projektowanie Naklejek

Wszelkie materiały reklamowe, zarówno te zaprojektowane na strony internetowe, jak i papierowe foldery, katalogi czy np. naklejki promocyjne, mają za cel  wytworzyć i utrwalić w świadomości odbiorcy pozytywny wizerunek marki lub promowanego przedsięwzięcia. Dlatego projektowane przez nas materiały zachowują wszelkie standardy dbałości o komunikację wizualną, cechują się przejrzystością i ciekawą stylistyką a także precyzją i rzetelnością wykonania. Naklejki z logo firmy zajmują pośród tych materiałów szczególne miejsce. Ich bezpośrednim zadaniem jest bowiem wyłącznie wywołanie pozytywnego skojarzenia z zamieszczonym na nich symbolem. Naklejki samoprzylepne niczego nie oferują, nie zawierają praktycznie żadnych informacji poza znaczeniem wpisanym w logotyp. Mają zwracać uwagę, zastanawiać, wywoływać pozytywne reakcje, bawić zapadać w pamięć i w ten sposób przygotowywać odbiorcę na działanie kolejnych elementów strategii marketingowej.

Zalety naklejek

Jednym z ciekawszych i bardziej oryginalnych sposobów na promocję firmy są naklejki reklamowe. Naklejki z logo firmy należą do najciekawszych i niedrogich oraz prostych do wykonania materiałów promocyjnych. Proste naklejki samoprzylepne z logo firmy łatwo zapadają w pamięć i można wykorzystać je w zaskakujących miejscach, dzięki czemu przykuwają uwagę odbiorców. Ich walor polega, między innymi na tym, że obok reklamowej posiadają także funkcję dekoracyjną. Atrakcyjne wizualnie, kolorowe lub zabawne naklejki mają zatem szansę trafić nawet do osób potencjalnie nieszczególnie zainteresowanych produktami lub ofertą danej firmy. Warto o tym pamiętać i projektując naklejki firmowe zadbać o ich estetykę, urok i styl.

  Na co zwrócić uwagę wybierając naklejki reklamowe?

  Kształt naklejek samoprzylepnych

  Wybierając naklejki reklamowe warto zwrócić uwagę na ich trzy aspekty. Pierwszym jest kształt. Siłą naklejek często jest bowiem to, że samym kształtem mogą nawiązywać do produktu lub profilu firmy, którą reklamują. I tak na przykład naklejki samoprzylepne reklamujące firmę motoryzacyjną mogą przybrać kształt samochodu. Jeśli prowadzimy księgarnię internetową, możemy zdecydować się na kształt otwartej książki, jeśli sklep z artykułami dziecięcymi – kształt dziecięcego wózka, jeśli kwiaciarnię – np. kształt żonkila… i tak dalej. Tak przyjemna wizualnie forma reklamy, jaką są naklejki firmowe, naprawdę pozwala puścić wodze fantazji. Bądźmy kreatywni!  Im ciekawszy i bardziej niebanalny kształt, tym większe prawdopodobieństwo, że przykuje uwagę potencjalnego klienta! Oprócz kształtu warto zwrócić uwagę na rozmiar.

  Kolorystyka naklejek promocyjnych

  Kolorystyka jest obok kształtu i rozmiaru trzecim aspektem, który warto dobrze przemyśleć zlecając naklejki na zamówienie. Kolory powinny współgrać z logiem firmy i nawiązywać do barw używanych w innych materiałach promocyjnych. Ale nie muszą się, oczywiście, do tych kolorów ograniczać. Pamiętajmy, że głównym celem nalepek jest zwrócenie uwagi potencjalnego klienta ? może więc być wesoło i kolorowo!

  naklejki firmowe
  naklejki na zamówienie

  Naklejki samoprzylepne – papierowe czy foliowe?

  Naklejki na zamówienie z papieru samoprzylepnego od lat pozostają najczęściej wybieranym rodzajem naklejek reklamowych. Papierowe naklejki są niedrogie i łatwe do wykonania, co pozwala wielu firmom zamawiać duże ich ilości, nie martwiąc się o cenę. Papierowe naklejki z logo są jednak mniej trwałe i niezbyt odporne na czynniki zewnętrzne, w szczególności wilgoć. Nawet wysokiej jakości papier nie zniesie zetknięcia z deszczem, dlatego odradzane jest stosowanie ich na zewnątrz.

  Jeśli chcemy mieć naklejki z logo firmy odporne na czynniki atmosferyczne, warto zatem zdecydować się na naklejki foliowe. Drukowane na folii samoprzylepnej, świetnie sprawdzą się w kontakcie z wilgocią, a wystawione na słońce – nie wyblakną. Mogą spokojnie wytrzymać w jednym miejscu nawet przez kilka lat.

   Szukasz kompleksowych rozwiązań?
   Zapraszamy do współpracy!

   W studiu Fesido proponujemy naklejki na zamówienie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nasi graficy, z których wielu to najbardziej wyróżniający sie kreatywnością absolwenci kierunków arystycznych – śledzą uważnie najnowsze trendy na rynku i doskonale wiedzą, jak stworzyć produkty, które przyciągną wzrok i pozytywnie zaskoczą odbiorcę.

   Ponadto, tak jak przy projektowaniu i tworzeniu wszystkich innych naszych produktów, nigdy nie zapominamy o środowisku. Ekologia jest dla nas ważna, dlatego wykorzystujemy materiały przyjazne środowisku i współpracujemy z drukarniami, które wykorzystują nowoczesne, proekologiczne technologie. Wiemy, że dla wielu naszych klientów – tak samo jak i dla nas – dbałość o środowisko jest jednym z fundamentów światopoglądu. Dlatego ani na chwilę nie przestajemy poszukiwać nowych ekologicznych lecz jednocześnie skutecznych rozwiązań w branży graficzno-reklamowej. Zachęcamy do zapoznania się naszą ofertą.

   Formularz kontaktowy

   Napisz do nas!

   Zgoda na kontakt

   Telefon

   Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

   Adres

   ul. Kapelanka 12,
   30-347 Kraków

   }

   Godziny pracy

   Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
   Weekend: Zamknięte