Logo Gamingowe

 

 

Profesjonalne logo gamingowe dla firm i graczy

Świat e-sportów to bardzo konkurencyjne miejsce. By w nim zaistnieć potrzeba naprawdę dobrego logo ? sugestywnego i o mocnym przekazie. Wszak to pierwsza rzecz, jaką zobaczą Twoi przyszli fani, klienci i aktualni rywale. Jak sprawić by logo gamingowe realizowało powierzone mu zadania? By było nie tylko świetną wizytówką, ale i ucieleśnieniem firmowego przekazu czy sportowego motta? A także znakiem, z którym chętnie utoższamiać będzie się Twoja drużyna i grupa jej zagorzałych miłośników? Postaw na profesjonalne rozwiązania, zlecając pracę nad projektem fachowcom z Fesido!

Logo gamingowe

Nasz kreatywny zespół otwartych, utalentowanych i niezwykle doświadczonych grafików przygotuje dla Ciebie projekt logo do gier, który pozwoli wejść na wyższy poziom uczestnictwa w świecie e-sportu. Logo, jakie będzie można zaprezentować nie tylko w wirtualnej rzeczywistości, ale i na gadżetach, bilbordach czy koszulkach to coś, czego potrzebujesz, by zaistnieć, rozwijać się i doskonalić. Dlatego postaw na przemyślane, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i funkcjonalne logo e-sportowe od Fesido

Ważna wysoka jakość projektu logo do gier Logo

Właściwie przygotowane logo do gier czy też logo drużyny esportowej to nie tylko łatwy do zapamiętania wzór i wyrażający emocje graczy i fanów emblemat, ale i produkt, który będzie w stanie spełnić poważniejsze rozwojowe wyzwania. Początkowo używany znaczek, na przykład jedynie podczas gry, może przecież przydać się podczas ważnych turniejów i rozgrywek z udziałem publiczności. I tak logo drużyny CS GO koniecznie musi zostać wykonane na szablonie, który da się skalować bez utraty jakości.

Dobrze, by logo e-sportowe również można było drukować na koszulkach i rozmaitych elementach garderoby, plakatach i gadżetach przeznaczonych dla fanów. W tym przypadku niezbędne będzie przygotowanie wersji projektu pod druk, czyli stworzenie kompletu matryc niezbędnych w procesie nanoszenia poszczególnych kolorów farby. Jeśli posiadamy już logo, które straciło nieco siłę wyrazu, przyda się możliwość wprowadzenia poprawek, dodatkowych elementów grafiki czy tekstu.

loga gamingowe
logo gamingowe

Jakie jest dobre logo gier komputerowych?

Poza typowymi cechami dobrego logo, takimi jak unikatowość, sugestywność czy prostota, logo gamingowe powinno być wyraźne, a jeśli mowa o logo drużyny SC GO ? nawet bardzo intensywne w wyrazie. Przydadzą się ostre linie, zdecydowane kolory, pogrubione kontury i dynamiczne formy. Znaczek powinien zostać zaprojektowany tak, by oddawał najbardziej pożądane w świecie e-sportu cechy, takie jak waleczność i determinacja, siła i moc, duch walki i bezkompromisowość.

Do zobrazowania tych wojowniczych walorów doskonale przydają się  nawiązania do motywów zwierzęcych groźnych gatunków, postaci wojowników i militariów. I takie też często wykorzystywanie są podczas tworzenia logo gamingowych. Jednak ostateczny kształt ikony, podobnie jak jakość projektu, zależeć będą zarówno od zamysłu zleceniodawcy, jak i umiejętności grafika – twórcy, a także wspólnie sformułowanych wytycznych oraz wypracowanych założeń. Dlatego poszukując podmiotu realizującego, warto postawić na otwartych na sugestie, otwartych i empatycznych wykonawców.

loga gamingowe

Proces projektowania logo gier komputerowych

Zastanawiasz się, jak zrobić logo drużyny, znaczek gry komputerowej czy logo gamingowe? Choć zadanie wydaje się stosunkowo proste, a gotowa ikonka wygląda na łatwą do stworzenia, nic bardziej mylnego. Projektowanie logo gier komputerowych to skomplikowany proces obejmujący wiele etapów pracy ? od researchu rynku i zgłębienia charakteru gry oraz preferencji gamingowych esportowego teamu po ostateczne przygotowanie i przekazanie plików projektowych w formie, która, w razie potrzeby, pozwoli na szersze wykorzystanie e-sport logo niż tylko w formie wirtualnej ikonki.

Jak zrobić logo drużyny, które idealnie spełni pokładane w nim nadzieje? Jeśli nie chcesz stać się posiadaczem niczym niewyróżniającego się znaczka, przede wszystkim zrezygnuj z automatycznych kreatorów i niecertyfikowanych miejsc tworzących seryjne logo gier komputerowych. Wybierając właściwe miejsce do wykonania projektu, możesz spodziewać się natomiast:

Przygotowania briefu i pozyskania kluczowych informacji

Prezentacji wstępnych szkiców logo drużyny esportowej

Przekazania zabezpieczonych cyfrowo projektów.

Ustalenia harmonogramu prac

Realizacji zatwierdzonych projektów ? transformacji na formę cyfrową

Dopracowania szczegółów, kolorystyki i dopasowania typografii

Przygotowania materiałów do druku (w razie potrzeby)

Fachowo zabezpieczone logo gier komputerowych

Wszystkie projekty przygotowywane w Fesido są bardzo dobrze zabezpieczone cyfrowo i chronione przed nieupoważnionym dostępem. W razie zagubienia swoich wersji bądź awarii łatwo będzie je odzyskać ? przechowujemy u siebie strzeżone kopie. Dzięki temu klient nie musi obawiać się kradzieży, powielenia czy naruszenia praw do swojego loga gamingowego. Chroniony jest nie tylko gotowy projekt, ale i poszczególne etapy pracy nad logo, korespondencja z klientem i wszelkie materiały, które zostały wykorzystane podczas tworzenia zleconego projektu.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas!

Cel

Zgoda na kontakt

Telefon

Umów rozmowę poprzez formularz kontaktowy

Adres

ul. Kapelanka 12,
30-347 Kraków

}

Godziny pracy

Pon. – Pt.: 8.00 – 17.00
Weekend: Zamknięte