Grafika do stron www

Poznaj szczegóły!

Grafika na stronę www

Świetne, wysokiej klasy projekty graficzne każdego typu

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, stawiającym pierwsze niepewne kroki w e-biznesie, czy też Twoja firma istnieje już od dawna, jedno jest pewne: odpowiednio zaprojektowana strona WWW przynosi wiele korzyści. Niezwykle ważne jest przy tym nie tylko zaplecze techniczne, ale również layout strony internetowej. Dlaczego warto skupić się na projekcie strony? Czego nie może zabraknąć na Twojej stronie WWW? Co zrobić, jeśli Twoja firma nie zatrudnia na stałe grafika? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz poniżej.

Projektowanie graficzne

w Fesido to proces, który obejmuje zarówno szczegółowy wywiad z klientem dotyczący ogólnej wizji projektu i preferencji, konsultacje i wspólne ustalenia, jak i przygotowanie wysokiej klasy konspektu graficznego. Nie bazujemy na szablonach, nasze prace są oryginalne pod każdym względem, zindywidualizowane i dopasowane do potrzeb zamawiającego. W naszej ofercie znajdziesz projekty graficzne na potrzeby stron internetowych i przeznaczone do druku.

Czy własna strona internetowa to konieczność?

Nie, ale…

Strony www

Znasz powiedzenie: nie ma Cię w Internecie – nie istniejesz? Trudno o trafniejsze podsumowanie, dlaczego strona internetowa jest tak ważna. Coraz więcej osób szuka informacji o usługach i produktach w Internecie – korzysta z niego już niemal 81% Polaków. Z pewnością nie chcesz, by Twoja firma pozostawała niewidoczna dla tak wielu osób, prawda? Sprawdzamy godziny otwarcia sklepów i ceny produktów, porównujemy usługi, robimy zakupy, zapoznajemy się z menu restauracji, polujemy na zniżki i rabaty – wszystko to na stronach WWW.

Co powinna zawierać strona internetowa?

Profesjonalna i przejrzysta strona internetowa pełni funkcję informacyjną i wizerunkową – klienci poznają dzięki niej firmę oraz jej ofertę. Zarówno układ strony internetowej, jak i treści na niej publikowane mogą wyróżnić Twoje przedsiębiorstwo. Warto pamiętać także o tym, że strona internetowa to najtańsza forma reklamy o zasięgu krajowym. Część firm w ogóle rezygnuje ze sklepów stacjonarnych i biur na rzecz działalności online – w takim przypadku odpowiedni projekt graficzny strony internetowej ma ogromne znaczenie! Dobra strona internetowa powinna zawierać:

nazwę i dane kontaktowe firmy,
wygodny formularz kontaktowy,
opis produktów i usług świadczonych przez firmę,
zdjęcia i grafiki prezentujące ofertę,portfolio – wcześniejsze realizacje, rekomendacje od klientów,
jasne i przejrzyste menu ułatwiające korzystanie ze strony,
w przypadku sklepu internetowego – informacje dotyczące dostaw, zwrotów i reklamacji.

Projekty stron internetowych zwykle zawierają wszystkie powyższe elementy, jednak tu liczy się coś więcej. Twoja strona powinna przyciągać uwagę i zachęcać do skorzystania z oferty, a jednocześnie stanowić spójne uzupełnienie identyfikacji wizualnej marki oraz ułatwiać klientom znalezienie najważniejszych informacji czy skontaktowanie się z firmą. Grafiki na stronę WWW zwykle nawiązują do logo firmy i jej oferty, a także prezentują sprzedawane produkty. Należy jednak zadbać o odpowiednią rozdzielczość oraz wielkość zdjęć, by strona nie ładowała się zbyt wolno. Graficzny projekt strony internetowej musi tworzyć spójną całość. Nie warto lekceważyć tej kwestii, ponieważ ma ona duży wpływ na ocenę profesjonalizmu firmy. W Internecie znaleźć można gotowe projekty stron – czy stworzenie strony samodzielnie to dobry pomysł?

Projekty stron internetowych – postaw na profesjonalizm

Gotowe projekty stron

Gotowe projekty stron internetowych – darmowe lub płatne – to szablony, w których styl i układ są ustalone odgórnie. Taki graficzny projekt strony internetowej pozwala na dodawanie własnych tekstów czy grafik na stronę WWW. Rozmieszczenie poszczególnych pól oraz kolorystyka pozostają jednak niezmienne, dlatego decydując się na gotowy projekt graficzny strony internetowej, musisz liczyć się z ryzykiem, że wiele firm będzie posiadało strony WWW bardzo podobne do Twojej. Aby uniknąć takiej sytuacji, skorzystaj z usług agencji graficznej wykonującej projekty stron na zlecenie – dzięki temu zyskasz pewność, że layout strony internetowej będzie nie tylko oryginalny, ale również idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. To Ty wybierzesz odpowiadający Ci układ strony internetowej oraz zdecydujesz, w którym miejscu znajdą się opisy produktów i inne informacje.

Pozorna oszczędność

Gotowe szablony kuszą, by zaoszczędzić nieco pieniędzy i z ich pomocą samodzielnie przygotować stronę WWW. Taka oszczędność jest jednak pozorna, szczególnie jeśli nie masz doświadczenia w projektowaniu stron internetowych. Zamiast tracić czas na tworzenie strony metodą prób i błędów, skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy zajmą się tym za Ciebie. Koszt tego rozwiązania jest wyższy, jednak dobra strona internetowa generuje zysk, dlatego potraktuj ten wydatek jako inwestycję w rozwój swojej firmy.

projektowanie graficzne, jak to robimy w Fesido
N

Jakość

N

Terminowość

N

Unikalny design

N

Otwartość na zmiany

N

Kompleksowość

N

Stawiamy na rozwój

Bezpieczne, cyfrowe projekty graficzne – tylko dla Ciebie!

Projekty graficzne

Wszystkie projekty graficzne, jakie tworzymy, zabezpieczone są przed nieuprawnionym dostępem i przed kradzieżą. Nie musisz obawiać się, że dostaną się w niepowołane ręce, zostaną skopiowane lub powielone. Dla Twojego bezpieczeństwa szyfrujemy je i tworzymy zapasową wersję, na wypadek zagubienia lub utraty. Projekty wysyłamy do klienta w bezpieczny sposób i zawsze z gwarancją zadowolenia!

katalog firmowy

Projekty graficzne

Dysponując ogromną wiedzą techniczną, plastyczną i marketingową oraz znajomością najlepszych programów graficznych, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie każdego rodzaju projekty graficzne. Cennik naszych usług będzie zawsze odpowiadać poziomowi komplikacji zadania i jego czasochłonności, jednocześnie pozostając jedną z najbardziej atrakcyjnych propozycji na rynku.

Projektowanie graficzne

to nasza pasja i nasz codzienność. Przy komputerach pracujemy od lat i wiemy, co się podoba oraz jak zrobić niemal każdy projekt. Współpracujemy z wysokiej klasy drukarnią, więc Twoimi pracami możemy zająć się kompleksowo.

W Fesido przygotujemy dla Ciebie projekty graficzne materiałów:

Komercyjnych

wszelkiego typu ulotki, broszury …

Rozrywkowych i kulturalnych

magazyny, plakaty, okładki …

Osobistych

zaproszenia, bilety, branding …

Zobacz nasze portfolio

Kliknij w obrazek i dowiedz się więcej!

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

Wirginia Węgilińska,

Kustosz, Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

„Powierzyliśmy Fesido kompleksową obsługę graficzną konferencji naukowej „Wojna i morze…” Profesjonalizm w kontaktach z klientem, elastyczność, kreatywne projekty, terminowość i konkurencyjne ceny, to atuty które sprawiły, że jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z tą firmą.”

 

dr Daria Pakulska

Instytut Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera

„Osobiście współpracowałam z Panem Franciszkiem, który kompleksowo ze zwykłego pomysłu naszkicowanego na kartce stworzył idealny katalog przedstawiający Naszą firmę i partnerów. Nigdy nie było żadnego problemu lub zwlekania z poprawkami - niezależnie od tego czy była to zmiana całej koncepcji, wymiana jednego słowa, przecinka, przesunięcia zdjęcia itp. Jeszcze raz dziękuję za cierpliwość i szczerze polecam :)”

 

Julia Gąsior,

Specjalista ds. administracji

PSG EKOENERGIA

Layout strony internetowej – jak wygląda współpraca z nami?

Jeśli szukasz studia graficznego, które przygotuje dla Twojej firmy nowoczesną i zarazem przejrzystą stronę internetową, Fesido to najlepszy wybór! Mamy duże doświadczenie w zakresie tworzenia projektów stron internetowych – korzystając z naszych usług, zyskujesz pewność, że strona będzie prezentowała się świetnie na ekranie komputera stacjonarnego czy laptopa, ale również na urządzeniach mobilnych. Tworzenie projektu rozpoczynamy od szczegółowych konsultacji, podczas których staramy się poznać wszystkie wymagania i oczekiwania klienta. Na tej podstawie możemy przygotować wstępny projekt strony internetowej, harmonogram prac oraz cennik, by nie zaskoczyły Cię żadne dodatkowe koszty.

Na każdym etapie projektowania strony kontaktujemy się ze zleceniodawcą i na bieżąco ustalamy szczegóły, by stworzyć layout idealnie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę wszelkie kwestie techniczne i ewentualne związane z nimi ograniczenia, ale przywiązujemy także dużą wagę do trendów panujących w branży reklamowej.

Decydując się na nasze usługi, zyskujesz pewność, że strona nie tylko będzie prezentowała się doskonale, ale również stanie się świetną wizytówką Twojej firmy. Potrzebna Ci profesjonalna grafika na stronę internetową? Nie masz pewności, które rozwiązania powinny znaleźć się na Twojej stronie? A może masz już wizję wymarzonej strony WWW, ale nie wiesz, jak ją zrealizować? Zapraszamy do kontaktu – chętnie poznamy Twoje oczekiwania i stworzymy na ich podstawie projekt graficzny. W naszym portfolio znajdziesz wiele realizacji tworzonych na zamówienie firm lokalnych oraz zagranicznych.

Formularz kontaktowy

Napisz lub zadzwoń!

Zgoda na kontakt

Telefon

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00

Weekend: Zamknięte

l

Dane Firmy

NIP: 5512639707

REGON: 383117231