o trafniejsze podsumowanie, dlaczego strona internetowa jest tak ważna. Coraz więcej osób szuka informacji o usługach i produktach w Internecie ? korzysta z niego już niemal 81% Polaków. Z pewnością nie chcesz, by Twoja firma pozostawała niewidoczna dla tak wielu osób, prawda? Sprawdzamy godziny otwarcia sklepów i ceny produktów, porównujemy usługi, robimy zakupy, zapoznajemy się z menu restauracji, polujemy na zniżki i rabaty – wszystko to na stronach WWW.

  projektowanie stron www

  Gotowe projekty stron

  Gotowe projekty stron internetowych – darmowe lub płatne – to szablony, w których styl i układ są ustalone odgórnie. Taki graficzny projekt strony internetowej pozwala na dodawanie własnych tekstów czy grafik na stronę WWW. Rozmieszczenie poszczególnych pól oraz kolorystyka pozostają jednak niezmienne, dlatego decydując się na gotowy projekt graficzny strony internetowej, musisz liczyć się z ryzykiem, że wiele firm będzie posiadało strony WWW bardzo podobne do Twojej. Aby uniknąć takiej sytuacji, skorzystaj z usług agencji graficznej wykonującej projekty stron na zlecenie, dzięki temu zyskasz pewność, że layout strony internetowej będzie nie tylko oryginalny, ale również idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. To Ty wybierzesz odpowiadający Ci układ strony internetowej oraz zdecydujesz, w którym miejscu znajdą się opisy produktów i inne informacje.

     Pozorna oszczędność

     Gotowe szablony kuszą, by zaoszczędzić nieco pieniędzy i z ich pomocą samodzielnie przygotować stronę WWW. Taka oszczędność jest jednak pozorna, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Zamiast tracić czas na tworzenie strony metodą prób i błędów, skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy zajmą się tym za Ciebie. Koszt tego rozwiązania jest wyższy, jednak dobra strona internetowa generuje zysk, dlatego potraktuj ten wydatek jako inwestycję w rozwój swojej firmy.

     projektowanie stron internetowych

     Co powinna zawierać strona internetowa?

     Profesjonalna i przejrzysta strona internetowa pełni funkcję informacyjną i wizerunkową – klienci poznają dzięki niej firmę oraz jej ofertę. Zarówno układ strony internetowej, jak i treści na niej publikowane mogą wyróżnić Twoje przedsiębiorstwo. Warto pamiętać także o tym, że strona internetowa to najtańsza forma reklamy o zasięgu krajowym. Część firm w ogóle rezygnuje ze sklepów stacjonarnych i biur na rzecz działalności online – w takim przypadku odpowiedni projekt graficzny strony internetowej ma ogromne znaczenie! Dobra strona internetowa powinna zawierać:

     nazwę i dane kontaktowe firmy,
     wygodny formularz kontaktowy,
     opis produktów i usług świadczonych przez firmę,
     zdjęcia i grafiki prezentujące ofertę,portfolio ? wcześniejsze realizacje, rekomendacje od klientów,
     jasne i przejrzyste menu ułatwiające korzystanie ze strony,
     w przypadku sklepu internetowego ? informacje dotyczące dostaw, zwrotów i reklamacji.

     Projekty stron internetowych

     Projekty stron internetowych zwykle zawierają wszystkie powyższe elementy, jednak tu liczy się coś więcej. Twoja strona powinna przyciągać uwagę i zachęcać do skorzystania z oferty, a jednocześnie stanowić spójne uzupełnienie identyfikacji wizualnej marki oraz ułatwiać klientom znalezienie najważniejszych informacji czy skontaktowanie się z firmą. Grafiki na stronę WWW zwykle nawiązują do logo firmy i jej oferty, a także prezentują sprzedawane produkty. Należy jednak zadbać o odpowiednią rozdzielczość oraz wielkość zdjęć, by strona nie ładowała się zbyt wolno. Graficzny projekt strony internetowej musi tworzyć spójną całość. Nie warto lekceważyć tej kwestii, ponieważ ma ona duży wpływ na ocenę profesjonalizmu firmy. W Internecie znaleźć można gotowe projekty stron – czy stworzenie strony samodzielnie to dobry pomysł?

     Layout strony internetowej – jak wygląda współpraca z nami?

     Jeśli szukasz studia graficznego, które przygotuje dla Twojej firmy nowoczesną i zarazem przejrzystą stronę internetową, Fesido to najlepszy wybór! Mamy duże doświadczenie w zakresie tworzenia projektów stron internetowych – korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że strona będzie prezentowała się świetnie na ekranie komputera stacjonarnego czy laptopa, ale również na urządzeniach mobilnych. Tworzenie projektu rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji, podczas których staramy się poznać wszystkie wymagania i oczekiwania klienta. Na tej podstawie możemy przygotować wstępny projekt strony internetowej, harmonogram prac oraz cennik, by nie zaskoczyły Cię żadne dodatkowe koszty.

     Na każdym etapie projektowania strony kontaktujemy się ze zleceniodawcą i na bieżąco ustalamy szczegóły, by stworzyć layout idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę wszelkie kwestie techniczne i ewentualne związane z nimi ograniczenia, ale przywiązujemy także dużą wagę do trendów panujących w branży reklamowej.

     Decydując się na nasze usługi, zyskujesz pewność, że strona nie tylko będzie prezentowała się doskonale, ale również stanie się świetną wizytówką Twojej firmy. Potrzebna Ci profesjonalna grafika na stronę internetową? Nie masz pewności, które rozwiązania powinny znaleźć się na Twojej stronie? A może masz już wizję wymarzonej strony WWW, ale nie wiesz, jak ją zrealizować? Zapraszamy do kontaktu – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i stworzymy na ich podstawie projekt graficzny. W naszym portfolio znajdziesz wiele realizacji tworzonych na zamówienie firm lokalnych oraz zagranicznych.

     Formularz kontaktowy

     Napisz do nas!

     Cel

     Zgoda na kontakt

     Telefon

     Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

     Adres

     ul. Kapelanka 12,
     30-347 Kraków

     }

     Godziny pracy

     Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
     Weekend: Zamknięte